سلام دوستان و علاقه مندان دنیای فناوری اطلاعات ، خوشحالیم که فرصتی فراهم شده که بتوانیم در رویداد های این بخش نقشی رو داشته باشیم ، اگر پست های قبلی ما رو در انجمن رسانه های تصویری ، پی سی وب دنبال کرده باشید ، احتمالا دو پستی رو که چند دقیقه پیش منتشر کرده ام رو : گزارش جیتکس-قسمت 3 : غول نرم افزاری دنیا، مایکروسافت خوب و گزارش جیتکس-قسمت 1: شروع نمایشگاه بین المللی جیتکس 2016 - هفته تکنولوژی را دیده اید ، البته قسمت های این مجموعه رو ما کمی اشتباه کار کردیم . یعنی اول اومدیم قسمت 3 رو قرار دادیم ، بعد یک و بعد هم 2 ، که این کمی به دلیل اشتباه من بود که عذر خواهی میکنم .

کمی هم شاید به خاطر خستگی های بعد از کار باشه ، چرا که من معمولا بعد از کارهایم در پی سی وب ، فرصت میکنم به انجمن برسم و معمولا توی تایم اداری پی سی وب خیلی کم میرسم که بیام انجمن و پست منتشر کنم . یا اگر گاها منتشر میکنم ، پست هایی هست که از قبل اماده کرده و براتون بعد منتشر میکنم . من به شخصه به کیفیت کارم خیلی اهمیت میدهم و کاری رو سعی میکنم ، منتشر کنم که واقعا با کیفیت باشه و نمیتونم کار بی کیفیت رو بپذیریم و برای شما منتشر کنم .

قسمت دوم از نمایشگاه جیتکس 2016 - مهرماه 1395 - پی سی وب :

خوب عملنا گزارش های تصویری کلیدی از این نمایشگاه از این قسمت شروع میشه و ما هم مثل قبل به نقد و بررسی و توضیح اون می پردازیم ، پس با ما همراه باشید :

مجری این مجموعه همان طور که گفتیم آقای ارش سروری هستند از مجموعه کلید ، و در سه شنبه بیست و هفتم مهرماه 1395 - ساعت 11 قسمت دوم از این مجموعه اماده شده است .در این روز ، سومین روز از نمایشگاه هست ، روز اول ، که نصفه و نیمه بوده بابت مسائل افتتاخ نمایشگاه ، روز دوم هم مجموعه کلید رسیدند ، و از روز سوم یعنی امروز قرار بوده که گزارش هاشون رو اماده کنند ، اون ها از بخش مدیا شروع کردند ، و ابتدای کار میخواهند به پاویون ایران سربزننند ، گزارش از طبقه دوم نمایشگاه در این بخش آغاز شده است که از بالا میشه تقریبا دمو هایی که در پایین اماده شده است رو مشاهده کرد ، قسمت اصلی در سالن مجاور هست که مجموعه کلید شروع کرده و اصل ماجرا ظاهرا از این قسمت شروع میشه .

نکات مهمی که در خصوص نمایشگاه جیتکس 2016 میشه گفت ، سطح بسیار خوب خدمات رسانی به همه از جمله کاربران و بازدید کننده گان هستند که در ویدیو نیز به ان اشاره شده است ، مایکروسافت یکی از برندهایی هست که در این نمایشگاه حضور دارد و پوستر های تبلیغاتی ان در ورودی نمایشگاه به صورت خیلی بزرگ مشاهده میشود ، پاویون ایران در یک جای خیلی خوب در سالن شیح راشد قرار گرفته است ، که میشه گفت اوایل سالن هست و این که دسترسی سریع برای ان فراهم شده است ، خیلی نکته خوبی هست .

سایت علی بابا دات کام ، alibaba.com هم یکی از سایت هایی هست که در این جشنواره حضور داشته است و در ویدیو به ان اشاره شده است ، این سایت همون طور که میدونید در زمینه فروش اینترنتی خیلی قوی کار میکنه ، همچنین برند هایی مثل لنوو - lenovo و اینتل (intel) هم در این نمایشگاه حضوردارند ، این ویدیو تا پاویون ایران در سالن شیخ راشع بررسی شده است .

ویدیو این توضیحات رو میتوانید در زیر مشاهده بفرمایید :

توضیحات سازندگان :

امروز صبح تیم کلیدی با گزارش دوم از نمایشگاه بین المللی جیتکس حال و هوای روز سوم نمایشگاه جیتکس از بخش رسانه های تا پاویون ایران در سالن شیخ راشد... کلیدی باشید...

منبع : گزارش جیتکس-قسمت2 : ازبخش رسانه نمایشگاه تا پاویون ایران - بازنشر : انجمن تخصصی پی سی وب

امیدواریم از این قسمت هم لذت کافی رو برده باشید .