آیا میدانید شما میتوانید به صورت "کاملا رایگان" سایت ، محصول خدمات و... خود را در پی سی وب معرفی کنید ؟

فرصت را از دست ندهید
+ پاسخ به موضوع
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 30

موضوع: شروع نخستین دوره کار آموزی طراحی سایت

1. P30web آواتار ها
    P30web
    مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت
    Oct 2015
    وب پارسی
    8,040
    7645
    1,774
    5,185
    36
    سلام منم میلاد هستم و هدفم مهارت در درست کردن قالب های سایت هاست.
    منتظر آموزش هاتون هستیم
    کی برگذار میشه حدوداٌ؟

میشه اطلاع بدید از طریق ایمیل وقتی حاضر شد؟
    با تشکر.
    سلام ، خوش آمدید ، همان طور که گفته شده است ، تعدادی از دوستان هنوز فرم ها را برای ما ارسال نکردند که منتظر هستیم همه دوستان فرم هاشون رو ارسال کنند ، که احتمالا طی این چند روز دوره ها رو شروع خواهیم کرد، اگر بخواهم زمان دقیقی اعلام کنم نهایت فکر میکنم تاشنبه دوره ها رو شروع خواهیم کرد

تا جایی که بتوانیم اطلاع رسانی خواهیم کرد ، اما خودتون هم پیگیری کنید

با ارض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی مدیران پی سی وب
    مهردادفرجی هستم هدفم از شرکت در این دوره کار اموزی اشنایی بیشتر با طراحی سایت و اصول طراحی سایت میباشد و دلیل دوم هم به خاطر علاقه ای که دارم ثبت نام کردم
    با تشکر از مدیران پی سی وب
    درود بر همه عزیزان مخصوصا جناب احمدی عزیز
    بنده اکبری هستم و بخاطر علاقه ای که به حوزه وب و طراحی سایت و ... داشتم در این کلاسها شرکت کردم و امیدوارم که بتونم در کنار بقیه دوستان هم خوب یادبگیرم و هم در آینده بتونیم در مجموعه پی سی وب در خدمت بقیه عزیزان باشم
    پایدار باشید
    با سلام
    ابوالفضل هاشمی هستم هدفم یادگیری طراحی سایت
    با عرض سلام خدمت مدیران و اعضای این انجمن حسین هستم جهت آموزش و تمرین در این دوره کارآموزی شرکت کردم
    سلام ، خوش آمدید
    #11 ارسال شده در تاريخ 02-03-2016 در ساعت 05:57 PM

2. P30web آواتار ها
    P30web
    مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت
    Oct 2015
    وب پارسی
    8,040
    7645
    1,774
    5,185
    36
    سلام علامیر هستم من علاقه مند به طراحی سایت و همکاری با سایت پی سی وب هستم و هدف در شرکت در این کارگاه این است که اطلاعات خود را از طریق وب در اختیار دوستان قرار دهم .
    من مدرس هستم تمایل دارم علاوه بر تدریس در کلاس ، تدریس انلاین هم یادبگیرم و اموخته های خود را در اختیار هموطنانم قرار دهم
    نخسین درس از طراحی سایت چیست و چگونه باید یاد بگیریم ممنون میشم راهنمایی کنید.
    باتشکر
    سلام ، خوش آمدید ، بسیار عالی هست

قبلا یکسری از آموزش های طراحی وب سایت را در بخش زیر قرار داده بودم :

http://forum.p30web.org/forum106.html

اما این ها تمامی دروس این دوره نیستند و آموزش های این دوره کاملا با دوره های قبل متفاوت خواهد بود و انشالله پس از دسترسی کامل اعضای این دوره ، آموزش های جدید رو شروع خواهیم کرد و با سبک آموزشی جدید ما آشنا خواهیم شد

با سلام

احمدرضا هستم و برای افزایش مهارت هام در زمینه وب مستری و ارتقاء سطح کیفی و کمی سایت های ایران در این دوره ها شرکت می کنم.
    انشاا... بصورت حضوری با هم، همکاری داشته باشیم.

با تشکر از ایجاد دوره ها و ساخت آموزش ها
    سلام ، خوش آمدید ، انشالله ...

​دوستان میخواستم بدونم که مدرسان این دوره چه کسانی هستند؟
    تمامی مدرسان این دوره هنوز مشخص نشده اند ، اما مدرس نخستین دوره های کارآموزی طراحی سایت بنده خواهم بود

البته دروه کار آموزی طراحی سایت دوره ای نیست که تنها یک بخش داشته باشد و احتمالا برای دوره های بعدی مدرس دوره ها فرق خواهد کرد
    #12 ارسال شده در تاريخ 02-03-2016 در ساعت 06:21 PM

3. کاربر مقابل از 2 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است :

4. rezaalamir آواتار ها
    rezaalamir
    کارآموز
    کارآموز
    Feb 2016
    6
    15
    0
    5
    باسلام
    من اون تاپیک را دیدم وارد قسمت اول شدم ولی چیزی متوجه نشدم فیلم اموزشی درسایت قرار میدهید و ما ان را دانلود مشاهده کنم؟ یا اموزش بصورت تاپیک است؟
    روش تدریس تان چگونه است؟
    باتشکر
    #13 ارسال شده در تاريخ 02-03-2016 در ساعت 06:54 PM

5. rezahitler آواتار ها
    rezahitler
    کارآموز
    کارآموز
    Feb 2016
    2
    11
    0
    1
    سلام من رضا احدی هستم برای آشنایی با حوزه طراحی وب تو این کارآموزی شرکت کردم چون هم بیشتر وقتم تو نته هم رشتم مربوط میشه
    با تشکر از پی سی وب
    #14 ارسال شده در تاريخ 02-03-2016 در ساعت 07:03 PM

6. P30web آواتار ها
    P30web
    مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت
    Oct 2015
    وب پارسی
    8,040
    7645
    1,774
    5,185
    36
    باسلام
    من اون تاپیک را دیدم وارد قسمت اول شدم ولی چیزی متوجه نشدم فیلم اموزشی درسایت قرار میدهید و ما ان را دانلود مشاهده کنم؟ یا اموزش بصورت تاپیک است؟
    روش تدریس تان چگونه است؟
    باتشکر
    صرفا اون اموزش ها کمی پیش مقدمه هستند و برای آشنایی با برخی از موارد قرار داده شده است ، آموزش های اصلی هنوز در سایت قرار داده نشده است

اما به مراتب آموزش های جدید نسبت به آموزش های قبلی از کیفیت بهتری برخوردار خواهند و این که از سبک جدیدی در آموزش های جدید استفاده شده است

بعد از این که آموزش ها تهیه بشه در همین بخش قرار داده میشود و لینک دانلود قرار داده میشود و دوستان میتوانند دانلود کنند

اکثر آموزش های ما فیلم خواهد بود ، اما باتوجه به این که بخش عمده ای از کار دوستان تحقیقات هست ، در این بخش ممکن است آموزش ها به صورت فیلم و متن باشد
    #15 ارسال شده در تاريخ 02-03-2016 در ساعت 07:07 PM

7. کاربر مقابل پست P30web عزیز را پسندیده است .

8. P30web آواتار ها
    P30web
    مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت
    Oct 2015
    وب پارسی
    8,040
    7645
    1,774
    5,185
    36
    سلام من رضا احدی هستم برای آشنایی با حوزه طراحی وب تو این کارآموزی شرکت کردم چون هم بیشتر وقتم تو نته هم رشتم مربوط میشه
    با تشکر از پی سی وب
    سلام ، خوش آمدید
    #16 ارسال شده در تاريخ 02-03-2016 در ساعت 07:07 PM

9. alirezapb آواتار ها
    alirezapb
    کارآموز
    کارآموز
    Jan 2016
    3
    13
    2
    3
    با عرض سلام و خسته نباشید
    علیرضا پوربابائی هستم برای یادگیری کامل طراحی قالب های وردپرس و استاندارد های جهانی طراحی وب در این دوره شرکت کردم .
    با تشکر از مسئولان و مدیران پی سی وب
    #17 ارسال شده در تاريخ 02-04-2016 در ساعت 01:17 PM

10. P30web آواتار ها
    P30web
    مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت
    Oct 2015
    وب پارسی
    8,040
    7645
    1,774
    5,185
    36
    با عرض سلام و خسته نباشید
    علیرضا پوربابائی هستم برای یادگیری کامل طراحی قالب های وردپرس و استاندارد های جهانی طراحی وب در این دوره شرکت کردم .
    با تشکر از مسئولان و مدیران پی سی وب
    باسلام ، خوش آمدید
    #18 ارسال شده در تاريخ 02-05-2016 در ساعت 01:23 AM

11. kazem82 آواتار ها
    kazem82
    کارآموز
    کارآموز
    Feb 2016
    خراسان رضوی گناباد
    12
    32
    5
    22
    سلام دوستان. خدمت مدیران محترم یه پشنهاد داشتم. میشه از سیستم های lms جهت دوره ها و آموزشها و تمرینها استفاده کنید؟ توی این فروم ها به علت کاربری متفاوتشون گیج میشه آدم که چی به چیه. باید مرتب تاریخ ارسال پیامها رو چک کرد و شاید تریبشون به هم بخوره. پیشنهاد می کنم از سیستمهای lms استفاده کنید. پیگیری دوره ها و آموزشها و پاسخ های داده شده توسط ما برای ترتیب آموزشها در ذهنمون بهتر خواهد بود. با تشکر
    #19 ارسال شده در تاريخ 02-06-2016 در ساعت 11:06 AM

12. P30web آواتار ها
    P30web
    مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت
    Oct 2015
    وب پارسی
    8,040
    7645
    1,774
    5,185
    36
    سلام دوستان. خدمت مدیران محترم یه پشنهاد داشتم. میشه از سیستم های lms جهت دوره ها و آموزشها و تمرینها استفاده کنید؟ توی این فروم ها به علت کاربری متفاوتشون گیج میشه آدم که چی به چیه. باید مرتب تاریخ ارسال پیامها رو چک کرد و شاید تریبشون به هم بخوره. پیشنهاد می کنم از سیستمهای lms استفاده کنید. پیگیری دوره ها و آموزشها و پاسخ های داده شده توسط ما برای ترتیب آموزشها در ذهنمون بهتر خواهد بود. با تشکر
    باسلام ، حدودا شاید بیش از 6 ماه برای پیاده سازی یک سیستم برای برگذاری دوره ها بررسی انجام شده است ، خیلی از سیستم ها رو بررسی کردیم خیلی از حالت ها رو بررسی کردیم ، باز حالتی که در حال حاظر مشاهده میکنید برای دوره 3 - 4 ماه پیش است ، در دوره جدید آموزش ها روسعی کردیم خیلی از مشکلات دوره قبلی رو رفع کنیم

همچنین خوشحال میشویم ، دوستان انتقادات و پیشنهاداتشون رو برامون ارسال کنند ،
    #20 ارسال شده در تاريخ 02-06-2016 در ساعت 01:40 PM

13. کاربر مقابل از 2 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است :

+ پاسخ به موضوع
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)