آیا میدانید شما میتوانید به صورت "کاملا رایگان" سایت ، محصول خدمات و... خود را در پی سی وب معرفی کنید ؟

فرصت را از دست ندهید
انجمن مه سفر
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: نقد ویدیو : رپ محمد معتضدی و بهزاد قدیانلو با موضوع ادابازی

1. HamidrezA آواتار ها
    HamidrezA
    مدیر ارشد
    Oct 2015
    4,395
    679
    1,012
    668
    33

نقد ویدیو : رپ محمد معتضدی و بهزاد قدیانلو با موضوع ادابازی

سلام عرض میکنم به همراهان همیشگی خودم در انجمن پی سی وب ، امیدوارم حالتون خوب باشه

همان طور که احتمالا میدانید ، ما از این پس در این تاپیک (نمونه ویدیو های رپورتاژ آگهی) ویدیو های مختلفی رو منتشر خواهیم کرد ، اگر علاقه مند هستید که این ویدیو ها را تماشا کنید ، به شما پیشنهاد میکنم در ادامه تاپیک همراه ما باشید ، که مطئنا این پست برای شما جالب توجه خواهد بود .

عنوان ویدیو : رپ محمد معتضدی و بهزاد قدیانلو با موضوع ادابازی

توضیحات ویدیو : توضیحاتی که در سایت آپارات در خصوص این ویدیو نوشته شده است (منظوم برای آشنایی بیشتر با بازیگران و دیدن گالری عکس ها و ویدئوهای «خندوانه» و همچنین خواندن خلاصه داستان و اطلاعات دیگر، به صفحه اختصاصی ... ) می باشد ، اما اگر من هم بخواهم توضیحاتی رو بهش اضافه کنم :

این ویدیو توسط : منظوم منتشر شده است ، که در ادامه با منتشر کننده این ویدیو بیشتر آشنا خواهید شد .

در زیر میتوانید ویدیو این (رپورتاژ آگهی) را مشاهده نمایید.

در ادامه می پردازیم به اطلاعات این ویدیو :

آیتم ها و جزئبات بیشتر درباره ویدیو : رپ محمد معتضدی و بهزاد قدیانلو با موضوع ادابازی را در ادامه تاپیک مشاهده نمایید .

تاریخ ارسال اطلاعات به میلادی : 2017-9-22 - ساعت : 3:36:11
    تاریخ ارسال اطلاعات به شمسی : 1396/6/31 - ساعت : 3:36:11
    بازدید فعلی : این ویدیو تا به امروز بیش از : 8,783 بار دیده شده است .
    منتشر شده در : آپارات - کانال منظوم
    تاریخ تولید ویدیو : 29 شهریور 1396این ویدیو در تاریخ :
    "2017-09-20T14:43:22+03:30"
    میلادی ، تولید شده است .

دسته بندی ها : انجمن تخصصی - رپورتاژ - رپورتاژ آگهی

آی دی ویدیو : شناسه اختصاصی این ویدیو : 2VWnz می باشد .

هشک اختصاصی منتشر کننده : #منظوم , #manzoom.ir

لینک کانال آپارات : aparat.com/manzoom.ir

لینک مستقیم ویدیو : aparat.com/v/2VWnz

شما میتوانید این ویدیو را با کیفت های : 144p , 240p مشاهده و بررسی نمایید .

وضعیت کیفیت ویدیو : خوب

قابلیت دانلود : این ویدیو ( رپ محمد معتضدی و بهزاد قدیانلو با موضوع ادابازی ) قابلیت دانلود دارد

پسند : دارد : این ویدیو تا به این لحظه : 303 پسند دریافت کرده است.

بازنشر : انجمن پی سی وب / بزرگترین مرجع رپورتاژ رایگان - رپورتاژ آگهی رایگان در ایران

تاریخ آخرین بروز رسانی : 1396/6/31 - ساعت : 3:36:11

ویدیو در سایت شما : شما با استفاده از این کد میتوانید این ویدیو را در وب سایت یا وبلاگ خود منتشر کنید.
    کد HTML:
    <div id="1499636012666881"><script type="text/JavaScript" src="https://www.aparat.com/embed/2VWnz?data[rnddiv]=1499636012666881&data[w]=640"></script></div>
    ویدیو در انجمن ها : شما میتوانید با استفاده از این کد ویدیو را در انجمن ها منتشر کنید .
    کد HTML:
    [APARAT]2VWnz[/APARAT]
    اگر این ویدیو برای شما جذاب بوده است یا مورد پسند شما واقع شده است ، میتوانید با هشتک اختصاصی : #منظوم , #manzoom.ir جذابیت یا مفید بودن این وید را به اطلاع منتشر کننده گان آن برسانید.
    #1 ارسال شده در تاريخ 09-22-2017 در ساعت 03:35 PM

2. P30Amin آواتار ها
    P30Amin
    کاربر نیمه فعال
    Apr 2016
    758
    72
    70
    62
    سلام عرض میکنم به همراهان همیشگی خودم در انجمن پی سی وب ، امیدوارم حالتون خوب باشه

همان طور که احتمالا میدانید ، ما از این پس در این تاپیک (نمونه ویدیو های رپورتاژ آگهی) ویدیو های مختلفی رو منتشر خواهیم کرد ، اگر علاقه مند هستید که این ویدیو ها را تماشا کنید ، به شما پیشنهاد میکنم در ادامه تاپیک همراه ما باشید ، که مطئنا این پست برای شما جالب توجه خواهد بود .

عنوان ویدیو : رپ محمد معتضدی و بهزاد قدیانلو با موضوع ادابازی

توضیحات ویدیو : توضیحاتی که در سایت آپارات در خصوص این ویدیو نوشته شده است (منظوم برای آشنایی بیشتر با بازیگران و دیدن گالری عکس ها و ویدئوهای «خندوانه» و همچنین خواندن خلاصه داستان و اطلاعات دیگر، به صفحه اختصاصی ... ) می باشد ، اما اگر من هم بخواهم توضیحاتی رو بهش اضافه کنم :

این ویدیو توسط : منظوم منتشر شده است ، که در ادامه با منتشر کننده این ویدیو بیشتر آشنا خواهید شد .

در زیر میتوانید ویدیو این (رپورتاژ آگهی) را مشاهده نمایید.

در ادامه می پردازیم به اطلاعات این ویدیو :

آیتم ها و جزئبات بیشتر درباره ویدیو : رپ محمد معتضدی و بهزاد قدیانلو با موضوع ادابازی را در ادامه تاپیک مشاهده نمایید .

تاریخ ارسال اطلاعات به میلادی : 2017-9-22 - ساعت : 3:36:11
    تاریخ ارسال اطلاعات به شمسی : 1396/6/31 - ساعت : 3:36:11
    بازدید فعلی : این ویدیو تا به امروز بیش از : 8,783 بار دیده شده است .
    منتشر شده در : آپارات - کانال منظوم
    تاریخ تولید ویدیو : 29 شهریور 1396این ویدیو در تاریخ :
    "2017-09-20T14:43:22+03:30"
    میلادی ، تولید شده است .

دسته بندی ها : انجمن تخصصی - رپورتاژ - رپورتاژ آگهی

آی دی ویدیو : شناسه اختصاصی این ویدیو : 2VWnz می باشد .

هشک اختصاصی منتشر کننده : #منظوم , #manzoom.ir

لینک کانال آپارات : aparat.com/manzoom.ir

لینک مستقیم ویدیو : aparat.com/v/2VWnz

شما میتوانید این ویدیو را با کیفت های : 144p , 240p مشاهده و بررسی نمایید .

وضعیت کیفیت ویدیو : خوب

قابلیت دانلود : این ویدیو ( رپ محمد معتضدی و بهزاد قدیانلو با موضوع ادابازی ) قابلیت دانلود دارد

پسند : دارد : این ویدیو تا به این لحظه : 303 پسند دریافت کرده است.

بازنشر : انجمن پی سی وب / بزرگترین مرجع رپورتاژ رایگان - رپورتاژ آگهی رایگان در ایران

تاریخ آخرین بروز رسانی : 1396/6/31 - ساعت : 3:36:11

ویدیو در سایت شما : شما با استفاده از این کد میتوانید این ویدیو را در وب سایت یا وبلاگ خود منتشر کنید.
    کد HTML:
    <div id="1499636012666881"><script type="text/JavaScript" src="https://www.aparat.com/embed/2VWnz?data[rnddiv]=1499636012666881&data[w]=640"></script></div>
    ویدیو در انجمن ها : شما میتوانید با استفاده از این کد ویدیو را در انجمن ها منتشر کنید .
    کد HTML:
    [APARAT]2VWnz[/APARAT]
    اگر این ویدیو برای شما جذاب بوده است یا مورد پسند شما واقع شده است ، میتوانید با هشتک اختصاصی : #منظوم , #manzoom.ir جذابیت یا مفید بودن این وید را به اطلاع منتشر کننده گان آن برسانید.

الان این ویدئو رو چرا میگن رپورتاژ آگهی؟

چون اون پایینش اسم کانال آپارت داره؟
    #2 ارسال شده در تاريخ 09-22-2017 در ساعت 06:31 PM

3. P30web آواتار ها
    P30web
    مدیر کل سایت
    علیرضا احمدی
    Oct 2015
    وب پارسی
    8,323
    7836
    1,793
    5,375
    36
    الان این ویدئو رو چرا میگن رپورتاژ آگهی؟

چون اون پایینش اسم کانال آپارت داره؟
    به هر چیزی میشه رپورتاژ گفت :

شاید کمی پیچیده باشه ، اما من میتونم در مورد شما حرف بزنم ، اما تبلیغ خودم رو بکنم ، به صورت خیلی ساده به این میگن رپورتاژ

دقیقا این پست هم داره همین کارو میکنه :

این پست یک اطلاع رسانی هست ولی در کنارش تبیلعاتی از این سبک اگهی داره انجام میشه .
    موفقیت کلید شادی نیست، شادی کلید موفقیت است؛ اگر آنچه انجام می دهی دوست بداری، موفق خواهی بود.

#3 ارسال شده در تاريخ 09-22-2017 در ساعت 11:56 PM

4. کاربر مقابل پست P30web عزیز را پسندیده است .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع