آیا میدانید شما میتوانید به صورت "کاملا رایگان" سایت ، محصول خدمات و... خود را در پی سی وب معرفی کنید ؟

فرصت را از دست ندهید
انجمن مه سفر
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: آموزش فعال کردن ssl روی وردپرس (قسمت اول - ویژه کاربرانی که از vbsso استفاده میکنند)

1. P30web آواتار ها
    P30web
    مدیر کل سایت
    علیرضا احمدی
    Oct 2015
    وب پارسی
    8,323
    7834
    1,793
    5,373
    36

آموزش فعال کردن ssl روی وردپرس (قسمت اول - ویژه کاربرانی که از vbsso استفاده میکنند)

آموزش فعال کردن ssl روی وردپرس (قسمت اول - ویژه کاربرانی که از vbsso استفاده میکنند) :

خوب ما توی قسمت قبلی آموزش (آموزش فعال کردن ssl روی وردپرس (قسمت اول)) به شما نحوه فعال سازی ssl رو در حالت عادی گفتیم ، اما یک زمانی هم هست که شما از یکسری افزونه های خاص استفاده کردید ، که اینجاست که روند فعال سازی ssl روی سایت وردپرسی شما فرق دارد .

همه سایت های وردپرسی و سایت های آموزش وردپرس فقط تا قسمت اول این آموزش پیش رفتند و بقیه مسائل رو واگذار کردند به کاربر که به نظر من این اشتباه است ، و به عنوان کسی که حداقل صدها بار فعال سازی ssl رو روی سایت های وردپرسی انجام داده است وظیفه خودم دونستم که نکات اضافه رو هم اعلام کنم .

vbsso چی هست و چه کاربردی داره رو من قبلا در پست های زیر گفته ام :

- دانلود پلاگین vBSSO - vBulletin Single Sign-On (بروز رسانی شد)

- روش اتصال سایر اسکریپت ها به ویبولتین - [اختصاصی پی سی وب]

و حالا می پردازیم به اصل آموزش :

آموزش فعال کردن ssl روی وردپرس برای کسانی که روی سایت خود VBSSO دارند :

برای این کار شما ابتدا حتما باید تسلط نسبی روی این پلاگین داشته باشید + یک مقدار تسلط روی ویبولتین داشته باشید .

اگر هم که نداشته باشید ، بعضی از چیز هایی که من میگم رو ممکن متوجه نشید ، که باید سئوال کنید تا راهنمایی تون کنم ، برای فعال کردن ssl روی وردپرس زمانی که vbsso فعال باشد ، ابتدا باید vbsso رو روی ویبولتین کلا غیر فعال کنید .

به این منظور به مسیر زیر میرویم :

پنل مدیریت ویبولتین (admincp) => از منوی سمت راست (پلاگین ها & محصولات) => مدیریت محصولات (صفحه محصولات نصب شده نمایش داده میشه ) => از بین پلاگین ها دنبال : vBSSO Single Sign On باشید و آن را غیر فعال کنید .

وقتی که آن را غیر فعال کردید ، برمیگردیم به وردپرس .

یعنی میریم به پنل مدیریت وردپرس (Wp-admin) در وردپرس هم این پلاگین رو غیر فعال میکنیم .

برای غیر فعال کردن (vBulletin Single Sign On (vBSSO))در وردپرس هم طبق آموزش زیر پیش میریم :

پنل مدیریت وردپرس => افزونه ها => افزونه های نصب شده => vBulletin Single Sign On (vBSSO) => غیر فعال کردن .

خوب حالا بقیه مراحل طبق بخش قبلی یعنی اقدامات پست زیر رو انجام بدید :

(آموزش فعال کردن ssl روی وردپرس (قسمت اول))

بعد از این که اقدامات پست فوق رو انجام دادید .

بخش دوم از آموزش فعال کردن ssl روی وردپرس برای کسانی که روی سایت خود VBSSO دارند :

در بخش قبلی : پلاگین های vbsso رو هم در وردپرس و هم در ویبولتین غیر فعال کردیم ، حالا باید اون ها رو فعال کنیم و براساس تنظیمات جدید کانفیگ کنید

امیدوارم توضیحات فوق مفید توجه واقع شده باشد .
    موفقیت کلید شادی نیست، شادی کلید موفقیت است؛ اگر آنچه انجام می دهی دوست بداری، موفق خواهی بود.

#1 ارسال شده در تاريخ 07-26-2017 در ساعت 06:41 PM

2. کاربر مقابل از 2 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است :

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)