آیا میدانید شما میتوانید به صورت "کاملا رایگان" سایت ، محصول خدمات و... خود را در پی سی وب معرفی کنید ؟

فرصت را از دست ندهید
انجمن مه سفر
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: نحوه راستچین سازی استاندارد قالب WHMCS

1. iservicefa آواتار ها
    iservicefa
    کاربر سایت
    May 2017
    6
    10
    3
    0

نحوه راستچین سازی استاندارد قالب WHMCS

سلام و درود خدمت کاربران و مدیران و بازدید کنندگان محترم انجمن

اول نمیدونم که پست در جای مناسب ارسال کردم یا خیر اگر نبود مدیران یا ناظران عزیز زحمت انتقالش رو بکشن با تشکر

دوستان بنده اقدام به راستچین سازی قالب WHMCS 7.2 کردم با اینکه چیزی نمیدونم از کد نویسی بصورت مبتدی انجام دادم اگر شخصی راهنمایی میکنه ای دی تلگرام هم قرار بده لطف بزرگی کرده لطفا کمک کنید

پیشاپیش تشکر میکنم از پاسخ های شما بزرگواران
    #1 ارسال شده در تاريخ 05-04-2017 در ساعت 08:54 PM

2. P30web آواتار ها
    P30web
    مدیر کل سایت
    علیرضا احمدی
    Oct 2015
    وب پارسی
    8,323
    7834
    1,793
    5,373
    36
    سلام

شما نیازی نیست قالب نسخه 7.2 رو راست چین کنید ، چون تغییری روی قالب تا جایی که من اطلاع دارم به وجود نیومده است و از همان قالب نسخه 7.1 میتوانید استفاده کنید .

قالب کاملا راست چین شده تمامی بخش های whmcs در انجمن موجود هست .

و اگر واقعا بخواهید به صورت اصولی روی راست چین سازی یک قالب از 0 کار کنید ، ممکن نیاز باشه مدت زمان زیادی رو وقت بگذارید چون تعداد فایل های قالب های whmcs خیلی زیاد هست .
    موفقیت کلید شادی نیست، شادی کلید موفقیت است؛ اگر آنچه انجام می دهی دوست بداری، موفق خواهی بود.

#2 ارسال شده در تاريخ 05-04-2017 در ساعت 10:52 PM

3. کاربر مقابل پست P30web عزیز را پسندیده است .

4. iservicefa آواتار ها
    iservicefa
    کاربر سایت
    May 2017
    6
    10
    3
    0
    عرض ادب و احترام

تشکر از پاسختون

لطفا اگر ممکن هست راه ارتباطی تلگرام ارسال کنید

http://my.servicefa.net قالب تغییر کرده
    #3 ارسال شده در تاريخ 05-04-2017 در ساعت 11:11 PM

5. P30web آواتار ها
    P30web
    مدیر کل سایت
    علیرضا احمدی
    Oct 2015
    وب پارسی
    8,323
    7834
    1,793
    5,373
    36
    عرض ادب و احترام

تشکر از پاسختون

لطفا اگر ممکن هست راه ارتباطی تلگرام ارسال کنید

http://my.servicefa.net قالب تغییر کرده
    سلام

متاسفانه من به دلیل مشغلات کاری ، کلا در شبکه های اجتماعی حضور ندارم .

بهترین راه ارتباطی که میتوانید با من در ارتباط باشید از طریق انجمن پی سی وب هست ، اگر کمکی میتوانم بهتون بکنم ، میتوانیم اعلام بفرمایید ، درخدمتون هستیم .

تغییراتی که دادید به نظر من اگر کم هست روی همون قالب 7.1 انجام بدید بهتر است تا دوباره بخواهید قالب 7.2 رو راست چین کنید .

به نظر من اگر واقعا بخواهد کسی قالب whmcs رو فوق راست چین کنه : یک چیزی حدود حداقل 2 هفته فول تایم کار داره ،

به خاطر همین هست که پیشنهاد میکنم از قالب هایی که از قبل راست چین شده است استفاده کنید .

اگر باز باتوجه به زمان بر بود ، دوست دارید که قالب تون رو راست چنین کنید ، بفرمایید تا اطلاعاتی رو در اختیارتون قرار دهم که کارتون راحت تر باشه .
    موفقیت کلید شادی نیست، شادی کلید موفقیت است؛ اگر آنچه انجام می دهی دوست بداری، موفق خواهی بود.

#4 ارسال شده در تاريخ 05-05-2017 در ساعت 01:21 AM

6. iservicefa آواتار ها
    iservicefa
    کاربر سایت
    May 2017
    6
    10
    3
    0
    متاسفانه این قالب اصلی six هست که توسط خود whmcs ارائه شده بنده تغییراتی ایجاد نکردم
    #5 ارسال شده در تاريخ 05-05-2017 در ساعت 01:52 AM

7. P30web آواتار ها
    P30web
    مدیر کل سایت
    علیرضا احمدی
    Oct 2015
    وب پارسی
    8,323
    7834
    1,793
    5,373
    36
    متاسفانه این قالب اصلی six هست که توسط خود whmcs ارائه شده بنده تغییراتی ایجاد نکردم
    شما میخواهید این قالب six رو راست چین کنید ، درسته ؟

خوب این قالب راست چین شده است موجود هست :

https://forum.p30web.org/thread11233.html

نیازی نخواهید داشت که از ابتدا اون رو راست چین سازی کنید .

#6 ارسال شده در تاريخ 05-05-2017 در ساعت 02:16 AM

8. کاربر مقابل پست P30web عزیز را پسندیده است .

9. iservicefa آواتار ها
    iservicefa
    کاربر سایت
    May 2017
    6
    10
    3
    0
    سلام

متاسفانه من به دلیل مشغلات کاری ، کلا در شبکه های اجتماعی حضور ندارم .

بهترین راه ارتباطی که میتوانید با من در ارتباط باشید از طریق انجمن پی سی وب هست ، اگر کمکی میتوانم بهتون بکنم ، میتوانیم اعلام بفرمایید ، درخدمتون هستیم .

تغییراتی که دادید به نظر من اگر کم هست روی همون قالب 7.1 انجام بدید بهتر است تا دوباره بخواهید قالب 7.2 رو راست چین کنید .

به نظر من اگر واقعا بخواهد کسی قالب whmcs رو فوق راست چین کنه : یک چیزی حدود حداقل 2 هفته فول تایم کار داره ،

به خاطر همین هست که پیشنهاد میکنم از قالب هایی که از قبل راست چین شده است استفاده کنید .

اگر باز باتوجه به زمان بر بود ، دوست دارید که قالب تون رو راست چنین کنید ، بفرمایید تا اطلاعاتی رو در اختیارتون قرار دهم که کارتون راحت تر باشه .
    درود

بزرگوار قالب نسخه 7.2 بصورت کلی تغییر کرده حالا نیاز به راستچین دارم لطفا اگر میشه یه آموزش بدید با تشکر
    #7 ارسال شده در تاريخ 05-05-2017 در ساعت 09:45 PM

10. P30web آواتار ها
    P30web
    مدیر کل سایت
    علیرضا احمدی
    Oct 2015
    وب پارسی
    8,323
    7834
    1,793
    5,373
    36
    درود

بزرگوار قالب نسخه 7.2 بصورت کلی تغییر کرده حالا نیاز به راستچین دارم لطفا اگر میشه یه آموزش بدید با تشکر
    سلام

نسخه 7.2 رو دقیق تست نکردم ، به زودی تست خواهم کرد ، اگر این جور باشه انشالله نسخه جدید قالب متناسب با 7.2 نیز مینشر میشه .

به هر جهت :

برای راست چین کردن :

عملنا شما باید تمامی float ها رو برعکس کنید و از left به right تبدیل کنید و right رو به left تبدیل کنید .

سپس بخش های دیگری مثل : postion ها اگر left باشه باید برعکس بشه و اگر right باشه بشه left

بعد از اون text-align ها هست ، که باید right و left بودن اون ها ست بشه .

همین طور margin ها و padding ها هم باید برعمس بشه .

تقریبا خیلی ساده اگر بخواهم بگم ، باید تمامی right و left ها رو جا به جا کنید . خیلی ها ، میاند همه موارد فوق رو طی یک مرحله انجام میدهند .

سپس میان فقط مجدد چک میکنند . و مشکلات رو رفع میکنند

برخی ها هم میاند کلا هسته بوت استرپ رو تغییر میدهند ، بوت استرپی که استفاده شده است ltr هست ، و برخی اون نسخه رو تغییر میدهند به rtl و مشکلات رو رفع میکنند .

دو روش اول نسبتا ساده است و به مراتب زمان کمتری نیاز داره .

اما اگر بخواهید راست چین سازی در سطح بالایی انجام بشه ، عملنا باید المنت به المنت بخش های مختلف قالب رو چک کنید .

مثلا : صفحه اصلی رو باز میکنید :

لوگو سمت چپ هست ، باید اون رو به سمت راست تغییرش بدید که این کارو باید با تغییر float اش انجام بدید .

برعکس اون سمت گزینه ها سمت راست هست ، باید ببریدشون چپ

همین جور تا انتهای صفحه اصلی باید جلو برید ، بعد سایر صفحات و...

که معمولا فونت رو هم توی همین مرحله تغییر میدهند .

این شیوه فوق العاده زمان بر هست ، ولی فوق العاده دقیق هم هست و کار فوق العاده ای از آب در میاد .

کاری که ما میکنیم این هست و اگر مثلا قالب های مختلف ما رو چک کنید از نظر دقیت با سایر قالب ها تفاوت واقعی رو میتوانید احساس کنید .

که دلیل این کار دقیق همچین پروسه ای هست .

#8 ارسال شده در تاريخ 05-06-2017 در ساعت 12:10 AM

11. کاربر مقابل پست P30web عزیز را پسندیده است .

12. iservicefa آواتار ها
    iservicefa
    کاربر سایت
    May 2017
    6
    10
    3
    0
    برای فونت ایکون ها بخوایم راستچین و وقبل از نوشته ها بیان از چه دستوری استفاده کنیم ؟
    #9 ارسال شده در تاريخ 05-06-2017 در ساعت 12:27 AM

13. P30web آواتار ها
    P30web
    مدیر کل سایت
    علیرضا احمدی
    Oct 2015
    وب پارسی
    8,323
    7834
    1,793
    5,373
    36
    برای فونت ایکون ها بخوایم راستچین و وقبل از نوشته ها بیان از چه دستوری استفاده کنیم ؟
    بستگی داره :

اگر مثلا : position: absolute براش تعریف شده باشه ، میشه right و left رو تغییر داد .

گاهی وجود ندارد ، باید دستی یه همچین دستوری رو براش تعریف کرد .

مثلام میخواهید فونت آیکون چه قسمتی رو تغییر بدید تا بیشتر توضیح بدهم ؟

#10 ارسال شده در تاريخ 05-06-2017 در ساعت 11:52 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)