آیا میدانید شما میتوانید به صورت "کاملا رایگان" سایت ، محصول خدمات و... خود را در پی سی وب معرفی کنید ؟

فرصت را از دست ندهید
انجمن مه سفر
+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: ایده برای مارکت انجمن پی سی وب

1. mtostar آواتار ها
    mtostar
    مدیر آزمایشی
    مدیرآزمایشی
    Jul 2016
    432
    372
    99
    253
    1

ایده برای مارکت انجمن پی سی وب

سلام خسته نباشید
    از دوستان عزیز در انجمن پی سی وب و همینطور از مدیر کل انجمن یه نظر خواهی داشتم

برای جلب نظر کاربران بهتر نیست در انجمن یه مارکت راه اندازه بشه؟؟

بطور مثال من تم یا افزونه از مارکت های خارجی خریداری کنم و انجمن پی سی وب، فارسی کنه وپشتیبانی کنه و برای فروش بذاریم
    و برای پرسش و پاسخ درمورد قالب یا افزونه کاربران به انجمن بیان تا مشکلات رو بیان کنن و هم فعالیت داشته باشن
    همچنین میشه جمعه های طلایی ایجاد کرد و بین کاربران قرعه کشی کرد تا اسمی هر کسی درمورد به انتخاب خودش یه قالب و افزونه انتخاب کنه

خرید قالب و پرداخت هزینه در انجمن باشه ، و برای پشتیبانی هر قالب. مبلغی از خرید قالب کم بشه برای پشتیبانی محصول توسط پی سی وب
    تا تیم انجمن هم درآمدی داشته باشن

نظرتون چیه.؟؟
    ویرایش توسط mtostar : 04-06-2018 در ساعت 08:34 AM

هر كه كسي را در گناهي رسوا كند چنان است كه آن گناه را خود كرده است و هر كه

مؤمني را به چيزي سرزنش كند از دنيا نرود تا آن را خود بكند.

حضرت محمد (ص)

آنالیز سئو وب سایت

#1 ارسال شده در تاريخ 04-06-2018 در ساعت 08:30 AM

2. کاربر مقابل پست mtostar عزیز را پسندیده است .

3. DARKSKIES آواتار ها
    DARKSKIES
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    Oct 2015
    48
    113
    83
    107
    با سلام ایده ی خوبی هست اما باید قبل از شروع بررسی ها و برنامه ریزی های خاصی انجام بگیره

برای مثال بررسی سایت هایی که همین کاررو انجام میدن و اوضاع کاریشون

بررسی وب سایت ها و آمار کسانی که به این نوع ثقالب ها یا اسکریپت ها روی میارن و از این نوعه استفاده میکنند

و چندین و چند مورد دیگر برای همین میگم قبل از اینکه کار بخواد انجام بشه باید روش تمرکز کافی داشته باشید چون در وب ایران زمانی برای ریسک و باخت نداریم و جو وب ایران جوری شده که هر کسی به این راحتی ریسک و قبول هزینه نمیکنه و دنبال همه چی

به شکل رایگان هستش اما در کل نظر خوبیه ممنون
    #2 ارسال شده در تاريخ 04-07-2018 در ساعت 11:44 PM

4. کاربر مقابل پست DARKSKIES عزیز را پسندیده است .

5. P30web آواتار ها
    P30web
    مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت
    Oct 2015
    وب پارسی
    8,232
    7747
    1,790
    5,286
    36
    سلام

اگر فرصتش رو داشته باشید / خیلی خوبه / اگر حوصله دارید که باید داشته باشید خوبه یک طرحی از کسب و کارتون رو اماده کنید و اقدام به جذب افراد هم فکرتون بکنید .

در سایت ها / انجمن های دیگر دعوت به همکاری کنید و با یک تیم کوچک یا متوسط این کارو استارت کنید

با یک تلاش دسته جمعه میشه نتیجه خیلی خوبی رو گرفت همان طور که خیلی ها تا به امروز نتیجه گرفتند :

میتوانید محصولاتی رو اماده کنید و در انجمن پی سی وب و جاهای دیگه برای فروش بگذارید .

در این راستا من و دوستانم هم به صورت مستقیم و غیر مستقیم از این ایده شما حمایت خواهیم کرد .

در گام نخست باید محصول اماده سازی بشه توی اماده سازی محصول اگر مشکلی داشتید کمکتون خواهیم کرد

توی بخش بعدی یعنی فروش : این که چه کارهایی رو انجام بدهید که فروش خوبی رو داشته باشید خیلی مهم هست

از ابتدا گفتم تیمی خوبه کار کنید ، چون بعد از فروش پشتیبانی بعد از فروش هم خیلی مهمه
    موفقیت کلید شادی نیست، شادی کلید موفقیت است؛ اگر آنچه انجام می دهی دوست بداری، موفق خواهی بود.

#3 ارسال شده در تاريخ 04-08-2018 در ساعت 01:37 PM

6. کاربر مقابل پست P30web عزیز را پسندیده است .

7. mtostar آواتار ها
    mtostar
    مدیر آزمایشی
    مدیرآزمایشی
    Jul 2016
    432
    372
    99
    253
    1
    دوستان من از همین الان می تونم قالب های که دارم رو بذارم

فقط به یه پشتیبان احتیاج دارم در صورتی که نبودم بتونه بچه ها رو راهنمایی کنه
    اگر آقا علیرضا می تونه کمک کنه من قالب ها رو در اختیار ایشون میذارم تا تست کنن از صحت قالب

از آقای علیرضا خواهشمندم یه درگاه پرداخت هم بذارن و یه پنل برای خریدار و مشتری که بتونن استفاده کنن

هر كه كسي را در گناهي رسوا كند چنان است كه آن گناه را خود كرده است و هر كه

مؤمني را به چيزي سرزنش كند از دنيا نرود تا آن را خود بكند.

حضرت محمد (ص)

آنالیز سئو وب سایت

#4 ارسال شده در تاريخ 04-12-2018 در ساعت 04:21 PM

8. کاربر مقابل پست mtostar عزیز را پسندیده است .

9. P30web آواتار ها
    P30web
    مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت
    Oct 2015
    وب پارسی
    8,232
    7747
    1,790
    5,286
    36
    دوستان من از همین الان می تونم قالب های که دارم رو بذارم

فقط به یه پشتیبان احتیاج دارم در صورتی که نبودم بتونه بچه ها رو راهنمایی کنه
    اگر آقا علیرضا می تونه کمک کنه من قالب ها رو در اختیار ایشون میذارم تا تست کنن از صحت قالب

از آقای علیرضا خواهشمندم یه درگاه پرداخت هم بذارن و یه پنل برای خریدار و مشتری که بتونن استفاده کنن
    سلام

به زودی درگاه پرداخت زرین پال رو فعال میکنم .

+ فرم ساز پرداخت که بشه فرم های پرداخت ایجاد کرد و دوستانی که همکاری میکنند هم به راحتی میشه پول ها را از زرین پال به زرین پال بدون کارمزد منتقل کرد .
    موفقیت کلید شادی نیست، شادی کلید موفقیت است؛ اگر آنچه انجام می دهی دوست بداری، موفق خواهی بود.

#5 ارسال شده در تاريخ 04-27-2018 در ساعت 12:13 AM

10. کاربر مقابل پست P30web عزیز را پسندیده است .

+ پاسخ به موضوع

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)