آیا میدانید شما میتوانید به صورت "کاملا رایگان" سایت ، محصول خدمات و... خود را در پی سی وب معرفی کنید ؟

فرصت را از دست ندهید
انجمن مه سفر
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: نحوه ثبت نام در سامانه تهران من

1. ashkan آواتار ها
    ashkan
    کاربر نیمه فعال
    Aug 2018
    558
    12
    0
    2
    1

نحوه ثبت نام در سامانه تهران من

با شروع تابستان طرح زوج و فرد از حلقه دوم طرح ترافیک حذف شده و از این پس هر خودرو می تواند به مدت 20 روز در هر فصل صرف نظر از زوج یا فرد بودن پلاکش در این محدوده تردد کند. شما باید برای فعالسازی این 20 به سامانه تهران من مراجعه کرده و در آن ثبت نام کنید. اگر از هر 20 روز استفاده کرده باشید باید مجددا وارد این سایت شده و هزینه تردد در این محدوده را به صورت اینترنتی پرداخت کنید. اگر پیش از خرید طرح ترافیک نیز وارد این محدوده شوید تا 1 ماه فرصت دارید مبلغ ثبت شده در سایت را پرداخت کنید تا جریمه ای برایتان در نظر گرفته نشود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص و آشنایی با نحوه ثبت نام در سامانه تهران من به وبسایت رفع مشکلات رایانه ای هیواتک مراجعه فرمایید.

www.heyvatech.com/web/articles/view/1166/چگونه-در-سامانه-تهران-من-ثبت-نام-کنم؟.html

#1 ارسال شده در تاريخ 06-30-2019 در ساعت 10:22 AM

2. WestHumhpt آواتار ها
    WestHumhpt
    کاربر تازه وارد
    Роман
    Oct 2019
    Россия
    1
    10
    0
    0

نحوه ثبت نام در سامانه تهران من

مرجان عزيزيتهرانساز... عاشق گيتار الكتريكمتجربه : 2 سال با بچه هاي كانون موسيقي دانشگامون دوست بودم، الانم كه درسم تموم شده رابطم با هاشون قطع شده اينو گفتم كه بدونيد ما چقد دوست بوديمخوب بچه ها حالا اگه فكر مي كنيد من كلا نباشم خيلي بهتره، ترخدا تعارف نكنيدا چشمكخارج از شوخي اين پست گذاشتم تا اين شبهه پيش نياد كه فقط دوستان نوازنده و خواننده و ... بايد بيان ثبت نام كنن، ما به افرادي براي هماهنگي و ... كارا هم احتياج داريم. پس هر كس توي هر زمينه اي كه مي تونه كمك كنه و مهم تر از اون مي خواد كه باشه، بياد.منم تو هر زمينه اي كه كاري از دستم بر بياد هستم... خوب چيه مگه؟ حالا فقط يه ساز نمي تونم بزنم ديگه... ياد مي گيرم خوب...
    #2 ارسال شده در تاريخ 10-03-2019 در ساعت 09:33 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)