آیا میدانید شما میتوانید به صورت "کاملا رایگان" سایت ، محصول خدمات و... خود را در پی سی وب معرفی کنید ؟

فرصت را از دست ندهید
انجمن مه سفر
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: نظرتون درباره استایل Chamran بدین

1. Ahmadreza آواتار ها
    Ahmadreza
    پاسخگو و راهنما
    Oct 2015
    1,671
    1774
    1,434
    1,761
    71

نظرتون درباره استایل Chamran بدین

سلام
    نظروتون در مورد استایل چمران بدین، کجاش بده کجاش خوبه چه کدی برای کجا استفاده بشه بهتر میشه و ...
    من 4 ساعت وقت گذاشتم تا طرحی که می خوام کد کنم رو درست کنم، و تقریباً (75%) تونستم ایده که دارم رو توی PSD جاسازی کنم
    آره همونطور که شما هم فهمیدین خیلی کج و ماوج شده رنگش هم یه مقدار زیادی به هیچ کدوم طرف از قسمت هاش نمیاد ولی حدود رنگی که مدنظرم هست رو پیاده کردم.

از آخرین استایل ویبولتین که PSD می کنم حداقل 4 ماه میگذره برای همین هنوز گرم نشدم

این استایل بعد از کد شدن در همین انجمن پابلیک میشه پس هرچی بیشتر بهم کمک کنید استایل بهتری رو میتونید استفاده کنید

#1 ارسال شده در تاريخ 06-20-2017 در ساعت 01:17 PM

2. کاربر مقابل از 2 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است :

3. P30web آواتار ها
    P30web
    مدیر کل سایت
    علیرضا احمدی
    Oct 2015
    وب پارسی
    8,324
    7836
    1,794
    5,375
    36
    سلام

به نظرم حدودا طرح پایه خوبه ولی بهترش هم میشه کرد ، خیلی بهترش به شرطی که :

1) این استایل برای چه موضوعی داره کار میشه ؟

یا ساده تر : برای چه انجمن هایی قرار استفاده بشه ؟

مثال : اگر قرار باشه برای چندین نوع انجمن استفاده بشه ، شاید جالب باشه این بار از چندین سبک هدر استفاده کنید ، چیزی که توی استایل فلت لی دیدیم و جالب بود

2) به نظر من شبکه های اجتماعی اینقدر مهم نیستن که در هدر ازشون استفاده بشه .

3) به نظر به سمت سادگی حرکت کنید :

خیلی از سایت های بزرگ هم دقت کنید دارند به سمت سادگی مطلق میرند و کنارش یک زیبایی خیلی خاصی رو به وجود آورند :

مثل : سبک همیار وردپرس : سادگی و زیبایی با هم ادغام شدند و در نهایت خروجی خیلی زیبا و کاربردی اومده بیرون

4) یک مقدار رنگ بندی مرده است ، میتوانید کار کنید و رنگ بندی زنده تر و جذاب تری رو پیدا کنید + پیاده سازی کار به صورت رنگ دلخواه میتونه یک استایل زیبا تر رو به وجود بیاره

در کل به نظرم اگر کار روش بیشتر بشه متونه یک قالب خوب باشه
    موفقیت کلید شادی نیست، شادی کلید موفقیت است؛ اگر آنچه انجام می دهی دوست بداری، موفق خواهی بود.

#2 ارسال شده در تاريخ 06-20-2017 در ساعت 04:35 PM

4. کاربر مقابل از 2 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است :

5. Ahmadreza آواتار ها
    Ahmadreza
    پاسخگو و راهنما
    Oct 2015
    1,671
    1774
    1,434
    1,761
    71
    ممنون از راهنمایی ها، بیشتر روشون کار می کنم ♥

استایل بیشتر برای انجمن خودم (کامپیوتر/موبایل) و یکی از دوستان (انجمن برق ایران) دارم درست می کنم، توی کار از حالت فلت خارج میکنم و border-radiu رو 3 پیکسل می کنم، بیشتر تمرکز این استایل روی کارایی پنل استایل هست . رنگ استایل از پنل قابل تغییر هست.
    فونت ایران سنس و ایران یکان استفاده میشه و فونت آیکون، شبکه های اجتماعی از طریق پنل غیر فعال و فعال میشه و به جای اون در صورت غیر فعال کردن پیام مدیریت رو نمایش میده.
    فعلا ایده دیگه ای براش ندارم.

#3 ارسال شده در تاريخ 06-20-2017 در ساعت 04:54 PM

6. کاربر مقابل از 2 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است :

7. P30web آواتار ها
    P30web
    مدیر کل سایت
    علیرضا احمدی
    Oct 2015
    وب پارسی
    8,324
    7836
    1,794
    5,375
    36
    ممنون از راهنمایی ها، بیشتر روشون کار می کنم ♥

استایل بیشتر برای انجمن خودم (کامپیوتر/موبایل) و یکی از دوستان (انجمن برق ایران) دارم درست می کنم، توی کار از حالت فلت خارج میکنم و border-radiu رو 3 پیکسل می کنم، بیشتر تمرکز این استایل روی کارایی پنل استایل هست . رنگ استایل از پنل قابل تغییر هست.
    فونت ایران سنس و ایران یکان استفاده میشه و فونت آیکون، شبکه های اجتماعی از طریق پنل غیر فعال و فعال میشه و به جای اون در صورت غیر فعال کردن پیام مدیریت رو نمایش میده.
    فعلا ایده دیگه ای براش ندارم.
    درودی مجدد

خوب اگر برای چنین موضوعی داره استفاده میشه به نظرم یکسری تغییرات اساسی باید بدید :

شما بیشتر باید کاربردی بودن مد نظرتون باشه :

مثلا توی هدر شبکه های اجتماعی به نظرم کاربردی نیست و به جاش یک گزینه سرچ داشته باشید خیلی مهم تره

جای حالا سرچ و ورود رو میتوانید برعکس هم بکنید . یا حالا هر جور که به نظرتون زیبا تر میشه

شبکه های اجتماعی توی فوتر هم باشه کافی

تصویر زیر منوی بالا در هدر : خوبه ولی مناسب یک انجمن علمی و کامپیوتر نیست ،

البته برای یک انجمن عاشقانه خوبه و مخصوصا اگر اونجا یه همچین عکس هایی رو بزارید کاربران مجذوب انجمن شما خواهند شد .

یا انجمن های تفریحی سرگرمی ولی به نظر من برای یک انجمن علمی و کامپیور چندان مناسب نیست و بیشتر فضا رو پر کرده

روی هدر بیشتر فکر کنید که انشالله یه چیز کاربردی ، جالب ، زیبا و متفاوت باشه

باز هر جا مشکل داشتید بگید کمک تون میکنم ، به نظرم اصلا عجله ای برای پایانش نداشته باشید و بیشتر به کیفیت اهمیت بدید
    موفقیت کلید شادی نیست، شادی کلید موفقیت است؛ اگر آنچه انجام می دهی دوست بداری، موفق خواهی بود.

#4 ارسال شده در تاريخ 06-20-2017 در ساعت 05:56 PM

8. کاربر مقابل از 2 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است :

9. TEREYSI آواتار ها
    TEREYSI
    کاربر سایت
    May 2017
    83
    30
    102
    20
    سلام احمد رضا جان پابلیکش نمیکنید ما تو کفشیم هنوز...❤️
    ویرایش توسط TEREYSI : 01-07-2020 در ساعت 05:31 AM
    .
    #5 ارسال شده در تاريخ 01-01-2020 در ساعت 03:46 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)