آیا میدانید شما میتوانید به صورت "کاملا رایگان" سایت ، محصول خدمات و... خود را در پی سی وب معرفی کنید ؟

فرصت را از دست ندهید
انجمن مه سفر
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

موضوع: تقلب در کوبو : بهترین ترفند ها برای تقلب در ساخت لینک

1. SAEIIID آواتار ها
    SAEIIID
    کاربر سایت
    Oct 2017
    5
    10
    0
    0
    این ایده ایده خوبی هست. ولی بدرد سئوکار های تازه کار و بی تجربه میخوره که تازه وارد این عرصه میشن.
    سیاست کوبو این هست که روز به روز وبلاگ ها و وبسایت های جدیدی رو بوجود بیاره و یکم روی الکسا و پیج اتوریتی شون کار کنه و ازشون بعنوان بک لینک گرفتن استفاده کنه برای مشتریان!
    اگر غیر این بود، کوبو حتما سایت های مطرح و معتبر طرف قرارداد خودش رو در معرض دید همگانی میزاشت و مجری انحصاری سئوی تبلیغاتی شون میشد. مثل سایت اخبار رسمی.
    کسانی که از سیستم کوبو استفاده کردند کاملا پشیمون هستند. چون متوجه این موضوع شدند که بک لینک هاشون توی سایت ها و وبلاگ های دره پیت و بی کیفیت قرار داده شده و این وبلاگ ها و وبسایت ها ساخته شده توسط خود ادمین های کوبو هستند.
    #11 ارسال شده در تاريخ 10-16-2017 در ساعت 06:08 AM

2. jaboli آواتار ها
    jaboli
    کاربر نیمه فعال
    Oct 2016
    140
    49
    107
    39
    این ایده ایده خوبی هست. ولی بدرد سئوکار های تازه کار و بی تجربه میخوره که تازه وارد این عرصه میشن.
    سیاست کوبو این هست که روز به روز وبلاگ ها و وبسایت های جدیدی رو بوجود بیاره و یکم روی الکسا و پیج اتوریتی شون کار کنه و ازشون بعنوان بک لینک گرفتن استفاده کنه برای مشتریان!
    اگر غیر این بود، کوبو حتما سایت های مطرح و معتبر طرف قرارداد خودش رو در معرض دید همگانی میزاشت و مجری انحصاری سئوی تبلیغاتی شون میشد. مثل سایت اخبار رسمی.
    کسانی که از سیستم کوبو استفاده کردند کاملا پشیمون هستند. چون متوجه این موضوع شدند که بک لینک هاشون توی سایت ها و وبلاگ های دره پیت و بی کیفیت قرار داده شده و این وبلاگ ها و وبسایت ها ساخته شده توسط خود ادمین های کوبو هستند.
    دوست عزیز پیشنهاد میکنم قبل از اینکه در مورد هر چیزی نظر بدید اول کامل مطالععه کنید بعد نظر بدید کاملا مشخصه که شمایی که تازه عضو این انجمن شدی و تنها پست تون برای نقد از کوبو هستش هدفتون تخریب کوبو هستش هرچند اصلا برای ما مهم نیست.سیستم کوبو یک پلتفرم هوشمند لینک سازی هستش و تمام لینک ها در سایت های نمایش دهنده ما قرار میگیرن و نمایش دهنده های ما از طریق سایت uniplace.ir عضو میشن و کسب درآمد میکنند و اینکه شما میگید ما خودمون وبلاگ و ... میسازیم کاملا مسخره و خنده داره.
    جهت اطلاع جنابعالی عرض کنم که سایت های نمایش دهنده ای مثل فریش تم-بیگ تم-تالار وردپرس-اسکریپتهاایکس اسکریپت-فری اسکریپت-ترنجی-مووی98 و ... از سایت های نمایش دهنده برتر ما هستند و همچنین مشتریانی مثل الی گشت-برتینا-مووی98-فریش تم-دیجی چارتر-سفرمی-ام وی ام و ... از مشتریان بزرگ کوبو هستند.
    و من الله توفیق
    #12 ارسال شده در تاريخ 01-31-2018 در ساعت 11:08 AM

3. sanazjlo آواتار ها
    sanazjlo
    کاربر تازه وارد
    Jun 2019
    2
    10
    0
    0
    سلام . میشه لطفا برای من پ . خ کنید این ترفندو
    مرسی
    #13 ارسال شده در تاريخ 06-23-2019 در ساعت 07:16 PM

4. jaboli آواتار ها
    jaboli
    کاربر نیمه فعال
    Oct 2016
    140
    49
    107
    39
    سلام . میشه لطفا برای من پ . خ کنید این ترفندو
    مرسی
    سلام این ترفند کلا از سیستم کوبو حذف شده و شما باید به طور معمولی در سایت کوبو کمپین بسازید آدرس سایت cubocloud.ir
    #14 ارسال شده در تاريخ 06-24-2019 در ساعت 07:39 AM

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)