+ پاسخ به موضوع
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

موضوع: خطای This page isn’t working موقع ویرایش پست ها در مرورگر کروم

1. amir_opensource آواتار ها
    amir_opensource
    کاربر نیمه فعال
    کاربر نیمه فعال
    Jan 2017
    148
    48
    193
    38

خطای This page isn’t working موقع ویرایش پست ها در مرورگر کروم

سلام خدمت همه دوستان گرامی. موقعی که روی ویرایش پست میزنم که پستی رو ادیت کنم و بعدش رو دکمه صفحه پیشرفته که میزنم بره توی محیط ادیتور پیشرفته، توی مرورگر کروم با خطای This page isn’t working مواجه میشم. ظاهر مرورگر کروم یه بخشی از کد ویبلتین رو کدهای مخرب تشخیص داده. خیلی جالب بود البته این مشکل رو توی فایرفاکس ندارم. لطفا اگر کسی از دوستان نظری داره به اشتراک بگذاره.
    #1 ارسال شده در تاريخ 06-10-2017 در ساعت 12:35 PM

2. Ahmadreza آواتار ها
    Ahmadreza
    پاسخگو و راهنما
    پاسخگو و راهنما
    Oct 2015
    1,393
    1597
    1,326
    1,584
    64

#2 ارسال شده در تاريخ 06-10-2017 در ساعت 01:28 PM

3. کاربر مقابل از 3 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است :

4. amir_opensource آواتار ها
    amir_opensource
    کاربر نیمه فعال
    کاربر نیمه فعال
    Jan 2017
    148
    48
    193
    38
    سلام خدمت همه دوستان گرامی. موقعی که روی ویرایش پست میزنم که پستی رو ادیت کنم و بعدش رو دکمه صفحه پیشرفته که میزنم بره توی محیط ادیتور پیشرفته، توی مرورگر کروم با خطای This page isn’t working مواجه میشم. ظاهر مرورگر کروم یه بخشی از کد ویبلتین رو کدهای مخرب تشخیص داده. خیلی جالب بود البته این مشکل رو توی فایرفاکس ندارم. لطفا اگر کسی از دوستان نظری داره به اشتراک بگذاره.

سلام دوستان. من هنوز این مشکلم رفع نشده. لطفا اگر کسی نظری در مورد حل این مشکل داره راهنمایی کنه.
    #3 ارسال شده در تاريخ 09-08-2017 در ساعت 05:26 PM

5. HamidrezA آواتار ها
    HamidrezA
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    Oct 2015
    2,285
    645
    977
    634
    33
    سلام

بروز این خطا دلایل مختلفی رو داره و به ظور کلی راه حل مشخصی نداره چون بسته به شرایط راه حل هم فرق داره ، بعضی از موارد مربوط به فایل تنطیمات وبسرور هست ، بعضی از موارد مربوط به سرور هست ، بعضی از موارد به اسکریپت هست ، بعضی اوقات به خاطر پلاگین ها و هک ها هست و...

من به طور کلی یکسری راه حل ها به نظرم میرسه بهتون میگه شاید کمکتون کنه :

1) بعضی از پلاگین ها مستقیما با فایل تنظیمات وب سرور کار دارند مثل : دی بی سئو ، این ها رو یکبار کلا غیر فعال کنید و تست کنید .

2) سایر پلاگین ها رو تک /تک فعال و غیر فعال کنید و تست کنید

3) فایل لاگ وب سرور رو بررسی کنید ، گاهی میتونه کمک خوبی بکنه .

4) تنطیمات امنیتی / فایروال سرور ، من در این زمینه زیاد اطلاعاتی رو ندارم ولی مورادی رو دیدم که به خاطر این مورده بوده است . به عنوان اخرین گزینه اگر با تمامی راه حل هایی که گفتم به نتیجه نرسیدید این رو با یک متخصص گفتگو کنید .
    #4 ارسال شده در تاريخ 09-09-2017 در ساعت 11:14 AM

6. کاربر مقابل از 2 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است :

7. amir_opensource آواتار ها
    amir_opensource
    کاربر نیمه فعال
    کاربر نیمه فعال
    Jan 2017
    148
    48
    193
    38
    سلام

بروز این خطا دلایل مختلفی رو داره و به ظور کلی راه حل مشخصی نداره چون بسته به شرایط راه حل هم فرق داره ، بعضی از موارد مربوط به فایل تنطیمات وبسرور هست ، بعضی از موارد مربوط به سرور هست ، بعضی از موارد به اسکریپت هست ، بعضی اوقات به خاطر پلاگین ها و هک ها هست و...

من به طور کلی یکسری راه حل ها به نظرم میرسه بهتون میگه شاید کمکتون کنه :

1) بعضی از پلاگین ها مستقیما با فایل تنظیمات وب سرور کار دارند مثل : دی بی سئو ، این ها رو یکبار کلا غیر فعال کنید و تست کنید .

2) سایر پلاگین ها رو تک /تک فعال و غیر فعال کنید و تست کنید

3) فایل لاگ وب سرور رو بررسی کنید ، گاهی میتونه کمک خوبی بکنه .

4) تنطیمات امنیتی / فایروال سرور ، من در این زمینه زیاد اطلاعاتی رو ندارم ولی مورادی رو دیدم که به خاطر این مورده بوده است . به عنوان اخرین گزینه اگر با تمامی راه حل هایی که گفتم به نتیجه نرسیدید این رو با یک متخصص گفتگو کنید .
    سپاسگذارم. طبق فرمایش شما من تمام هک ها را غیرفعال کردم و مجدد تست گرفتم ولی تاثیر گذار نبود. سمت فایروال هم کانفیگ خاصی نیست که با این موضوع تداخل داشته باشه. ولی با یک کارشناس برنامه نویس صحبت کردم و خطا رو نشون دادم گفت این خطا میتونه از سمت کدهای جاوا اسکریپت باشه. یکی دو مورد کد جاوا توی فوتر گذاشته بودم که شکم به اونا بود اونا رو هم برداشتم و کلا فوتر رو هم ریستور کردم به حالت اولیه ویبلتین ولی بازم تاثیری نداشت.
    #5 ارسال شده در تاريخ 09-09-2017 در ساعت 01:37 PM

8. Ahmadreza آواتار ها
    Ahmadreza
    پاسخگو و راهنما
    پاسخگو و راهنما
    Oct 2015
    1,393
    1597
    1,326
    1,584
    64
    کش ISP رو خالی کنید و از اینترنت دیگه هم تست کنید.
    این ارور بیشتر مرتبط با اینترنت های خاص هست (برخی ISPها) و همینطور افزونه های مورد استفاده که در بالا توضیح داده شد.

#6 ارسال شده در تاريخ 09-10-2017 در ساعت 10:08 AM

9. کاربر مقابل از 3 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است :

10. HamidrezA آواتار ها
    HamidrezA
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    Oct 2015
    2,285
    645
    977
    634
    33
    سپاسگذارم. طبق فرمایش شما من تمام هک ها را غیرفعال کردم و مجدد تست گرفتم ولی تاثیر گذار نبود. سمت فایروال هم کانفیگ خاصی نیست که با این موضوع تداخل داشته باشه. ولی با یک کارشناس برنامه نویس صحبت کردم و خطا رو نشون دادم گفت این خطا میتونه از سمت کدهای جاوا اسکریپت باشه. یکی دو مورد کد جاوا توی فوتر گذاشته بودم که شکم به اونا بود اونا رو هم برداشتم و کلا فوتر رو هم ریستور کردم به حالت اولیه ویبلتین ولی بازم تاثیری نداشت.
    ایا شما کلا در تمامی پست هایتان این مشکل رو دارید یا فقط یکسری پست های خاص ؟
    #7 ارسال شده در تاريخ 09-10-2017 در ساعت 12:20 PM

11. کاربر مقابل از 2 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است :

12. amir_opensource آواتار ها
    amir_opensource
    کاربر نیمه فعال
    کاربر نیمه فعال
    Jan 2017
    148
    48
    193
    38
    کش ISP رو خالی کنید و از اینترنت دیگه هم تست کنید.
    این ارور بیشتر مرتبط با اینترنت های خاص هست (برخی ISPها) و همینطور افزونه های مورد استفاده که در بالا توضیح داده شد.
    ممنون از پیگیریت از isp های مختلف تست کردم همین مشکل هست. حتی به سیستم عامل ها هم شک داشتم از روی انواع سیستم عامل ها مثل لینوکس و ویندوز تست کردم همین مشکل رو داشتم. فقط یادم هست مرورگر کروم از ورژن 50 و خورده ای که آپدیت شد این error رو میده. با ورژن های پایین تر این مشکل نیست.

ایا شما کلا در تمامی پست هایتان این مشکل رو دارید یا فقط یکسری پست های خاص ؟
    نه با یوزرهای عادی چک کردم این مشکل نبود ولی با یوزرهای مدیریتی هر کدوم که تست میکنم خروجی های متفاوت میده بهم. کمی سردرگم شدم. مثلا پست های جدید این طور نمیشند ولی پست های قدیم یکسری هاشون میشند و یکسری هاشون خطای بالا رو میده.
    #8 ارسال شده در تاريخ 09-10-2017 در ساعت 11:17 PM

13. MEHRDADFARAJI آواتار ها
    MEHRDADFARAJI
    مدیر آزمایشی
    مدیرآزمایشی
    Nov 2015
    اراک
    146
    212
    119
    113
    9
    ممنون از پیگیریت از isp های مختلف تست کردم همین مشکل هست. حتی به سیستم عامل ها هم شک داشتم از روی انواع سیستم عامل ها مثل لینوکس و ویندوز تست کردم همین مشکل رو داشتم. فقط یادم هست مرورگر کروم از ورژن 50 و خورده ای که آپدیت شد این error رو میده. با ورژن های پایین تر این مشکل نیست.

نه با یوزرهای عادی چک کردم این مشکل نبود ولی با یوزرهای مدیریتی هر کدوم که تست میکنم خروجی های متفاوت میده بهم. کمی سردرگم شدم. مثلا پست های جدید این طور نمیشند ولی پست های قدیم یکسری هاشون میشند و یکسری هاشون خطای بالا رو میده.

یبار کل کش هارو پاک کن و اینکه از کدام هک ها استفاده کردی بگو یا یه عکس ازشون بزار نسخه ویبولتین هم بگو
    جمیل:mehrdadfaraji1996@gmail.com
    ساپورت تم وردپرس
    | آموزش و پشتیبانی معرفی قالب های وردپرس
    stwp.ir
    #9 ارسال شده در تاريخ 09-11-2017 در ساعت 01:04 AM

14. کاربر مقابل پست MEHRDADFARAJI عزیز را پسندیده است .

15. HamidrezA آواتار ها
    HamidrezA
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    Oct 2015
    2,285
    645
    977
    634
    33

سلام

ایا این امکان رو دارید که دسترسی رو جهت بررسی ارسال بفرمایید ؟
    #10 ارسال شده در تاريخ 09-11-2017 در ساعت 11:08 AM

+ پاسخ به موضوع
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)