آیا میدانید شما میتوانید به صورت "کاملا رایگان" سایت ، محصول خدمات و... خود را در پی سی وب معرفی کنید ؟

فرصت را از دست ندهید
انجمن مه سفر
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: همه پرسی : نظر شما در مورد اسکریپت آپلودسنتر "کاملاً بومی" چی هست؟

1. Ahmadreza آواتار ها
    Ahmadreza
    پاسخگو و راهنما
    Oct 2015
    1,657
    1775
    1,433
    1,762
    71

همه پرسی : نظر شما در مورد اسکریپت آپلودسنتر "کاملاً بومی" چی هست؟

سلام;

واقعیت قرار هست یک تیم جمع کنم و یک آپلودسنتر اختصاصی و ایرانی رو بسازم که کاملاً قابل رقابت با بقیه آپلودسنترها باشه برای همین از کسایی که اسکریپت های آپلودسنتر رو تست کردند و یا کسانی که دوست دارند آپلودسنتر بسازند ولی کیفیت مورد نظر رو داخل آپلودسنتر ها پیدا نکردند با این تاپیک دعوت می کنم

همونطور که شاید بدونید قبلاً بصورت انفرادی روی یک آپلودسنتر کار می کردم و از روز 25 اسفند 94 تا 13 فروردین 95 روزی 6 ساعت وقت گذاشتم تا PHP و متغیرهای لازم برای آپلودسنتر رو یاد بگیرم و پیاده سازی کنم:
    دانلود آپلودسنتر احمدرضا ! V1.3
    نسخه 1.4 با قابلیت درگ و دراپ هم ساختم ولی بنا به دلایلی ترقیب به انتشار اون نسخه نشدم.

برای اسکریپت بعدی که کاملاً از پایه فرق می کنه و تنها توسط یک نفر ساخته نمیشه و یک تیم قرار هست روش کار کنند، چند مورد هست که نیاز هست شما بگید:

1. چه امکاناتی رو در نظر دارید تا ساخته بشه؟
    2. آیا دوست دارید مانند سیستم وردپرس توسعه دهندگاه فراوانی داشته باشه؟
    3. امکانات پنل کاربری و پنل مدیریت رو حتماً بگید
    4. به ظاهر اهمیت میدین یا هسته
    5. چه نقاط قوتی در دیگر آپلودسنتر ها میبینید؟
    6. چه نقاظ ضعفی در دیگر اپلودسنترها می بینید؟
    7. و .....

این نکته رو هم در آخر اضافه می کنم که قرار نیست به همین زودی نسخه ای منتشر بشه، بلکه اول باید ارزیابی بشه و تیم و کادر فنی مورد نظر رو جذب کنیم که مهارت های مختلف رو بهش نیاز داریم.

برخی مهارت ها:

• تسلط کامل به HTML 5 و HTML 5.1
    • تسطل کامل به CSS 3
    • تسلط کامل به cPanel
    • آشنایی با جاوا
    • آشنایی با جاوا اسکریپت
    • آشنایی با PHP در سطح خوب و پیشرفته

بنابر این اگر شما هم این مهارت هارو دارید حتماً تو همین تاپیک اعلام کنید.

با تشکر

#1 ارسال شده در تاريخ 10-01-2016 در ساعت 07:16 PM

2. کاربر مقابل از 5 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است :

3. P30web آواتار ها
    P30web
    مدیر کل سایت
    علیرضا احمدی
    Oct 2015
    وب پارسی
    8,331
    7835
    1,793
    5,374
    36
    سلام

هدف خوبی هست . به شرطی که اسکریپیت های قبلی رو به درستی آنالیز کنید .

کلیجا یک سری مزایا دارد و یک سری معایب - میهالیسم هم یکسری مزایا دارد ، یکسری معایب ، این ها میتونه براتون کمک خوبی باشه .

این مزایا و معایب رو دسته بندی کنید

مثلا یکی از مزایای کلیجا این هست . که امکان افزدون و تغییرات قالب داره ولی میهالیسم این امکان رو نداره . که خوبه ازش ایده بگیرید .

خوبه همین اسکریپت بدون دیتابیس تون رو ادامه بدید . گاهی کاربران نیاز به امکانات چندانی ندارد و فقط این که پروسه اپلود کاربرانشون براشون به بهترین نحو انجام بشه براشون کافی .

اپلود سنتر هایی مثل کلیجا خوب هستند ولی اگر علمنا بخواهید یک اپلود سنتر قوی داشته باشید عملنا برای اپلود سنتر نیاز به یک هاست دانلود دارید ولی هاست های دانلود هم دیتابیس ندارند

هاست های معمولی هم برای اپلود و دانلود دائمی زیاد مناسب نیستند . پس به یک سروز نیاز دارید . اگر بخواهید یک اپلود سنتر خوب پس راه بندازید نیاز به یک سرو ردارید که حداقل باید ماهی 100 - 150 هزینه کنید .

که این موضوع نیز خیلی از نظر اقتصادی برای شروع یک اپلود سنتر رایگان ، به صرفه نیست .

و...

فعلا باز نکته خاص دیگه ای به نظرم نرسید ، باز اگر پیشنهادی داشته باشم در تاپیک مطرح خواهم کرد .
    موفقیت کلید شادی نیست، شادی کلید موفقیت است؛ اگر آنچه انجام می دهی دوست بداری، موفق خواهی بود.

#2 ارسال شده در تاريخ 10-01-2016 در ساعت 09:32 PM

4. کاربر مقابل از 4 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است :

5. mtostar آواتار ها
    mtostar
    مدیر آزمایشی
    Jul 2016
    446
    374
    101
    255
    1
    دوستان با اجازه

بیشتر مردم ( از خودم شروع میکنم ) به گرافیک کار خیلی توجه دارن به راحتی کار کردن با اون اسکریپت ، الان بیشتر مردم از ریموت لیچر استفاده میکنن ، الان شما آپلود بوی رو ببینید از اسکریپت Yetishare یا Filehosting استفاده میکنه و باقی آپلود سنترها داخل ایران از کیلجا و مهالیسم ، ولی پارس اسپس و ترن بیت از یه اسکریپت خیلی متمایز استفاده میکنه ، ولی مشکلاتی هم داره شما داخل ترن بیت وقتی یه لینک رو داخل کادر وارد میکنی تا فایل رو به پنل کاربری انتقال بده باید صبر کنی که اون فایل صد در صد کارش تموم بشه بعضی مواقع می تونه یه فایل رو تا 5 دقیقه لفتش بده ولی زیاد ظاهر و کارایی خوبی نداره ولی یه نکته مثبت داره اون 5 ترا فضای رایگان هستش برای کاربرای خودش ، شما سایت تیزفایل رو یه نگاه بکنی بد نیست اسکریپت خیلی سبک و خیلی راحت هستش حتما اسکریپتی که می خواین توسعه بدین سعی کنید مانند تیز فایل باشه

امکان اتصال از طریق ftp و داشتن برنامه ویندوزی برای خوده اسکریپت که کاربر با نصب برنامه دیگه وارد سایت نشه و از طریق خوده برنامه فایل ها رو آپلود و یا لیچ کنه روی پنل

یه چیزی که برای کاربران خیلی مهمه فضای ذخیره سازی اطلاعات هستش که در اختیارشون قرار میگیره هرچقدر بیشتر باشه بهتر ماننده ترن بیت

من تمام اسکریپت های دانلود رو آزمایش کردم چون می خواستم بجای سایت فیلم اسکریپت آپلود سنتر بزنم
    به زودی با ارز دیجیتال .....

#3 ارسال شده در تاريخ 10-02-2016 در ساعت 09:54 AM

6. کاربر مقابل از 4 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است :

7. Ahmadreza آواتار ها
    Ahmadreza
    پاسخگو و راهنما
    Oct 2015
    1,657
    1775
    1,433
    1,762
    71
    سلام مجدد،
    خیلی ممنون از این که بی نهایت نظرهای مختلف دادین و کمک کردین!

اول ممنون هستم که اطلاعات در مورد سرورهای مورد نیاز و سلایق توضیح دادین.
    که در توضیح مقداری تغییرات باید انجام بدم، ولی ما فقط برنامه نویسی و ساخت اسکریژت رو می کنیم و سرور خودش باید با توجه به اسکریژت ما کانفیگ مناسب رو بنویسیه.

دوم این که افراد بیشتری تمایل دارم شرکت کنند تا تصمیم گیری برای ما راحت تر بشه.

ممنون از همه

#4 ارسال شده در تاريخ 01-24-2017 در ساعت 04:21 PM

8. کاربر مقابل پست Ahmadreza عزیز را پسندیده است .

9. HamidrezA آواتار ها
    HamidrezA
    مدیر ارشد
    Oct 2015
    4,396
    679
    1,012
    668
    33
    به نظر من :

مهم ترین ویزگی که باید داشته باشه :

1) ساده باشه

2) اپن سورس باشه

3) قابلیت انتقال فایل از طریق ftp به صورت پیشفرض داشته باشه

4) امکان تغییر قالب در اون وجود داشته باشه ، مثل کلیجا

5) هسته قدرتمند

6) قابلیت توسعه داشته باشه

7) انعطاف پذیر باشه

8) امکانات پرداختی داشته باشید .

در حال حاظریکی از نیاز های سایت ایرانی این هست که مثلا امکانات vip اپلود سنترتون داشته باش که هیچ آپلود سنتر رایگانی این قابلیت رو نداره

9) به نظرم برای امکانات پنل کاربری و مدیریت کلیجا خیلی خوب عمل کرده و میتونه ایده های خوبی رو بهتون بده

امیدوارم ایرانی ها با هم بتوانند یه همچین کاری رو انجام بدهند

اگر هر کمکی باشه من هم حاظرم کمک کنم .
    #5 ارسال شده در تاريخ 04-28-2017 در ساعت 09:54 AM

10. کاربر مقابل پست HamidrezA عزیز را پسندیده است .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)