آیا میدانید شما میتوانید به صورت "کاملا رایگان" سایت ، محصول خدمات و... خود را در پی سی وب معرفی کنید ؟

فرصت را از دست ندهید
انجمن مه سفر
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: شروع به سئو

1. intexcenter آواتار ها
    intexcenter
    کاربر تازه وارد
    Jun 2018
    1
    10
    0
    0

شروع به سئو

سلام دوستان من قصد یه سایت رو سئو کنم میشه بگید از کجا باید شروع کنم تا الان فقط back end کار کردم و اطلاعات کمی در بارش دارم
    اما میخوام خودم سئو رو شروع کنم به یاد گرفتن و انجام دادن ممنون میشم کمک کنید.
    شرکت اینتکس سنتر وارد کننده برتر محصولات بادی از اینتکس و بست وی می باشد
    #1 ارسال شده در تاريخ 06-27-2018 در ساعت 04:43 PM

2. sitesazz آواتار ها
    sitesazz
    کاربر سایت
    Dec 2017
    25
    10
    0
    0
    سلام
    برای اینکه بتونید یک سایت رو سئو کنید، باید با الگوریتم های گوگل تا حدی آشنایی داشته باشید تا متوجه حساسیت های گوگل بشید و بتونید حدس بزنید که گوگل می‌تونه از انجام چه کارهایی خوشش بیاد و انجام چه کارهایی میتونه باعث جریمه شدن توسط گوگل بشه. البته تعداد الگوریتم های گوگل خیلی زیاد هستن و تنها تعدادی از اونها رو افراد ازشون اطلاع دارن. اگر بخوام در حال کلی بگم، سئو به دو دسته ی کلی سئو داخلی و سئو خارجی تقسیم میشه. شما برای اینکه یک سایت رو سئو کنید باید اول نکات مربوط به سئو داخلی رو بدونید و انجام بدین. سئو خارجی در گام دوم قرار داره. مقاله‌ی چگونه سایت خود را سئو سازی کنیم؟ میتونه در این زمینه به شما کمک خیلی زیادی کنه. اگر دنبال آموزش های بیشتری در زمینه سئو هستین میتونین از لینک زیر هم کمک بگیرین:
    آموزش سئو
    #2 ارسال شده در تاريخ 06-30-2018 در ساعت 01:19 PM

3. danesh آواتار ها
    danesh
    کاربر سایت
    Dec 2018
    مشهد
    36
    10
    1
    0
    همانطور که دوستمون گفتن اول باید با تکنیک های سئو داخلی آشنا بشین و سعی کنید در طراحی سایت اونهارو به کار بگیرین. به کارگیری این تکنیک ها شاید دیر جواب بده اما خیلیی زیاد در سئو سایت تاثیرگذاره . بعد از اون به سئو خارجی بپردازین که مهم ترینش بک لینک گذاریه .
    اینم یادتون باشه که سئو یک پروسه زمانگیره و برای نتیجه گرفتن در اون باید علاوه بر دانش لازم صبر و پیگیری فراوانی داشته باشین .

تریداتس | پروژه دانشجویی
    #3 ارسال شده در تاريخ 01-19-2019 در ساعت 10:38 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع