آیا میدانید شما میتوانید به صورت "کاملا رایگان" سایت ، محصول خدمات و... خود را در پی سی وب معرفی کنید ؟

فرصت را از دست ندهید
انجمن مه سفر
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: روش نصب و استفاده از چند حساب مختلف تلگرام به صورت همزمان

1. P30web آواتار ها
    P30web
    مدیر کل سایت
    علیرضا احمدی
    Oct 2015
    وب پارسی
    8,323
    7836
    1,793
    5,375
    36

روش نصب و استفاده از چند حساب مختلف تلگرام به صورت همزمان

باسلام ، با مقاله آموزشی دیگر در خدمتتون هستم ، در حال گشت و گذار در اینترنت بودم ، اموزش جالبی رو دیدم گفتم این رو هم اطلاع رسانی کنم

روش نصب و استفاده از چند حساب مختلف تلگرام به صورت همزمان :

داشتن چند حساب متفاوت تلگرام روی وسیله، کاربردهای متعددی دارد؛

مثلا برخی افراد (خصوصا افرادی که یک تجارت بر مبنای تلگرام دارند) مایل هستند که چند حساب خود را در یک وسیله و یکجا مدیریت کنند.

یا بعضی وسیله‌ها، چند کاربره هستند مثلا یک تبلت یا لپ‌تاپ ممکن است توسط دو خواهر، به چهره مشترک استفاده می‌شود و هر کدام از آنها بخواهند حساب تلگرام مختص خود را داشته باشند.

برای این منظور، بسته به وسیله شما، راه‌حل‌هایی هستی دارد که در پیوستگی بررسی می‌کنیم...

1. گذرگاه حل برای وسایل ویندوزی:

افرادی که از نسخه تحت ویندوز استفاده می‌کنند، می‌توانند در موعد نصب تلگرام، راه A را انتخاب کنند. سپس دوباره فایل نصب را اجرا کنند و این بار مسیر B را برای نصب برنامه انتخاب کنند و به همین ترتیب هر تعداد تلگرام تحت ویندوز که برادر دارند، همهنگام نصب کنند.
    ایجاد یک اکانت مجزا نیز برای وسایلی که بدست چند شخص متمایز قرار است استفاده شود، ساده‌ترین مسیر است.

2. مسیر حل برای وسایل اندرویدی:

اگر چند کاربر بخواهند همزمان از یک وسیله اندرویدی (مثلا تبلت) در درازا روز استفاده کنند، بهترین پیشه برپایی اکانت است. این فرمایش در اندروید 4.2 یا 4.3 به پس میسر است. با این شغل تمام تنظیمات و برنامه‌های اشخاص از هم مجزا می‌شود.
    اما اگر وسیله مربوط به یک شخص باشد و بخواهد چند اکانت مختلف را مدیریت کند، می‌تواند از نسخه‌های غیررسمی تلگرام استفاده کند هرچند:
    1. حتما از گوگل پلی دانلود کنید
    2. توصیه می‌کنیم این کار را نکنید و از راه حل سوم استفاده کنید چرا که نسخه‌های غیررسمی تلگرام، هرچند امکانات جزئی در پسندیدن شما قرار می‌دهند اما در کار با ربات‌ها و ... مشکلاتی دارند که مدت‌ها کاربر را سردرگم می‌کند.

3. راه حلی برای تمام فصول!

اگر شما اهل ضبط فایل صوتی، ارسال موقعیت جغرافیایی یا مشخصات مخاطب و پیشه با ربات‌های inline نیستید، تلگرام تحت وب عالی‌ست.
    تلگرام تحت وب که با فناوری انگولرجی‌اس گوگل ساخته شده، بسیار سخیف و سریع است و برای دسترسی به آن فقط یک براوزر (مرورگر) احتیاج است و سایر هیچ!
    به عبارت سایر تلگرام تحت وب مستقل از سیستم‌عامل است. برای دسترسی به تلگرام وب، می‌توانید از این آدرس استفاده کنید.

تلگرام تحت وب، کاملا مجزا از تلگرامی است که روی سیستم‌عامل شما نصب شده است.

در صورتی که شما چند تلگرام همزمان نیاز دارید، می‌توانید علاوه بر تلگرام نصب شده روی سیستم‌عامل وسیله خود، از تلگرام تحت وب (آدرس فوق) کاربرد کنید. اگر باز هم نسخه دیگری از تلگرام وب خواسنید، می‌توانید از یک براوزر دیگر کاربرد کنید و باز هم آدرس فوق را در آن مفتوح کنید.

ممک است بگویید «من عاشق فایرفاکس هستم و نمی‌خوام با غیر فایرفاکس کار کنم» خب در اینصورت می‌توانید با لینک فوق (تلگرام تحت وب که روی خود سرور تلگرام است) یک نسخه تلگرام داشته باشید و با نسخه‌ی نمایشی کد اندوختگاه اورجینال تلگرام وب روی github قرار دارد (اینجا) یک نسخه دیگر از تلگرام تحت وب را در همان مرورگر داشته باشید.

منبع : روش نصب و استفاده از چند حساب مختلف تلگرام به صورت همزمان

کد HTML:
    http://telegram-news.ir/post/40
    موفقیت کلید شادی نیست، شادی کلید موفقیت است؛ اگر آنچه انجام می دهی دوست بداری، موفق خواهی بود.

#1 ارسال شده در تاريخ 07-19-2016 در ساعت 09:15 AM

2. کاربر مقابل پست P30web عزیز را پسندیده است .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)