آیا میدانید شما میتوانید به صورت "کاملا رایگان" سایت ، محصول خدمات و... خود را در پی سی وب معرفی کنید ؟

فرصت را از دست ندهید
انجمن مه سفر
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: آموزش حذف حساب کاربری تلگرام – حذف اکانت تلگرام Telegram

1. HamidrezA آواتار ها
    HamidrezA
    مدیر ارشد
    Oct 2015
    4,395
    679
    1,012
    668
    33

آموزش حذف حساب کاربری تلگرام – حذف اکانت تلگرام Telegram

سلامی به طعم تلگرام :

امروز میخواستم یکی از اکانت های تلگرامم رو به دلیلی حذف کنم . قبلا یک مقاله ای خونده بودم ، فکر کردم خیلی ساده هست و نیازی به اموزش نیست . اما یه چند تا پروسه داشت که یادم رفته بود و در نهایت دیدم نیاز به یک اموزش دارد . در نتیجه در اینترنت گشت و گذاری داشتم به اموزشی برخورد کردم و با اون اکانت تلگرامم رو حذف کردم . حال تصمیم گرفتم اون رو برای شما هم اشتراک گذاری کنم :

آموزش حذف حساب کاربری تلگرام – حذف اکانت Telegram :

Telegram – تلگــرام یک مسنجر بسیار قدرتمند، رایگان و برای همه گوشی های هوشمند می باشد که با تمرکز بر روی دو فاکتور مهم سرعت و امنیت بسیار بالا طراحی و راه اندازیشده است. اما در صورتی که تصمیم بگیرید حساب کاربری خود را در تلگرام حذف کنید باید بدانید که متاسفانه گزینه ای برای حذف مستقیم حساب کاربری به صورت پیشفرض در مسنجر تلگرام وجود ندارد و برای حذف حساب کاربری خود باید ابتدا وارد سایت تلگرام شده و از طریق وب سایت اقدام به حذف حساب کاربری (اکانت) تلگرام خود کنید.

برای مشاهد آموزش حذف حساب کاربری پیام رسان تلگرام، در ادامه نیز با ما همراه شوید. به نقل از سایت ترفند ها :

برای حذف حساب کاربری خود در مسنجر تلگرام به صورت زیر عمل کنید:

در مرحله ی اول با استفاده از آدرس زیر به قسمت حذف اکانت تلگرام در سایت تلگرام مراجعه نمایید:

my.telegram.org/deactivate

پس از ورود به وب سایت تلگرام مانند عکس زیر شماره موبایل خود را به همراه +۹۸ (کد کشور ایران) وارد کرده و بر روی Next کلیک کنید.

به عنوان مثال شماره موبایل تونو به صورت ۹۸۹۱۲۳۴۵۶۷۸۹+ وارد نمایید .

در این مرحله یک رمز عبور که درون یک پیام است به مسنجر تلگرام شما ارسال می گردد یا از طریق پیامک برای شما ارسال میشود که رمز مورد نظر را می بایست در کادر password مرحله ی بعد وارد کنید.

رمز در خط سوم است - دقت کنید که رمز را با دقت حروف کوچیک و بزرگ وارد نمایید .

همانطور که در مرحله ی قبل اشاره کردیم، رمز عبور ارسال شده در مسنجر تلگرام خود یا پیامک را میبایست در کادر Password وارد کرده و سپس روی گزینه Sign in کلیک کنید.

در مرحله ی بعدی بر روی گزینه Doneرا انتخاب کلیک کنید .

در مرحله ی آخر و پایانی حذف اکانت یک پنجره برای شما باز خواهد شد که برای غیر فعال کردن اکانت تلگرام خود می بایست بر روی گزینه Yes, delete my account کلیک کنید.

در صورت موفقیت امیز بودن عملیات حذف اکانت تلگرام ، با پیغام زیر مواجعه خواهید شد.

اما شاید بهتر باشد بدانید که پس از اینکه اکانت شما به طور کامل حذف شد، پروفایل شما به صورت زیر برای دوستانتان و اشنایانتان نمایش خواهد داده شد.و دیگر اثری از عکس و نام کاربری شما در تلگرام دوستانتان نخواهد بود. اما دقت داشته باشید، پیام هایی را که از قبل برای دوستان خود ارسال کرده اید، برای آن ها پاک نخواهد شد.

اما پاسخ به سوالات پرتکرار کاربران:

1. آیا رمز حذف اکانت به تلگرام ارسال شده یا اس ام اس می شود؟ پاسخ: رمز حذف به خود اپلیکیشن تلگرام کاربر ارسال می شود و در صورت عدم دریافت اس ام اس می شود .
    2. رمز ارسال شده را چگونه وارد کنیم تا خطا ندهد؟ رمز وارد شده را باید به عینا متن ارسالی و همراه با دقت حروف بزرگ و کوچک وارد کنیم.

منبع : سایت ترفند ها ، باز نشر توسط انجمن تخصصی پی سی وب

کد HTML:
    http://tarfandha.net/deactive-telegram-account/
    همچنین راستی قبلا سایت ترفند ها در پی سی وب معرفی شده است . اگر مایل هستید با این سایت بیشتر آشنا شوید پیشنهاد میکنیم مقاله (معرفی سایت ترفند ها) را در پی سی وب مشاهده و بررسی نمایید . در نهایت امیدواریم از این آموزش لذت کافی رو برده باشید
    #1 ارسال شده در تاريخ 08-04-2016 در ساعت 02:09 PM

2. hamkar آواتار ها
    hamkar
    کاربر سایت
    May 2018
    4
    10
    1
    0

مشکلات در حذف اکانت تلگرام

اگر در حذف اکانت تلگرام (دیلیت اکانت) مشکل دارید و ارورهای گوناگون دریافت میکنید میتوانید با مراجه به سایت زیر مشکلات خود را درج کنید تا مدیر به شما پاسخ دهد

ویرایش توسط hamkar : 01-04-2020 در ساعت 03:48 PM
    #2 ارسال شده در تاريخ 05-02-2018 در ساعت 01:32 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)