باسلام
با یک معرفی سایت دیگر در خدمتتون هستیم ، درمعرفی سایت امروز قصد داریم به معرفی فروشگاه اینترنتی کادوکارت بپردازیم :

معرفی فروشگاه اینترنتی کادوکارت :

نام وب سایت : فروشگاه اینترنتی کادوکارت

رده : خدمات اینترنتی / فروشگاه اینترنتی

تاریخ تاسیس : ۱۳۹۳

آدرس اینترنتی : www.kadocard.ir

مشاهده سایت : برای مشاهده فروشگاه اینترنتی کادو کارت کلیک کنید

درباره کادو کارت بیشتر بدانید :


حل مشکل خرید کادو برای اولین بار در ایران

حتما برای شما هم سالی حداقل ۷ ۸ تا مناسبت پیش میاد که باید به عنوان دوست , برادری , خواهر , دایی , پدر , همسر و….. حضور داشته باشید و مطمئنا سخت ترین قسمت حضور تو مراسم بعد ازانتخاب لباس , خرید کادو و هدیه مناسب هستش ؟

اینجاست که سئوالاتی مثل : آیا پول بدم به عنوان کادو؟؟ , آیا کارت هدیه از بانک بگیرم؟ , تا چقدر بودجه بزارم؟ و… پیش میاد ؟

راه حل چیست ؟


راه حل شما فروشگاه اینترنتی کادو کارت است :

وقتی کادوی گرونی می خرید و با عکس العمل بی تفاوت صاحب مجلس مواجه میشید تو ذوقتون می خوره و برعکس وقتی کادوی ارزونی می خرید و صاحب مجلس سرسری می گذارتش کنار !!!
مهم نیست که کادوتون گرون باشه یا کالای لوکسی باشه , فقط کافیه بتونید طرفتون رو غافلگیر کنید , با یه کادوی خاص , با یه هدیه جدی و یه چیزی که براش سالها بمونه.وقتی کادوی شما خاص باشه مطمئن باشید که تو مجلس همه ازتون می پرسند که از کجا خریدینیش و ادرس محل فروششو می پرسند و این یعنی موفقیت .

خاص باشید :


فروشگاه کادوکارت با طیف وسیع و متنوعی از کالاهای گوناگون به شما این حق انتخاب رو میده که بودجتون رو مشخص کنید و بعد کالای مد نظرتون رو با توجه به سن و سال و جنسیت طرفتون
انتخاب کنید.خیلی راحت.در عرض چند دقیقه شما با صدها مدل کالای قابل کادو دادن روبرو خواهید شد .پس از انتخاب براتون کادوی شیک خواهد شد و ارسال می گردد به همین سادگی

فرصت را از دست ندهید – وقت طلاست


وقت طلاست ، دیگر نیازی نیست برای خرید کادو وقت زیادی صرف کنید . طی ۵ مرحله کادوی مورد نظرتون را انتخاب کنید:

۱- انتخاب جنسیت ۲-انتخاب سن و سال ۳-انتخاب مناسبت ۴-انتخاب نوع کادو ۵- تعیین بودجه و بقیه کار رو به ما بسپارید ، به همین سادگی .

اگر هم کادوهایی که ما بهتون پیشنهاد دادیم مورد پسندتون نبود ، از ما جایزه بگیرید، چون ما بهترین ها رو برای شما گلچین کرده ایم.

لذت خرید کادو را با کادو کارت تجربه کنید.

ما بهترین ها را برای شما گلچین کرده ایم

فروشگاه اینترنتی کادو کارت

www.kadocard.ir

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم