آیا میدانید شما میتوانید به صورت "کاملا رایگان" سایت ، محصول خدمات و... خود را در پی سی وب معرفی کنید ؟

فرصت را از دست ندهید
انجمن مه سفر
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: دانلود Uniform Server 8.9.2 شبیه ساز سرور

1. mtostar آواتار ها
    mtostar
    مدیر آزمایشی
    Jul 2016
    446
    374
    101
    255
    1

دانلود Uniform Server 8.9.2 شبیه ساز سرور

Uniform Server 8.9.2 یک پکیج WAMP می باشد که قابلیت اجرا یک وب سرور را تحت تمامی انواع مختلف سیستم عامل ویندوز را دارد. بسیار حجم کمی برای دانلود و انتقال دارد و می تواند به عنوان یک محصول و یا سرور زنده استفاده شود. برنامه نویسان نیز می توانند از این ابزار برای تست برنامه های ساخته خودشان به زبان های ساخته خودشان به زبان های PHP, Perl, MySQL و Apache استفاده کنند.

همانطور که اطلاع دارید در حالت معمول قادر به اجرای فایلهای PHP در کامپیوتر خود نیستید و لذا قادر نیستید وردپرس، جوملا و یا دیگر سیستم های مدیریتی محتوا و یا اسکریپ ها را در رایانه خود و بدون نیاز به اینترنت تست و یا استفاده کنید. برای حل این مشکل نیاز به یک نرم افزار دارید تا بتوانید کامپیوتر خود را تبدیل به یک localhost کنید. localhost در لغت به معنای میزبان داخلی و محلی است که از معروفترین و شناخته شده ترین این برنامه ها می توان به نرم افزار رایگان EasyPHP, XAMPP اشاره کرد که خود به شخصه مدت زیادی با این نرم افزارها کار می کردم. اما عیب تمامی این نرم افزارها اینه که شما فقط امکان استفاده از اون رو تنها در رایانه ای نصب کرده اید دارید. اما اگر شما نیز مثل من در طی روز با رایانه های مختلفی سر و کار داشته باشید (رایانه منزل – رایانه محل کار – لب تاپ شخصی) حتما مایل به استفاده از Localhost خود در همه سیستم ها خواهید بود.

هم اکنون پکیج های رایگان زیادی برای نصب وب سرور مجازی بر روی فلش مموری ها آمده است که یکی از برترین ها نرم افزار Uniform Server می باشد. با استفاده از این برنامه قادر خواهید بود تا سیستم های مدیریتی محتوای مورد نظر خود را بر روی فلش مموری خود نصب کرده و آنرا بر روی تمامی سیستم های دلخواه اجرا نمایید.

نرم افزار Uniform Server ابتدا توسط تاراس سلوبودسکی برنامه نویسی شد به عنوان یک نرم افزار برای کاربران خویش و سپس تبدیل به یک پروژه متن باز و رایگان گردید. این یک سیستم عالی برای تازه کارها، حرفه ای ها و برنامه نویسان با تجربه می باشد. یک وب سرور بسیار قدرتمند که شما قادر به حمل آن بر روی یک فلش مموری خواهید بود.

دانلود با لینک مستقیم و حجم 20 مگابایت

پسورد فايل فشرده : soft98.ir
    به زودی با ارز دیجیتال .....

#1 ارسال شده در تاريخ 10-06-2016 در ساعت 12:16 AM

2. کاربر مقابل از 2 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است :

3. Ahmadreza آواتار ها
    Ahmadreza
    پاسخگو و راهنما
    Oct 2015
    1,657
    1775
    1,435
    1,762
    71
    ورژن PHP چند هست؟

5.4.2 برای نسخه قبلیش توی اطلاعات wiki زده شده

#2 ارسال شده در تاريخ 10-12-2016 در ساعت 10:25 PM

4. کاربر مقابل پست Ahmadreza عزیز را پسندیده است .

5. mtostar آواتار ها
    mtostar
    مدیر آزمایشی
    Jul 2016
    446
    374
    101
    255
    1
    بله 5.4.2 آخرین نسخش هستش

#3 ارسال شده در تاريخ 10-13-2016 در ساعت 02:47 PM

6. کاربر مقابل از 2 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است :

7. HamidrezA آواتار ها
    HamidrezA
    مدیر ارشد
    Oct 2015
    4,395
    679
    1,012
    668
    33
    سلام

ممنون از اطلاع رسانی تون ، ولی به نظر من زمپ و ومپ برای لوکال هاست بهترین گزینه هستند . اخیرا که ومپ رو داشتم چک میکردم ، php 7 رو هم ساپورت میکرد. در صورتی که خیلی از نرم افزار های لوکال هاست پشتیبانی نمیکنند . و برای دولوپر هایی که به این نسخه نیاز دارند ، این نرم افزار ها دارای یک ضعف هستند .

ممپ هم روی مک فوق العاده است ، من روی ویندوز تست نکردم ولی روی مک که استفاده کرده بودم . قابلیت تغییر ورژن پی اچ پی رو هم داشت ، چیزی که هیچ کدام از نرم افزار های مشابه ندارند .
    #4 ارسال شده در تاريخ 10-14-2016 در ساعت 10:53 PM

8. کاربر مقابل پست HamidrezA عزیز را پسندیده است .

9. mtostar آواتار ها
    mtostar
    مدیر آزمایشی
    Jul 2016
    446
    374
    101
    255
    1
    سلام

ممنون از اطلاع رسانی تون ، ولی به نظر من زمپ و ومپ برای لوکال هاست بهترین گزینه هستند . اخیرا که ومپ رو داشتم چک میکردم ، php 7 رو هم ساپورت میکرد. در صورتی که خیلی از نرم افزار های لوکال هاست پشتیبانی نمیکنند . و برای دولوپر هایی که به این نسخه نیاز دارند ، این نرم افزار ها دارای یک ضعف هستند .

ممپ هم روی مک فوق العاده است ، من روی ویندوز تست نکردم ولی روی مک که استفاده کرده بودم . قابلیت تغییر ورژن پی اچ پی رو هم داشت ، چیزی که هیچ کدام از نرم افزار های مشابه ندارند .
    حمیدرضا جان ،کارکردن با ومپ سرور یکم سخته اونم بخاطر ایراد هایی که از پورت میگیره

من یه روز نصبش کردم و از قبل روی سیستمم ویژوال استودیو نصب بود بررسی کردم دیدم زده ویژوال پرت 8080 رو داره و ومپ سرور اون رو ایراد گرفته تغییر پورت در ومپ ممکنه برای کسانی که تازه کار هستن یکم سخت باشه

در زمپ سرور طرف باید بدونه تو کدوم پوشه بره و یا کدوم حالت ها رو فعال کنه تقریبا برای یه فرد مبتدی سخت که اگه مشکلی هم پیش اومد و قعال نشد زمپ باید چکار بکنه کجا فایل آپلود بکنه ، هرچند ماها خودمون بلیدم ولی افراد مبتدی نه حمید جان ، مثلا طرف باید بره درایو c یا هر درایو دیگه ای که ویندوزه ، بعدش پوشه زمپ رو پیدا کنه بعدش htdocs رو پیدا کنه و فایل رو پاک نه یا توش یه پوشه بسازه ، یا توی ومپ سرور هم همینطوره بره داخل درایو سی ومپ سرور ، بعدش پوشه www پوشه بسازه یا محتویات پوشهرو پاک کنه محتویات اسکریپت یا مدیریت محتوا و یا cms رو بریزه

ولی اون برنامه که معرفی شد با اینکه قدیمی هستش ولی راحت اکسترکت کن روی دسکتاپ / پوشه www محتوای جدید رو بریز :)))

#5 ارسال شده در تاريخ 10-16-2016 در ساعت 04:54 PM

10. کاربر مقابل پست mtostar عزیز را پسندیده است .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع