آیا میدانید شما میتوانید به صورت "کاملا رایگان" سایت ، محصول خدمات و... خود را در پی سی وب معرفی کنید ؟

فرصت را از دست ندهید
انجمن مه سفر
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکل جدی در سئو سایت

1. madine آواتار ها
    madine
    کاربر تازه وارد
    Sep 2018
    1
    10
    0
    0

مشکل جدی در سئو سایت

سلام دوستان وقت بخیر
    من دو ماه پیش یک سایت را باز طراحی کردم (قبلا مجموعه سایت داشته)و سئو را هم بر عهده گرفتم. هیچ کاری بر خلاف اصول سئو انجام ندادم اما Url های سایت قبلی را ریدایرکت نکردم . تصویر پایین را مشاهده کنید که url های حذف شده را نشان می دهد (تصویر از سرچ کنسول گرفته شده) .

در حال حاضر هر کاری می کنم (محتوا منشر می کنم ، روی بک لینک ها کار می کنم )سایت در کلمه کلیدی مد نظرم رنک نمی گیره و هر چند روز یک بار از گوگل محو می شه (لینک سازی را خیلی آرام و اصولی انجام می دم) دوستان لطفا راهنمایی کنید که آیا مشکل می تونه به دلیل حذف url های قدیمی باشه و اگر جواب مثبته چه کاری باید انجام بدم
    لطفا راهنمایی کنید
    #1 ارسال شده در تاريخ 09-10-2018 در ساعت 12:56 PM

2. saeed1992 آواتار ها
    saeed1992
    کاربر سایت
    Nov 2018
    5
    11
    0
    1
    بله با حذف مطالب قدیمی از سایت این مشکل بوجود میاد و راه حل اون حذف لینک های مورد نظر از ایندکس گوگل می باشد
    حذف مطالب قدیمی سایت روی سئوی سایت خیلی تاثیر داره چون این مطالب را ربات های گوگل دیده اند و ثبت کرده اند و رتبه گرفته اند پس هرگونه تغییری در اون ها می تونه فاجعه بار باشه همچنین با حذف هر مطلب ما با صفحه ی 404 رو برو می شویم که از دید موتور های جستجو صفحات 404 نمره ی منفی دارند
    #2 ارسال شده در تاريخ 11-18-2018 در ساعت 04:31 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)