آیا میدانید شما میتوانید به صورت "کاملا رایگان" سایت ، محصول خدمات و... خود را در پی سی وب معرفی کنید ؟

فرصت را از دست ندهید
موضوع بسته شد
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: بهترین کد های تخفیف و شیوه های بدست آوردن کدهای تخفیف

1. P30web آواتار ها
    P30web
    مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت
    Oct 2015
    وب پارسی
    8,153
    7702
    1,778
    5,241
    36

بهترین کد های تخفیف و شیوه های بدست آوردن کدهای تخفیف

سلام دوستان و همراهان عزیز :

خوب بالاخره همه ما به دنبال تخفیف هایی هستیم ، برخی از ما عادت کرده ایم که هر جایی میرویم چانه بزنیم و تخفیف بگیریم . با این رویه موافق نیستم و خوب نیست هر جا که میریم کلی چانه بزنیم که مقداری تخفیف بگیریم ، معمولا هر سازمان و یا مجموعه ای یکسری تخفیف ها دارد ، یعنی هر از گاهی یکسری تخفیف رو ارائه میدهد :

مثلا دیجی کالا : یک گوشی 200 هزار تومانی رو گاهی تخفیف میزاره روش و به شما 190.000 تومان می فروشه :

وقتی قیمت این کالا 200 هزار تومان هست ، به نظر من خوب نیست برید ، چونه بزنید : اگر 190.000 تومان میشد مطئنا خودشون تخفیف میدادند . ولی خوب گاهی دیجی کالا مثلا همین کالا رو میزاره 190.000 تومان الان خوبه که برید اون کالا رو بخرید .

یعنی وقتی جایی تخفیف هست ، اگر نرید از اون تخفیف استفاده کنید ، خودتون ضرر میکنید ، از ما گفتن بود .

خلاصه همین الان این ایده به نظرم اومد : خوب من هر جایی میرم یکسری تخفیف ها بهم میدهن ، ولی همیشه نمیتونم از همه این ها استفاده کنم ، خوبه که کدهای تخفیفم رو اشتراک بذارم که اگر کسی میخواهد استفاده کنه ، بیاد استفاده کنه .

یا اصلا به جز این : مثلا می بینیم که سایت x تخفیف خوبی رو گذاشته ، خوب ، خوبه که من در تاپیک اطلاع رسانی کنم ، که بقیه هم مطلع بشند و ازش استفاده کنند .

یا برعکس : یکی یه کد تخفیف استخر میگیره ، نمیتونه استفاده کنه ، بیاد بزاره اینجا تا کسی که میتونه بره استفاده کنه

یا اگر شما میدونید الان کجا تخفیف هست ، به ما هم بگید ، شاید بدرد ما هم بخوره

در کل به نظرم این ایده میتونه ، یک ایده خوب باشه برای این که نیازهایی که داریم رو با تخفیف های خوب تهیه کنیم .

انشالله اگر استقبال بشه ، در اینده کارهای خیلی جالبی رو انجام خواهیم داد .

لطفا با همکاری ، نظرات و پیشنهاداتتون ما رو برای ارائه خدمات بهتر یاری کنید .
    حضرت امام علی (علیه السّلام) فرموده اند : آنکس که بیش از حد خود، از مردم تمنا کند سزاوار محرومیت و ناکامی است.

#1 ارسال شده در تاريخ 05-11-2017 در ساعت 02:46 PM

2. کاربر مقابل پست P30web عزیز را پسندیده است .

3. P30web آواتار ها
    P30web
    مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت
    Oct 2015
    وب پارسی
    8,153
    7702
    1,778
    5,241
    36

کد تخفیف سایت طاقچه

کد تخفیف سایت طاقچه :

سایت طاقچه یک سایت هست برای خرید کتاب : خودشون این گونه توضیح دادند : نزدیک ترین کتابفروشی در شهر.

کد تخفیف : TUJSPYRSV4QGEEKD

[COLOR=#ff0000][B]نکته : از این کد تنها یک نفر برای یک بار میتواند استفاده کند .

خوب این تخفیف امروزمون بود :

حالا میخواهم بهتون یک مرجع تخفیف جالب معرفی کنم :

من هم دوست دارم ماهی بدهم دستتون ، و هم این که دوست دارم ماهی گیری رو هم یاد بدهم .

کد تخفیف هایی که به دست می آورم رو اینجا میزارم و بهتون میگم که چجوری به دست اوردم و یا بهتون میگم چه فایده ای داشته است .

داستان کد تخفیف فوق :

من حدودا دیروز از سایت زود فود بود که داشتم خرید میکردم که این رو دیدم :

لینک اطلاعیه :

https://www.zoodfood.com/landing/chandkhat

چند خط کتاب میخونید و بهتون جایزه میده :

توضیحات بیشتر :

• در چند خط، قسمتی کوتاه از یک کتاب را مطالعه می‌کنید و سپس به یک سوال از همان متن پاسخ خواهید داد.
    • مطالعه‌ی هر متن حداکثر ۳ دقیقه زمان شما را خواهد گرفت.
    • در صورت پاسخ صحیح به سوال مطرح شده، از بین جوایز زیر هدایایی را دریافت خواهید کرد:
    • ۲۰٪ تخفیف سفارش غذا از زودفود
    • ۲۰۰۰ تومان تخفیف سفر درون شهری از اسنپ
    • ۳۰٪ تخفیف خرید کتاب از طاقچه
    • ۵۰۰۰ تومان تخفیف خرید بلیط از سینماتیکت
    • ۲۰٪ تخفیف خرید بلیط تئاتر از تیوال
    • ۵۰۰۰۰ تومان تخفیف رزرو هتل، از پین‌تاپین
    • کدهای تخفیف از طریق پیامک برای شما ارسال خواهد شد.ضمنا شما می توانید کدهای تخفیف خود را در قسمت کدهای کمپین مشاهده کنید.
    • چند خط به مناسبت شروع نمایشگاه کتاب از ۱۶ اردیبهشت به مدت یک هفته برگزار می‌شود.
    • هر روز، می‌توانید ۳ بار در چند خط به مطالعه بپردازید.
    • در چندخط(۱)، که در آبان‌ماه سال ۱۳۹۵ برگزار شد، مجموعا ۴۹۷،۸۹۵ دقیقه مطالعه انجام شد.

پ.ن : برید لذت ببرید .
    حضرت امام علی (علیه السّلام) فرموده اند : آنکس که بیش از حد خود، از مردم تمنا کند سزاوار محرومیت و ناکامی است.

#2 ارسال شده در تاريخ 05-11-2017 در ساعت 03:05 PM

4. کاربر مقابل پست P30web عزیز را پسندیده است .

5. P30web آواتار ها
    P30web
    مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت
    Oct 2015
    وب پارسی
    8,153
    7702
    1,778
    5,241
    36

تخفیف 25 درصدی شرکت میزبانی زاگریو

باسلام و درود خدمت شما کاربران گرامی ، با یک کد تخفیف دیگر در کنار شما هستیم ، این کد تخفیف مربوط میشه به سایت https://www.zagrio.com که در این پست در خصوص آن توضیح خواهیم داد .

اولا که کد بگم که کد تخفیف رو از کجا اوردم :

از نظرات پست (معرفی سایت زاگریو در پی سی وب) که این شرکت منتشر کرده بود .

نکته مهم : بارها شده است ، شرکتی از ما خواسته است که فقط کد های تخفیف رو به نظر دهندگان ارسال کنیم ، به همین خاطر برخی از سایت هایی که در پی سی وب معرفی میشوند ، وقتی شما نظر میدهید ، به همراه ایمیل تایید نظر شما ، یک کد تخفیف هم ارسال میشه .

متن نظر معمولا به این صورت هست :

که ابتدا توضیحاتی در مورد تایید شدن نظرتون هست

و در انتهای نظر هم ، کد تخفیف درج شده است .

برخی از هاستینگ ها هم ، چون می بییند که کاربران نظر داده اند ، در بخش نظرات کد های تخفیف رو منتشر میکنند .

من پیشنهاد میکنم ، اگر به دنبال کد های تخفیف این گونه هستید ، حتما نظر بدید و بخش نظرات سایت پی سی وب رو دائم چک کنید .

یه همچین کد های تخفیف نابی رو میتوانید در بخش نظرات سایت به راحتی به دست بیاورید .

امیدواریم مفید واقع شود .

#3 ارسال شده در تاريخ 05-22-2017 در ساعت 02:52 PM

6. کاربر مقابل پست P30web عزیز را پسندیده است .

7. P30web آواتار ها
    P30web
    مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت
    Oct 2015
    وب پارسی
    8,153
    7702
    1,778
    5,241
    36

جشنواره رمضان برتینا - کد تخفیف برتینا ، تا 20% درصد از برتینا با این کد تخفیف بگیرید .

باسلام و درود خدمت شما کاربران و بازدید کننده گان گرامی وب سایت پی سی وب :

در این پست قصد دارم کد های تخفیف دیگری رو که برای شرکت برتینا می باشد ، رو به شما معرفی کنم ، با استفاده از این کد های تخفیف می توانید در هنگام خرید از برتینا تخفیف بگیرید ،

امروز اگر سایت پی سی وب رو بررسی کرده باشید ما یک پستی رو تحت عنوان (جشنواره رمضان برتینا) در پی سی وب ایجاد کردیم ، که در این پست کد های تخفیف برتینا رو هم معرفی کردیم .

اگر شما میخواهید از این کد های تخفیف استفاده کنید ، میتوانید به لینک : https://www.p30web.org/?p=9056 مراجعه کنید .

توضیحات و کد های تخفیف در این پست قرار داده شده است .

مدت زمان استفاده از این کد های تخفیف محدود می باشد :

حداکثر زمان استفاده از کد های فوق تا آخر خرداد ماه 1396 می باشد .

امیدواریم ، مفید واقع شده باشد ، تا کد های تخفیف بیشتر برایتان بهترین ها رو آرزومندم .

#4 ارسال شده در تاريخ 06-07-2017 در ساعت 02:44 PM

8. P30web آواتار ها
    P30web
    مدیر کل سایت
    مدیر کل سایت
    Oct 2015
    وب پارسی
    8,153
    7702
    1,778
    5,241
    36

تخفیف خرید هاست از سرورپارس ، ارزان تر از همیشه هاست بخرید !

تخفیف خرید هاست از سرورپارس را از دست ندهید :

بازهم سلام و درودی مجدد خدمت شما کاربران و بازدید کننده گان عزیز وب سایت پی سی وب ، در این پست قصد دارم باز هم یکسری کد های تخفیف دیگر رو به شما معرفی کنم . این کد تخفیف مربوط به شرکت میزبانی وب (سرورپارس) می باشد . که ما در ادامه در خصوص آن بیشتر توضیح خواهیم داد .

کد تخفیف در تصویر مشخص هست و شما میتوانید با استفاده از کد تخفیف فوق 25% درصد تخفیف برای خرید هاست دریافت کنید .

اگر مایل هستید در خصوص کد تخفیف فوق بیشتر بدانید به شما پیشنهاد میکنیم به لینک : https://www.p30web.org/?p=9043 مراجعه نمایید .

امیدواریم این کد تخفیف نیز برای شما مفید واقع شود .

#5 ارسال شده در تاريخ 06-07-2017 در ساعت 02:51 PM

موضوع بسته شد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)