آیا میدانید شما میتوانید به صورت "کاملا رایگان" سایت ، محصول خدمات و... خود را در پی سی وب معرفی کنید ؟

فرصت را از دست ندهید
انجمن مه سفر
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: تاپیک های جامع پوستر های صلوات

1. HamidrezA آواتار ها
    HamidrezA
    مدیر ارشد
    Oct 2015
    4,395
    679
    1,012
    668
    33

تاپیک های جامع پوستر های صلوات

سلام دوستان

خوب داشتم در گوگل چرخی میزدم ، دیدم چه پوستر های قشنگی وجود داره . اصولا خوب این جور تصاویر رو دانلود میکردم و نگه می داشتم . ولی خوب جالب است که من هر وقت یک ارشیو تهیه میکنم بعدا که نیاز دارم یا نیست یا حذفشون کردم ، ولی خوب چیز هایی که توی سایت میزاریم پایداری شون بالاتره و بعدا راحت تر میشه بهش دسترسی داشت .

به خاطر این تصمیم گرفتم این تاپیک جامع رو اماده کنم ، امیدوارم که مفید واقع شود .

تصویر اول :

توضیحات : پوستر آبی - اللهم صل علی محمد و آل محمد با حاشیه قهوه ای رنگ و فونت بسیار زییبا ، مناسب برای تصاویر پس زمینه و باز طراحی پوستر و...

ابعاد : 1030x721 - عرض 721 - ارتفاع 1030 :

تصویر دوم :

توضیحات : اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ، با فونت نستعلیق ، با پس زمینه ابی ملایم ، و کادر کرم رنگ ، مناسب برای تصاویر پس زمینه و باز طراحی بنر ها و پوستر های تبلیغاتی و...

ابعاد : ارتفاع : 592 پیکسل - عرض : 1030 - 1030x592

تصویر سوم :

توضیحات : تصویر اللهم صل علی محمد و آل محمد با پس زمینه ابی ملایم و فونت بسیار زیبا + پس زمینه نیز به صورت اللهم صل علی محمد و آل محمد های تو در تو طراحی شده است که زیبایی خاصی رو به این تصویر داده است که مناسب هر جایی می باشد ، به خصوص خلق اثار جدید و ایده گرفتن تصویر مناسبی هست .

ابعاد : عرض : 1024 پیکسل - ارتفاع : 768 پیکسل

امیدواریم مفید واقع شود .
    #1 ارسال شده در تاريخ 08-30-2016 در ساعت 05:45 PM

2. کاربر مقابل پست HamidrezA عزیز را پسندیده است .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)