آیا میدانید شما میتوانید به صورت "کاملا رایگان" سایت ، محصول خدمات و... خود را در پی سی وب معرفی کنید ؟

فرصت را از دست ندهید
انجمن مه سفر
صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678
نمایش نتایج: از 71 به 78 از 78

موضوع: بررسی و آنالیز سئو و بهینه سازی وبسایت اخبارتاپ

1. P30web آواتار ها
    P30web
    مدیر کل سایت
    علیرضا احمدی
    Oct 2015
    وب پارسی
    8,323
    7834
    1,793
    5,373
    36
    پس به نظرتون همشو پاک کنم و از افزونه کش استفاده کنم بهتره؟!
    البته من نمیگم این روش بد هست ها ، این روش هم خوبه ولی :

حیلی باید براش وقت بزارید تا بشه شبیه افزونه ای مثل : wp-rocket

خوب افزونه ای مثل wp-rocket جود دارد و هر چیزی که شما در زمینه کش نیاز داشته باشید رو براتون انجام میده

و به نظر من با وجود wp-rocket استفاده از این افزونه بهتر است تا زمان زیادی رو برای تنظیمات دستی انجام بدید.

زمان ارزشمند هست و گاهی اوقات استفاده از این افزونه ها در کنار امکانات خوبشون صرفه جویی در وقت هست .

باز هر جور که شما صلاح بدونید ما در خدمتتون هستیم .
    موفقیت کلید شادی نیست، شادی کلید موفقیت است؛ اگر آنچه انجام می دهی دوست بداری، موفق خواهی بود.

#71 ارسال شده در تاريخ 04-12-2017 در ساعت 07:05 PM

2. کاربر مقابل پست P30web عزیز را پسندیده است .

3. jaboli آواتار ها
    jaboli
    کاربر نیمه فعال
    Oct 2016
    140
    49
    107
    39
    ممنون از توضیحات شما.در رابطه با رنک الکسا باید بگم الان چند روزه که آمار بازدید کننده سایت بالای 2000 هستش ولی رنک سایت از 8000 کمتر نمیشه.دلیلش چیه!؟
    #72 ارسال شده در تاريخ 04-13-2017 در ساعت 11:50 PM

4. P30web آواتار ها
    P30web
    مدیر کل سایت
    علیرضا احمدی
    Oct 2015
    وب پارسی
    8,323
    7834
    1,793
    5,373
    36
    ممنون از توضیحات شما.در رابطه با رنک الکسا باید بگم الان چند روزه که آمار بازدید کننده سایت بالای 2000 هستش ولی رنک سایت از 8000 کمتر نمیشه.دلیلش چیه!؟
    سلام

در جا های مختلفی ، اشاره کردم شاید اگر مقالاتم رو خونده باشید دیده باشید :

الکسا صرفا برپایه بازدید کار نمیکنه : ممکن شما 10.000 بازدید در روز داشته باشید و حتی رتبه بیش از این هم داشته باشید . (یعنی رتبه الکسا ی بیشتر از 8000 باشه)

مجموعه ای از پارامتر ها باعث بهبود رتبه الکسا میشه :

مثلا شمارش بازدید توی اکثر سیستم این جوری هست ، که اگر یه نفر 10 ثانیه هم بیاد توی سایت شما این رو یک بازدید حساب میکنه :

خوب ممکن این جوری 1000 نفر وارد سایت شما بشوند و کمتر از 10 ثانیه در سایت شما حضور داشته باشند :

شما توی رتبه 8000 ایران هستید ، و اکثر بازدید کننده گان شما ممکن این جوری باشند و مثلا 2000 نفر بیان توی سایت و کمتر از 10 ثانیه حضور داشته باشند :

در صورتی که رقیب 7999 شما خیلی قوی تر داره کار میکنه و اون مثلا کاربراش مدت زمان بیشتری توی سایت حضور دارند .

یه حالت مقایسه ای وجود داره .

اگر میخواهید واقعا رتبه الکسا خیلی خوبی رو داشته باشید : حتی رتبه الکسا سه رقمی ایران هم سخت نیست ولی به شرط این که فکر کنید چجوری کار جذب کنید .

افزایش بازدید رو فراموش کنید ، و کلا به جای بازدید کاربر رو جایگزین کنید .

ممکن افزایش 100 بازدید کننده اصلا تاثیری نداشته باشه ، اما افزایش 2 تا کاربر واقعی خیلی تاثیر گذار باشه .
    موفقیت کلید شادی نیست، شادی کلید موفقیت است؛ اگر آنچه انجام می دهی دوست بداری، موفق خواهی بود.

#73 ارسال شده در تاريخ 04-14-2017 در ساعت 02:55 AM

5. کاربر مقابل پست P30web عزیز را پسندیده است .

6. jaboli آواتار ها
    jaboli
    کاربر نیمه فعال
    Oct 2016
    140
    49
    107
    39
    سلام

در جا های مختلفی ، اشاره کردم شاید اگر مقالاتم رو خونده باشید دیده باشید :

الکسا صرفا برپایه بازدید کار نمیکنه : ممکن شما 10.000 بازدید در روز داشته باشید و حتی رتبه بیش از این هم داشته باشید . (یعنی رتبه الکسا ی بیشتر از 8000 باشه)

مجموعه ای از پارامتر ها باعث بهبود رتبه الکسا میشه :

مثلا شمارش بازدید توی اکثر سیستم این جوری هست ، که اگر یه نفر 10 ثانیه هم بیاد توی سایت شما این رو یک بازدید حساب میکنه :

خوب ممکن این جوری 1000 نفر وارد سایت شما بشوند و کمتر از 10 ثانیه در سایت شما حضور داشته باشند :

شما توی رتبه 8000 ایران هستید ، و اکثر بازدید کننده گان شما ممکن این جوری باشند و مثلا 2000 نفر بیان توی سایت و کمتر از 10 ثانیه حضور داشته باشند :

در صورتی که رقیب 7999 شما خیلی قوی تر داره کار میکنه و اون مثلا کاربراش مدت زمان بیشتری توی سایت حضور دارند .

یه حالت مقایسه ای وجود داره .

اگر میخواهید واقعا رتبه الکسا خیلی خوبی رو داشته باشید : حتی رتبه الکسا سه رقمی ایران هم سخت نیست ولی به شرط این که فکر کنید چجوری کار جذب کنید .

افزایش بازدید رو فراموش کنید ، و کلا به جای بازدید کاربر رو جایگزین کنید .

ممکن افزایش 100 بازدید کننده اصلا تاثیری نداشته باشه ، اما افزایش 2 تا کاربر واقعی خیلی تاثیر گذار باشه .
    ممنون برای سایت خبری هوشمند چه کاری میشه کرد که ماربر بیشتر تو سایت بمونه!!!
    #74 ارسال شده در تاريخ 04-14-2017 در ساعت 08:20 AM

7. psg آواتار ها
    psg
    کاربر تازه وارد
    Mar 2017
    2
    10
    0
    0
    یک سری crawl erro توی سایت من هست (سایت ترجمه) که گوگل میگه این صفحات نات فوند هستند.
    اصلا من چنین صفحاتی ندارم نمی دونم گوگل اینا رو از کجا پیدا می کنه
    #75 ارسال شده در تاريخ 04-14-2017 در ساعت 12:05 PM

8. jaboli آواتار ها
    jaboli
    کاربر نیمه فعال
    Oct 2016
    140
    49
    107
    39
    یک سری crawl erro توی سایت من هست (سایت ترجمه) که گوگل میگه این صفحات نات فوند هستند.
    برای منم همینطوره!!!
    #76 ارسال شده در تاريخ 04-14-2017 در ساعت 10:27 PM

9. P30web آواتار ها
    P30web
    مدیر کل سایت
    علیرضا احمدی
    Oct 2015
    وب پارسی
    8,323
    7834
    1,793
    5,373
    36
    برای منم همینطوره!!!
    سلام

در همان قسمت نوشته شده است که این لینک ها از کجا به وجود آمده است :

مثلا در سایت شما لینک :

domain.com/1.html رو میگه نات فاند هست و خطا میده

گوگل در همین صفحخ اعلام میکنه که چجوری به این لینک دسترسی پیدا کرده است .

و مثلا میگه این لینک در مقاله y بوده است . که شما میتوانید لینکی که در مقاله u دادید رو عوض کنید و عملنا جلوی ایجاد مجددش رو بگیرید .

البته این یک حالت هست و ممکن خطای نات فاند دلایل دیگری رو هم داشته باشد . که میتوانید از طریق گوگل وب مستر چک کنید .

#77 ارسال شده در تاريخ 04-14-2017 در ساعت 11:27 PM

10. P30web آواتار ها
    P30web
    مدیر کل سایت
    علیرضا احمدی
    Oct 2015
    وب پارسی
    8,323
    7834
    1,793
    5,373
    36
    سلام

برای مشکلتون تاپیک ، جداگانه بزنید .

#78 ارسال شده در تاريخ 04-14-2017 در ساعت 11:27 PM

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)