از آنجایی که معیار پذیرش دانشگاه آزاد در کلیه رشته محل ها اعم از رشته مهندسی کامپیوتر ، تراز یا نمره کل داوطلبان است برای امتحان شانس قبولی خود در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 در رشته مهندسی کامپیوتر در سهمیه عادی ، صرفا اطلاع از آخرین تراز قبولی مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد در کنکور 96 کفایت می کند . بنابراین در این مقاله برای علاقه مندان به انتخاب رشته مهندسی کامپیوتر ، آخرین تراز قبولی مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد 96 – 97 در واحد های عادی و ظرفیت مازاد خودگردان را گردآوری کرده ایم تا با مقایسه تراز خود در کارنامه کنکور 97 و تراز های زیر ، به شانس قبولی خود در رشته مهندسی کامپیوتر پی ببرید .

آخرین تراز قبولی مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد 96 - 97 در سهمیه عادی

آخرین تراز قبولی مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد 96 - 97 در سهمیه عادی
نام دانشگاه تراز
واحد علوم و تحقیقات 8641
واحد تهران مرکزی 7093
واحد تهران جنوب 6877
واحد تهران جنوب 6232
واحد تهران غرب 6113
واحد تهران غرب 5558
واحد کرج 4709
دانشگاه های آزاد پذیرنده مهندسی کامپیوتر کنکور 96 - 97

واحد های دانشگاه آزاد که در رشته مهندسی کامپیوتر پذیرش دانشجو داشته است ، طبق دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 به قرار زیر است :
دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروز کوه ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد .
نکات پیرامون انتخاب رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد 97

داوطلبان علاقه مند به انتخاب رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد می بایست تراز موثر در سهمیه عادی در زیر گروه 1 گروه ریاضی را کسب کنند . توجه داشته باشید که تاثیر بومی گزینی و سهمیه مناطق در انتخاب رشته دانشگاه آزاد تاثیری ندارد و سهمیه های موثر در دانشگاه آزاد سهمیه ایثارگران و سهمیه بسیج فعال است و داوطلببینی که از این دو سهمیه استفاده نمی کنند در در سهمیه عادی گزینش می شوند . شما داوطلبین کنکور سراسری دانشگاه آزاد می توانید با اطلاع از شهریه دانشگاه آزاد 97 انتخاب رشته مناسب تری داشته باشید . همچنین می توانید پیش از اعلام نتایج کنکور 97 با مطالعه مقاله تراز قبولی دانشگاه آزاد 96 -97 ، تراز قبولی سایر رشته ها را نیز مشاهده کنید . داوطلبان هم از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و هم از طریق شرکت در کنکور سراسری می توانند در رشته مهندسی کامپیوتر تحصیل کنند . از اگر بعد از خواندن این مقاله همچنان سوالاتی راجع به تراز یا همان نمره آزمون داشتید می توانید از طریق تماس با مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا سوالات خود را با ما مطرح کنید . مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا آماده اند تا ابهامات شما را در این زمینه رفع کنند همچنین با عضویت در کانال تلگرام کنکور سراسری از آخرین اخبار و اطلاعیه های دانشگاه آزاد مطلع شوید .

همچنین مطالعه مقالات زیر را نیز به شما توصیه می کنیم :
آخرین رتبه قبولی کنکور سراسری 96
حداقل درصد دروس و کارنامه آخرین رتبه قبولی کنکور 96
آخرین رتبه قبولی دانشگاه آزاد
آخرین تراز قبولی دانشگاه آزاد
آخرین رتبه قبولی دانشگاه آزاد 96
آخرین رتبه قبولی سهمیه بسیج فعال دانشگاه آزاد 96
آخرین رتبه قبولی سهمیه ایثارگران 5 درصدی دانشگاه آزاد 96
آخرین رتبه قبولی سهمیه ایثارگران 25 درصدی دانشگاه آزاد 96
آخرین تراز قبولی دانشگاه آزاد 96
آخرین تراز قبولی سهمیه بسیج فعال دانشگاه آزاد 96
آخرین تراز قبولی سهمیه ایثارگران 5 درصدی دانشگاه آزاد 96
آخرین تراز قبولی سهمیه ایثارگران 25 درصدی دانشگاه آزاد 96


منبع : آخرین تراز قبولی مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد 96