افتتاح انجمن تلگرام | telegram
یکی از مهم ترین خدماتی که اخیرا در پی سی وب ارائه شده است ، خدمات معرفی سایت بوده است ، باتوجه به درخواست مکرر کاربران برای معرفی کانال های تلگرام و گروه های تلگرام بر آن شدیم که انجمن رسمی تلگرام را افتتاح نماییمافتتاح انجمن تلگرام | telegram :


مفتخریم به اطلاع کاربران گرامی برسانیم انجمن رسمی تلگرام فعالیت خود را از تاریخ ۱۱ دی ۱۳۹۴ همزمان با آغاز سال میلادی جدید آغاز می نمایید ، امیدواریم بتوانیم در این عرصه بهترین خدمات را به شما کاربران گرامی ارائه دهیم :

برخی از مهم ترین بخش های انجمن تلگرام پی سی وب :

+ معرفی کانال های شما به صورت کاملا رایگان و بدون محدودیت :

در این بخش جدیدترین و مفید ترین کانال های تلگرام معرفی خواهد شد و همچنین شما میتوانید از طریق لینک “ معرفی کانال تلگرام ” به صورت رایگان کانال های تلگرامی خود را معرفی نمایید .

+ معرفی گروه های تلگرام شما بدون محدودیت به صورت رایگان :

در این بخش نیز جدیدترین و برترین گروه های تلگرام معرفی خواهد شد و همچنین شما نیز میتوانید از طریق لینک ” معرفی گروه تلگرام ” گروه های تلگرامی خود را به صورت رایگان معرفی نمایید .

+ دانلود تلگرام :

در این بخش جدیدترین نسخه های تلگرام و سایر برنامه های کاربردی تلگرام معرفی و برای دانلود قرار داده خواهد شد . برای دسترسی به این انجمن میتوانید به لینک ” دانلود تلگرام ” مراجعه فرمایید

+ آموزش های تلگرام :

در این بخش کلیه آموزش های تلگرام قرار داده خواهد شد و شما میتوانید به صورت رایگان از این آموزش ها استفاده نمایید

+ بخش پرسش و پاسخ تلگرامی :

یکی از مهم ترین مواردی که در انجمن تلگرام قرار داده شده است ، بخش پرسش و پاسخ می باشد که شما میتوانید کلیه سئوالات تلگرامی خود را به صورت رایگان در این بخش مطرح نمایید .
+ بخش اخبار تلگرام :

در این بخش جدیدترین و برترین اخبار تلگرام برای شما کاربران گرامی قرار داده خواهد شد

+ و بخش های دیگر که به این انجمن افزوده خواهد شد

جهت مشاهده نخستین مرجع رایگان تلگرام کلیک کنید .

امیدواریم که این انجمن برای کاربران مفید واقع شود .