آیا میدانید شما میتوانید به صورت "کاملا رایگان" سایت ، محصول خدمات و... خود را در پی سی وب معرفی کنید ؟

فرصت را از دست ندهید
+ پاسخ به موضوع
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 23 از 23

موضوع: پذیرش کار آموز طراحی سایت

1. #21 ارسال شده در تاريخ 06-19-2017 در ساعت 11:31 AM

2. Ahmadreza آواتار ها
    Ahmadreza
    پاسخگو و راهنما
    پاسخگو و راهنما
    Oct 2015
    1,480
    1626
    1,354
    1,613
    66
    منم کارآموزی ساخت هک ویبولتین برای استایل رو می خوام (پنل استایل)

#22 ارسال شده در تاريخ 06-19-2017 در ساعت 11:33 AM

3. P30web آواتار ها
    P30web
    مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت
    Oct 2015
    وب پارسی
    8,040
    7645
    1,774
    5,185
    36
    منم کارآموزی ساخت هک ویبولتین برای استایل رو می خوام (پنل استایل)
    سلام

خیلی خوبه ، که دنیای برنامه نویسی ویبولتین هنوز طرفدار داره ، قبلا من قصد داشتم آموزشی رو براش تهیه کنم ، منتها تهیه اموزش های این گونه واقعا زمان بر هست و چون طرفدار خاصی نداشت زیاد سمتش نرفتیم

ولی خوب چشم انشالله کلا از اوایل تابستان ماه یکسری پلاگین های جالب رو قصد دارم بنویسیم . و همزمان سعی میکنیم اموزش هم بدهیم

البته واقعا نوشتن پلاگین برای ویبولتین خیلی ساده هست ولی خوب چون اموزشی وجود ندارد خیلی از کاربران فکر میکنند که خیلی سخت هست

جالبه بگم که ویبولتین حالتی رو داره تحت عنوان : حالت توسعه دهنده ، که با رفتن توی این حالت توسعه ویبولتین خیلی ساده تر میشه

ولی خوب توسعه دهنده های قدیمی ویبولتین اصلا در خصوص این مسائل صحبتی نمی کنند

یا کلا کسانی که برنامه نویسی ویبولتین اشنایی دارند اصلا بحثی در خصوص اون نمی کنند و یا اصلا هیچ کدوم از کدهای مربوطه رو منتشر نمیکنند

که برای یادگیری شون باید واقعا زمان گذاشت و حتی این که ما خودمون توانستیم یاد بگیریم با سختی ها و مشکلات زیادی رو برو بود

اما هر جایی سئوالی شده ، من تمام چیزهایی که میدونستم رو شیر کردم

اگر علاقه مند هستید حتی میتوانید از امروز یک تاپیکی رو بزنید :

من یکسری کد ها و یکسری آموزش ها در اختیارتون قرار خواهم داد که استارت خوبی هست ، برای مقدمه کار ، بعدا که بخواهم پلاگین های جدیدی بنویسم حالا این ها رو کامل تر میکنم

البته برای نوشتن پنل تنظیمات حتی این آموزش های معمولی هم کافی هست ، آموزش های کاملتری که انشالله اگر بشه تابستون ارائه میکنم اموزش هایی هست که اگر کسی علاقه مند باشه بتونه پلاگین های حرفه ای رو همچون پلاگین های درگاه پرداخت بنویسه
    حضرت امام علی (علیه السّلام) فرموده اند : آنکس که بیش از حد خود، از مردم تمنا کند سزاوار محرومیت و ناکامی است.

#23 ارسال شده در تاريخ 06-19-2017 در ساعت 05:22 PM

4. کاربر مقابل پست P30web عزیز را پسندیده است .

+ پاسخ به موضوع
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)