ورود نخستین گروه پرندگان مهاجربه تالاب بین الملی گمیشان / عرض سلام و ارادت فراوان دارم خدمت دوستان انجمن پی سی وب

توضیحات ویدیو : توضیحاتی که در سایت آپارات در خصوص این ویدیو نوشته شده است (خبرگزاری جمهوری اسلامی گلستان ورود نخستین گروه پرندگان مهاجربه تالاب بین الملی گمیشان گلستان,پرندگان مهاجر,تالاب گمیشان,گردشگردی|اخبار گردشگری , خبرگز ... ) می باشد ، اما اگر من هم بخواهم توضیحاتی رو بهش اضافه کنم :

امیدوارم از تماشای این ویدیو لذت برده باشید ، اگر مایل هستید درباره ویدیو (ورود نخستین گروه پرندگان مهاجربه تالاب بین الملی گمیشان) اطلاعات بیشتری رو کسب نمایید ، در ادامه همراه ما باشید ، ما در ادامه اطلاعات مخصوص این ویدیو را در اختیار شما قرار خواهیم داد .

اطلاعات ویدیو :

این ویدیو توسط : خبرگزاری جمهوری اسلامی در سایت آپارات منتشر شده است . ما در ادامه شما را با سازنده و منتشر کننده این ویدیو بیشتر آشنا خواهیم کرد ، همچنین توضیحات بیشتری رو در خصوص جزئیات این ویدیو در اختیاز شما قرار میدهیم .

عنوان ویدیو : ورود نخستین گروه پرندگان مهاجربه تالاب بین الملی گمیشان

شناسه اختصاصی ویدیو : I97-P5R102V2

تاریخ ارسال اطلاعات به میلادی : 2017-10-11 - ساعت : 6:37:17

تاریخ ارسال اطلاعات به شمسی : 1396/7/19 - ساعت : 6:37:17

بازدید فعلی : این ویدیو تا به امروز بیش از : 7 بار دیده شده است .

منتشر شده در : آپارات - کانال خبرگزاری جمهوری اسلامی

تاریخ تولید ویدیو : 17 مهر 1396

این ویدیو در تاریخ :
2017-10-09T19:58:06+03:30
میلادی ، تولید شده است . آی دی ویدیو : شناسه اختصاصی این ویدیو در سایت آپارت دات کام : eITt2 می باشد .

هشک اختصاصی منتشر کننده : #خبرگزاری_جمهوری_اسلامی , #irna

لینک کانال آپارات : aparat.com/irna

لینک مستقیم ویدیو : aparat.com/v/eITt2

شما میتوانید این ویدیو را با کیفت های : 144p , 240p , 360p , 480p مشاهده و بررسی نمایید .

همچنین شما با مراجعه به سایت آپارات میتوانید این ویدیو رو با کیفیت های اعلاممی دانلود نمایید ، یا در صورتی که روی مرورگر خودتون ابزار های دانلود داشته باشید ، میتوانید از طریق همین صفحه این ویدیو رو با کیفیت های اعلامی دانلود نمایید .

وضعیت کیفیت ویدیو : خیلی خیلی خوب

قابلیت دانلود : این ویدیو ( ورود نخستین گروه پرندگان مهاجربه تالاب بین الملی گمیشان ) قابلیت دانلود دارد

پسند : ندارد

پایان پست / امیدواریم این پست برای شما مفید واقع شده باشد .

اگر این ویدیو برای شما جذاب بوده است یا مورد پسند شما واقع شده است ، میتوانید با هشتک اختصاصی : #خبرگزاری_جمهوری_اسلامی , #irna جذابیت یا مفید بودن این وید را به اطلاع منتشر کننده گان آن برسانید.