آیا میدانید شما میتوانید به صورت "کاملا رایگان" سایت ، محصول خدمات و... خود را در پی سی وب معرفی کنید ؟

فرصت را از دست ندهید
+ پاسخ به موضوع
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

موضوع: راهنمایی رستور سایت و دیتابیس

1. TEREYSI آواتار ها
    TEREYSI
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    May 2017
    72
    26
    67
    16

راهنمایی رستور سایت و دیتابیس

سلام یک سایت را روی ادان دامنه بالا اوردم و dns های سایت را روی کلود فلر ست کرده بودم اما مدتی پیش سایت بالا نمی امد و ارور تایم اوت کلود فلر را میداد و بازی در میاورد یکی در میون سایت بالا میامد من هم dns ها را به dns های هاستینگ تغییر دادم اما الان مشکلی که است نیمی از کاربران و تاپیکها و پستها نیست یا حذف شده یا برگشته به قبل از dns های کلود فلر فول بکاپ دارم مال مدتی قبل رو ولی نمیخام اون یکی سایتم که رو ادان دامنه نیست و دامنه و سایت اصلیم است را رستور کنم چون اون مشکلی ندارد و فقط میخام این که روی ادان دامین است را دیتابیسش را رستور کنم الان چجوری میتونم رستورش کنم الته فقط دیتابیس را میخام رستور کنم از دیتابیس خالی بکاپ ندارم اما فول بکاپ دارم ایا امکانش هست لطفا راهنمایی بفرمایید اگر امکان دارد لطفا با شات قرار بدهید چون تا بحال رستور نکردم و بلد نیستم اما باید یاد بگیرم.

با تشکر.
    .
    #1 ارسال شده در تاريخ 04-11-2018 در ساعت 03:53 AM

2. Elnaz آواتار ها
    Elnaz
    کاربر نیمه فعال
    کاربر نیمه فعال
    Oct 2016
    ساری
    143
    145
    74
    135
    کنترل پنل قبلی سی پنل یا دایرکت ادمین؟

فایل فول بکاپ رو روی سیستم خودتون (یا هم اگه داخل خود هاست هست اونجا) بگیرید extract کنید
    دنبال فولدری به نام mysql یا چنین چیزی باشید (توی سی پنل، دیتابیس ها توی این پوشه هستند)
    بعد فایل sql خودتون رو پیدا کنید

کنترل پنل فعلی حالا سی پنل یا دایرکت ادمین؟
    دو راه دارید: هم از داخل صفحه مربوط به mysql خود کنترل پنل بگیرید بکاپ sql رو ریستور کنید
    هم که یه دیتابیس و یه یوزر بسازید. بعد از داخل phpmyadmin تب import بگیرید ایمپورت کنید

اگرم حجمش بالاست می تونید پسوندش رو zip کنید (برای ریستور در phpmyadmin باید پسوند فایل یا sql باشه و یا هم sql.zip یا مثلا sql.gz به این شکل)
    #2 ارسال شده در تاريخ 04-11-2018 در ساعت 07:06 AM

3. کاربر مقابل پست Elnaz عزیز را پسندیده است .

4. TEREYSI آواتار ها
    TEREYSI
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    May 2017
    72
    26
    67
    16
    ممنون سعید جان هاست همان است و تغییر نکرده کنتزل پنل هم سی پنل میباشد اصلا با دایرکت ادمین حال نمیکنم و خوشم نمیاد حجم فول بکاپ هم نزدیک پنج گیگ است چجوری توی هاست و سی پنل اکسترت کنم.

ممنون.
    .
    #3 ارسال شده در تاريخ 04-11-2018 در ساعت 07:53 AM

5. TEREYSI آواتار ها
    TEREYSI
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    May 2017
    72
    26
    67
    16
    اکسترت کردم اما گفتم که من یک سایت و یک دیتابیس اصلی دارم و یک ساین مجزا و ادان دامنه دارم یعنی باید دو تا دیتابیس باشد در پوشه فول بک اپ اما اکسترت کردم نام دیتابیس اصلیم توش بود و نام اون یکی دیتابیس ادان دامنه توش نبود؟!!
    .
    #4 ارسال شده در تاريخ 04-11-2018 در ساعت 08:35 AM

6. P30web آواتار ها
    P30web
    مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت
    Oct 2015
    وب پارسی
    8,186
    7720
    1,785
    5,259
    36
    اکسترت کردم اما گفتم که من یک سایت و یک دیتابیس اصلی دارم و یک ساین مجزا و ادان دامنه دارم یعنی باید دو تا دیتابیس باشد در پوشه فول بک اپ اما اکسترت کردم نام دیتابیس اصلیم توش بود و نام اون یکی دیتابیس ادان دامنه توش نبود؟!!
    هاستینگ ها معمولا چندین بکاپ از سایت در طی دوره های مختلف از سایت تهیه میکنند که داخل هاست شما نگهداری نمی شود

از هاستینگ سئوال بپرسید که چه بکاپ هایی رو دارد

تک تک بکاپ ها رو دانلود کنید و بررسی کنید ایا بکاپ دیتابیسی که میخواهید هست یا نه
    حضرت امام علی (علیه السّلام) فرموده اند : آنکس که بیش از حد خود، از مردم تمنا کند سزاوار محرومیت و ناکامی است.

#5 ارسال شده در تاريخ 04-11-2018 در ساعت 08:54 AM

7. کاربر مقابل پست P30web عزیز را پسندیده است .

8. TEREYSI آواتار ها
    TEREYSI
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    May 2017
    72
    26
    67
    16
    الان فایل را در قسمت رستور اپ کردم و زدم بعد از بیست دقیقه ارور زیر را داد مشکل چیست ممنون.

.
    #6 ارسال شده در تاريخ 04-11-2018 در ساعت 08:56 AM

9. Elnaz آواتار ها
    Elnaz
    کاربر نیمه فعال
    کاربر نیمه فعال
    Oct 2016
    ساری
    143
    145
    74
    135
    پست آخری مربوط به این هست که به علت تعداد بالای فایل ها و پردازش، سرور تایم کم آورده

برای ریستور دیتابیس باید از کامپیوتر شخصی و اینترنت ایران استفاده کنی
    دانلود کنی فایل sql رِ
    بعد آپلودش کنی: یا از phpmyadmin و یا بخش backup خود سی پنل
    خواستی فایل بکاپ رو بذار توی پوشه public_html و بعد permission اون رو بذار روی 644
    بعد لینک بده تا با وی پی اس دانلود کنم و کامل اکسترکت کنم و بعد دیتابیست رو یه جا ایمپورت کنم ببینم چیا داری
    #7 ارسال شده در تاريخ 04-11-2018 در ساعت 04:31 PM

10. TEREYSI آواتار ها
    TEREYSI
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    May 2017
    72
    26
    67
    16
    پست آخری مربوط به این هست که به علت تعداد بالای فایل ها و پردازش، سرور تایم کم آورده

برای ریستور دیتابیس باید از کامپیوتر شخصی و اینترنت ایران استفاده کنی
    دانلود کنی فایل sql رِ
    بعد آپلودش کنی: یا از phpmyadmin و یا بخش backup خود سی پنل
    خواستی فایل بکاپ رو بذار توی پوشه public_html و بعد permission اون رو بذار روی 644
    بعد لینک بده تا با وی پی اس دانلود کنم و کامل اکسترکت کنم و بعد دیتابیست رو یه جا ایمپورت کنم ببینم چیا داری
    ممنون سعید جان به هاست تیکت دادم که هم رستور کنند و هم بررسی مشکل را کنند بزار ببینم چی میشود خبر میدم ممنون.
    .
    #8 ارسال شده در تاريخ 04-11-2018 در ساعت 09:32 PM

11. TEREYSI آواتار ها
    TEREYSI
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    May 2017
    72
    26
    67
    16
    خاب سعید جان هاست به پاسخ تیکت من گفتند که ... ما فول بک آپ داریم امکان ریستور تکی 1 قسمت رو نداریم متاسفانه .
    .
    #9 ارسال شده در تاريخ 04-13-2018 در ساعت 03:33 AM

12. Elnaz آواتار ها
    Elnaz
    کاربر نیمه فعال
    کاربر نیمه فعال
    Oct 2016
    ساری
    143
    145
    74
    135
    بله هاستینگ ها تک ریستور نمی کنند
    آدرس رو خصوصی بفرستید تا انجام بدم
    #10 ارسال شده در تاريخ 04-15-2018 در ساعت 07:42 PM

+ پاسخ به موضوع
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)