آیا میدانید شما میتوانید به صورت "کاملا رایگان" سایت ، محصول خدمات و... خود را در پی سی وب معرفی کنید ؟

فرصت را از دست ندهید
انجمن مه سفر
صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 47

موضوع: مشکل ویروسی شدن سایت و حذف سایت از موتور جستوجی گوگل به طور کامل!!!!

1. P30web آواتار ها
    P30web
    مدیر کل سایت
    علیرضا احمدی
    Oct 2015
    وب پارسی
    8,324
    7836
    1,794
    5,375
    36
    درود ، خوشبختانه مشکل خاصی وجود ندارد ، فقط کمی زمان نیاز داره سایت تون تا صفحات حذف شده مجدد برگردن ،

راستی اون ارور هایی که وجوود دارد در بخش : Googlebot couldnot get all resources for this page here is a list => رو هم بهتره است رفع کنید ، یکیش به خاطر robots.txt هست که خیلی راحت میتوانید رفع کنید .

https://www.sourcebaran.com/robots.txt

کافی در فایل فوق :

خط زیر رو حذف کنید :

Disallow: /wp-admin/

+ اصلا نیازی نیست این خط رو اضافه کنید ، شاخه های مدیریتی از طریق تگ های متا ، به روش دیگری Disallow شده اند .
    موفقیت کلید شادی نیست، شادی کلید موفقیت است؛ اگر آنچه انجام می دهی دوست بداری، موفق خواهی بود.

#11 ارسال شده در تاريخ 03-05-2017 در ساعت 06:48 PM

2. کاربر مقابل پست P30web عزیز را پسندیده است .

3. saber2298 آواتار ها
    saber2298
    کاربر سایت
    Mar 2017
    26
    13
    5
    3
    سلام.
    خیلی ممنون از وقتی که در اختیار بنده قرار دادید.
    انشالله فرصتی باشه برای جبران.
    فعلا که حدودا 7 روز از این مشکل گذشته و خبری نیست انشالله که توی روزهای آینده مشکلش حل بشه.
    مشکل نقشه هم حل شد، ظاهرا بخاطر افزونه سوپر کش بود.

باتشکر فراوان
    #12 ارسال شده در تاريخ 03-06-2017 در ساعت 08:28 AM

4. کاربر مقابل پست saber2298 عزیز را پسندیده است .

5. P30web آواتار ها
    P30web
    مدیر کل سایت
    علیرضا احمدی
    Oct 2015
    وب پارسی
    8,324
    7836
    1,794
    5,375
    36
    سلام.
    خیلی ممنون از وقتی که در اختیار بنده قرار دادید.
    انشالله فرصتی باشه برای جبران.
    فعلا که حدودا 7 روز از این مشکل گذشته و خبری نیست انشالله که توی روزهای آینده مشکلش حل بشه.
    مشکل نقشه هم حل شد، ظاهرا بخاطر افزونه سوپر کش بود.
    باتشکر فراوان
    سلام

خواهش میکنم ، وظیفه است ،

انشالله که به زودی رفع خواهد شد . برای جلوگیری از بروز مجدد مشکل حتما سعی کنید ، دلیل به وجود آمدن مشکل را پیدا کنید .

باز هر مشکلی بود در خدمتتون هستیم .
    موفقیت کلید شادی نیست، شادی کلید موفقیت است؛ اگر آنچه انجام می دهی دوست بداری، موفق خواهی بود.

#13 ارسال شده در تاريخ 03-06-2017 در ساعت 07:00 PM

6. کاربر مقابل پست P30web عزیز را پسندیده است .

7. saber2298 آواتار ها
    saber2298
    کاربر سایت
    Mar 2017
    26
    13
    5
    3
    سلام مجدد خدمت شما.
    خواهش می کنم، همش لطف شماست.
    بوده دوستان چندساله نزدیکی که بخاطر همین مشاوره ها بسیار منت گذاشتنو
    احتراما یه موردی که همین الان بهش برخورد کردم و به نظرم مهم اومد بخش Blocked Resources توی وب مستر هست.
    که تعداد خطا هایی که داده که عکساشو ضمیمه کردم. ممکنه دلیل برنگشتن به نتایج گوگل همین بوده باشه؟
    https://www.sourcebaran.com/wp-conte...017/03/1-2.png
    https://www.sourcebaran.com/wp-conte...017/03/2-2.png
    #14 ارسال شده در تاريخ 03-07-2017 در ساعت 10:51 AM

8. saber2298 آواتار ها
    saber2298
    کاربر سایت
    Mar 2017
    26
    13
    5
    3
    یه جورایی میشه گفت تمام مطالب همینجا بلاک شدن .
    ما 1342 مطلب داریم روی سایت که حدودا 1067 تا 1080 تاش توی Blocked Resources مسدود شده.
    #15 ارسال شده در تاريخ 03-07-2017 در ساعت 12:51 PM

9. P30web آواتار ها
    P30web
    مدیر کل سایت
    علیرضا احمدی
    Oct 2015
    وب پارسی
    8,324
    7836
    1,794
    5,375
    36
    سلام مجدد خدمت شما.
    خواهش می کنم، همش لطف شماست.
    بوده دوستان چندساله نزدیکی که بخاطر همین مشاوره ها بسیار منت گذاشتنو
    احتراما یه موردی که همین الان بهش برخورد کردم و به نظرم مهم اومد بخش Blocked Resources توی وب مستر هست.
    که تعداد خطا هایی که داده که عکساشو ضمیمه کردم. ممکنه دلیل برنگشتن به نتایج گوگل همین بوده باشه؟
    https://www.sourcebaran.com/wp-conte...017/03/1-2.png
    https://www.sourcebaran.com/wp-conte...017/03/2-2.png
    سلام

خوشحالم که میتوانم به شما کمک کنم . ما خودمون هم هر چی داریم از طریق همین انجمن ها به دست اورده ایم ، پس این اطلاعات به صورت مطلق برای ما نیست و همان طور که یادگرفتیم باید یاد بدهیم .

همان طور که خیلی ها به ما کمک کردند ما هم باید کمک کنیم

این بلاک شدن به خاطر همون robots.txt هست :

در بالاتر یه جا گفتم اسکرین شات بدید :

که این عکس رو دادید :

http://up.p30web.org/up/148889505321681_capture1.png

در این عکس ادرسی مثل : https://www.sourcebaran.com/url.html رو داشتید که در عکس قرمز کردم .

که اون رو Fetch & render کردید . و در بخش rendering یکسری اطلاعات به شما داده شد شامل وضعیت نمایشی سایت و خطا ها

در بخش پایین تر اون خطا ها : یکی از خطاها رو دورش یک کادر قرمز کشیدم .

این خطا دقیقا توی همه پست هاتون یا حداقل اکثر پست هاتون هست .

دلیل هم همان فایل robots.txt هست . که در عکس باز مشخص کردم که با حذف خطی که مشخص کردم اون خطاهای block resources رفع خواهد شد .

#16 ارسال شده در تاريخ 03-07-2017 در ساعت 04:36 PM

10. P30web آواتار ها
    P30web
    مدیر کل سایت
    علیرضا احمدی
    Oct 2015
    وب پارسی
    8,324
    7836
    1,794
    5,375
    36
    یه جورایی میشه گفت تمام مطالب همینجا بلاک شدن .

ما 1342 مطلب داریم روی سایت که حدودا 1067 تا 1080 تاش توی Blocked Resources مسدود شده.
    این مشکل به خاطر همان robots.txt توی خیلی از سایت های وردپرسی هست . و شاید خیلی ها اطلاع ندارند که اصلا نیازی نیست . wp-admin رو در فایل robots.txt بیاییم Disallow کنیم .

چرا ؟

به دلیل این که اگر view-source صفحه wp-admin رو مشاهده کنید :

یه همچین کدی توی تمامی صفحات wp-admin وجود دارد :

کد HTML:
    <meta name='robots' content='noindex,follow' />
    که به موتور جستجو میگه این صفحات رو ایندکس نکن .

استفاده از wp-admin و یا کلا شاخه های مدیریتی در robots.txt اصولا نیازی نیست و علاوه بر این که باعث لو دادن ادرس پنل مدیریتی میشه . باعث ایجاد چنین مشکلاتی هم میشه .

و همچنین به نظر به احتمالا بالای 90% درصد مشکلی که الان هست به خاطر این نیست .

رفع این مشکل خوبه و در رتبه شما باعث تاثیر مثبت میشه ولی یه همچین مشکلی به نظر من باعث حذف شدن سایت از موتور جستجو نمیشه .

مثلا : هیچ دانش اموزشی رو در مدرسه به خاطر کوتاه نکردن مو اخراج نمیکنند . یا اگر شما موهاتونو کوتاه نکنید اعدامتون نمیکنند . به شما در جاهای مختلف اخطار میدهن ولی نه اخراجتون میکنن به خاطر این موضوع نه شما رو اعدام میکنند . توی گوگل وب مستر هم این خطا مثل یه همچین چیزی می مونه

و به نظر من الان مشکل از جای دیگه هست .

و با امروز فکر کنم 8 روز هست که شما در گوگل نیستید ، با اون عملیاتی که گفتم انجام بدید ، حتی بعد از یکی دو روز باید یک پارامتر مثبتی مشاهده میشد حداقل چند تا از ادرس هاتون توی گوگل می اومد

ولی این طور که به نظر میرسه ایندکس های دامنه : www.sourcebaran.com به صفر رسیده است که این طبیعی نیست و باید بررسی هایی رو انجام بدید .

اگر تمایل داشتید باید از اول برخی از مباحث رو باهم بررسی کنیم .

#17 ارسال شده در تاريخ 03-07-2017 در ساعت 04:52 PM

11. saber2298 آواتار ها
    saber2298
    کاربر سایت
    Mar 2017
    26
    13
    5
    3
    بله درسته. خیلی ممنون از اطلاعات مفیدتون.
    این کارو انجام داده بودم ولی ارور هنوز پا برجا بوده. البته دیروز این کارو کردم.
    هرچند که زحمتتون میشه ولی اگر که بتونید اینکارو بکنید که مجدد همه چی رو بررسی کنیم که واقعا ممنون میشم
    #18 ارسال شده در تاريخ 03-07-2017 در ساعت 04:58 PM

12. saber2298 آواتار ها
    saber2298
    کاربر سایت
    Mar 2017
    26
    13
    5
    3
    سایت ما در تاریخ 28/02/2017 مشکلش رفع شده که بعضی از سایتا نشون میدن خزنده گوگل آخرین بار هم در همین تاریخ به وب سایتمون سر زده. و شاید در خزیدن دوباره این مشکل برطرف بشه.
    از طرفی هم تنها چیزی که به ذهن خودم میرسه اینه که سایت نورتون از سایتمون ویروس گرفته( در لینک زیر مشخصه). د رحالی که اون یه دونه لینکی که ازش ویروس گرفته رو پاک کردیم ولی هنوزم از همون لینکه ایراد میگیره.
    https://safeweb.norton.com/report/sh...ourcebaran.com
    #19 ارسال شده در تاريخ 03-07-2017 در ساعت 05:03 PM

13. P30web آواتار ها
    P30web
    مدیر کل سایت
    علیرضا احمدی
    Oct 2015
    وب پارسی
    8,324
    7836
    1,794
    5,375
    36
    بله درسته. خیلی ممنون از اطلاعات مفیدتون.
    این کارو انجام داده بودم ولی ارور هنوز پا برجا بوده. البته دیروز این کارو کردم.
    هرچند که زحمتتون میشه ولی اگر که بتونید اینکارو بکنید که مجدد همه چی رو بررسی کنیم که واقعا ممنون میشم

الان فایل robots.txt تون مشکلش رفع شده و اون خطاهای Blocked Resources به زودی رفع خواهند شد
    ، یه چند روزی البته طول میکشه .

این یک مشکل بوده است که باید رفع میشده است و فرصتش پیش اومد مطرح کردم که این مشکلتون هم رفع بشه ولی به نظر من ارتباط خیلی کمی با مشکل اصلی داره .

و مشکل دیگری باعث حذف سایت شما از گوگل شده است که این هنوز مبهم است :

طبق گفته هایتان مثل این که به خاطر ویروسی بودن ، بوده است .

و اقای : @jaboli ; هم توضیحاتی رو ارائه کردند البته اطلاعاتی که ارائه شد محدود بود و تصور من این بود که مشکل رفع شده است و فقط زمان بندی رو در پست بعدی اعلام کرد که توی مدت 3 تا 10 روز مشکل شما رفع میشه و مجدد به گوگل بر میگردید .

اگر واقعا مشکلی وجود نداشته باشه ، تایمی که گفتم به نظر من تایم خوبی هست برای این که سایتی از گوگل حذف شده باشه و مجدد بر گرده . چه بسا خیلی زیاد هم هست .

اگر یک دامنه ای در گوگل نباشه : یعنی شما امروز دامنه اتون رو ثبت کنید ، در بدترین حالت 3 - 4 روز دیگه حداقل یکی از این صفحات تون توی گوگل ظاهر میشه .

بعدش اگر صفحات رو fetch کنید بقیه هم میاد . ولی چیزی که الان من می بینم هیچ صفحه ای از صفحات سایت شما در گوگل موجود نیست و سایت شما هم سایتی نیست که نهایت 10 تا بازدید کننده داشته باشه و براساس رتبه الکسا تون باید بازید خوبی داشته باشید + این که میگید خزنده ها هنوز به سایت می ایند پس زمان 10 روز برای مشاهده یک نتیجه زمان خیلی زیادی هم هست .

باز براین اساس نهایتا پیشنهاد میکنم همین مدت رو صببر کنید ولی اگر نتیجه ای مشاهده نکردید اعلام کنید که از اول کمک کنم بررسی هایی رو انجام بدید .

و من هم دقیق در جریان مشکلتون نیستم و لازم هست اگر نتیجه ای نگرفتید توضیحات بیشتری رو ارائه کنید که راهنمایی های دقیق تری رو داشته باشم (مثلا چه زمانی این مشکل رخ داد ، چی کار کردید و...)

#20 ارسال شده در تاريخ 03-07-2017 در ساعت 05:22 PM

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)