آیا میدانید شما میتوانید به صورت "کاملا رایگان" سایت ، محصول خدمات و... خود را در پی سی وب معرفی کنید ؟

فرصت را از دست ندهید
انجمن مه سفر
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: هک و امنیت تلگرام

1. مسعود آواتار ها
    مسعود
    کاربر سایت
    Apr 2017
    3
    10
    0
    0

هک و امنیت تلگرام

سلام دوستان
    در مورد امنیت تلگرام میخواستم چندتا مورد رو مطرح کنم و دوستان با تجربه کمکم کنن:
    اول اینکه من یه اشتباهی کردم موبایلم و برنامه تلگرام رو در اختیار نفری برای چند ساعت گذاشتم و گویا اون آدم تا جایی که من فهمیدم آی پی تلگرام من رو برداشته.حالا من زیاد اطلاعاتی ندارم و نمیدونم طرف تا چه حد سیستم من رو نفوذ کرده ولی من شناختی نداشتم ازش و اعتماد کردم و تازه فهمیدم که طرف حرفه ای بوده چونکه حالا هرکاری میکنم اطلاعات آی پی من رو داره و گویا سیستم من رو هک کرده و در کمترین حالات میتوم حدس بزنم که فقط آی پی من رو داره و مثلا وقتی من یوزرم رو عوض میکنم میفهمه و در بدترین حالت گویا تمام کنترل سیستم من رو بدست گرفته چون متاسفانه لبتاب من که روش تلگرام نصب بوده هم علاوه بر موبایلم در اختیارش بوده و حتی آی پی لبتاب تلگرام من رو هم داره.
    حالا سوالم اینه که اون شخض چه حد نفوذ کرده به سیستمم؟ و من در قبالش باید چیکار کنم؟ کل موبایلم رو ریست کنم که اگه بدافزاری نصب کرده پاک بشه؟سیستم لبتابمم رو هم عوض کنم؟ با این کارا درست میشه؟
    بعد سوال بعدیم اینه که چجوری میتونم آی پی تلگرام رو عوض کنم که اون شخص دیگه آی پی من رو نداشته باشه؟
    دوستان هرکسی در زمینه امنیت و هک اطلاعات داره ممنون میشم در مورد هر قسمتی من رو راهنمایی کنه
    #1 ارسال شده در تاريخ 04-30-2017 در ساعت 03:31 AM

2. Ahmadreza آواتار ها
    Ahmadreza
    پاسخگو و راهنما
    Oct 2015
    1,668
    1773
    1,434
    1,760
    71
    نیاز به این موارد نیست، کافیه جیمیل شما رو برداشته باشه تا 100% اطلاعات گوشی شما رو هر وقت دلش خواست ببینه، گوشیتون رو ریست کنه و هر بلایی که فکرش رو بکنید انجام بده.
    شما اول پسورد جیمیل رو عوض کنید بعد در تلگرام در قسمت Active sessions مواردی که نشون میده رو Terminate کنید.

بعدش پسورد دو مرحله ای تلگرام رو فعال کنید.

نکته: بعضی موارد اپ هایی هستند که وقتی پیامک یا تماس به شما میاد به گوشی/خط دیگه ای هم ارسال می کنند (نوکیا داشت خودش!) این مورد رو چک کنید.

موفق باشید.

#2 ارسال شده در تاريخ 04-30-2017 در ساعت 09:00 AM

3. مسعود آواتار ها
    مسعود
    کاربر سایت
    Apr 2017
    3
    10
    0
    0
    نیاز به این موارد نیست، کافیه جیمیل شما رو برداشته باشه تا 100% اطلاعات گوشی شما رو هر وقت دلش خواست ببینه، گوشیتون رو ریست کنه و هر بلایی که فکرش رو بکنید انجام بده.
    شما اول پسورد جیمیل رو عوض کنید بعد در تلگرام در قسمت Active sessions مواردی که نشون میده رو Terminate کنید.

بعدش پسورد دو مرحله ای تلگرام رو فعال کنید.

نکته: بعضی موارد اپ هایی هستند که وقتی پیامک یا تماس به شما میاد به گوشی/خط دیگه ای هم ارسال می کنند (نوکیا داشت خودش!) این مورد رو چک کنید.

موفق باشید.
    ممنون دوست عزیز
    تمام موارد رو قبلا انجام دادم
    من گوشیم اندروید هست چجوری میتونم اون مورد آخر رو که گفتید انجام بدم؟
    و اینکه چجوری میتونم آی پی تلگرامم رو عوض کنم؟
    با تشکر
    #3 ارسال شده در تاريخ 04-30-2017 در ساعت 03:11 PM

4. P30web آواتار ها
    P30web
    مدیر کل سایت
    علیرضا احمدی
    Oct 2015
    وب پارسی
    8,323
    7834
    1,793
    5,373
    36
    ممنون دوست عزیز
    تمام موارد رو قبلا انجام دادم
    من گوشیم اندروید هست چجوری میتونم اون مورد آخر رو که گفتید انجام بدم؟
    و اینکه چجوری میتونم آی پی تلگرامم رو عوض کنم؟
    با تشکر
    گاهی توی مدیریت برنامه هاتون میاد و میتوانید متوجه نصب بودن برنامه مشکوکی بشید

=> یک هکر اصلا کاری با ای پی تلگرام نداره ،

هر کامپیوتری موقعی که به اینترنت وصل میشه یک ای پی داره ، اگر منظورتون این هست که هکر فهمیده ای پی شما چیه ، چندان کاربرد خاصی براش نداره .

این ای پی داینامیک هست ، یعنی هی تغییر میکنه ، مگر این که استاتیک باشه که بعید میدونم ای پی تون استاتیک باشه .

تلگرام هم یک ای پی داره که این هم مشخص هست و اصلا توی موضوع شما نقشی ندراه.

پس کلا موضوع ای پی رو فراموش کنید . و برای امنیت تلگرام تون مواردی که بالاتر دوستان گفتند رو انجام بدید

مورد بعدی :

اول اینکه من یه اشتباهی کردم موبایلم و برنامه تلگرام رو در اختیار نفری برای چند ساعت گذاشتم و گویا اون آدم تا جایی که من فهمیدم آی پی تلگرام من رو برداشته.
    از کجا متوجه شدید ، چه حرکت مشکوکی دیدید ؟ - ممکن است چیزی که احساس کردید فقط در حد یک حدس باشد و اصلا ارتباطی نداشته باشه .
    موفقیت کلید شادی نیست، شادی کلید موفقیت است؛ اگر آنچه انجام می دهی دوست بداری، موفق خواهی بود.

#4 ارسال شده در تاريخ 04-30-2017 در ساعت 04:29 PM

5. مسعود آواتار ها
    مسعود
    کاربر سایت
    Apr 2017
    3
    10
    0
    0
    گاهی توی مدیریت برنامه هاتون میاد و میتوانید متوجه نصب بودن برنامه مشکوکی بشید

=> یک هکر اصلا کاری با ای پی تلگرام نداره ،

هر کامپیوتری موقعی که به اینترنت وصل میشه یک ای پی داره ، اگر منظورتون این هست که هکر فهمیده ای پی شما چیه ، چندان کاربرد خاصی براش نداره .

این ای پی داینامیک هست ، یعنی هی تغییر میکنه ، مگر این که استاتیک باشه که بعید میدونم ای پی تون استاتیک باشه .

پس کلا موضوع ای پی رو فراموش کنید . و برای امنیت تلگرام تون مواردی که بالاتر دوستان گفتند رو انجام بدید

مورد بعدی :

از کجا متوجه شدید ، چه حرکت مشکوکی دیدید ؟ - ممکن است چیزی که احساس کردید فقط در حد یک حدس باشد و اصلا ارتباطی نداشته باشه .
    فکر کنم منظور من دقیقا عمین جمله پایین شما باشه که آی پی تلگرام من رو داره و از طریق اون کارهای من رو متوجه میشه
    #5 ارسال شده در تاريخ 04-30-2017 در ساعت 06:36 PM

6. P30web آواتار ها
    P30web
    مدیر کل سایت
    علیرضا احمدی
    Oct 2015
    وب پارسی
    8,323
    7834
    1,793
    5,373
    36
    فکر کنم منظور من دقیقا عمین جمله پایین شما باشه که آی پی تلگرام من رو داره و از طریق اون کارهای من رو متوجه میشه
    منظورم از این که :

یعنی سایت تلگرام یک ای پی برای خودش داره ، هر سایتی یک ای پی برای خودش داره :

مثلا : یکی از ای پی های گوگل :

172.217.22.110

وقتی شما این رو وارد کنید به سایت گوگل منتقل میشید .

یا سایت ما هم به همین صورت هست .

و سایت های دیگه هم مثل تلگرام هم این موضوع روشون صادق :

خوب هکر : ای پی سایت تلگرام رو داشته باشه ، ارتباطی به این موضوعی که گفتید نداره ، صرفا میخواستم بگم که این ای پی تلگرام ارتطاطی به مشکل شما نداره .

من احتمال میدهم که روی موبایل شما و کامپیوتر شما : یک بدافزار ، ویروس و یا ... وجود دارد ، که باید آن را شناسایی و حذف کنید
    موفقیت کلید شادی نیست، شادی کلید موفقیت است؛ اگر آنچه انجام می دهی دوست بداری، موفق خواهی بود.

#6 ارسال شده در تاريخ 05-01-2017 در ساعت 01:24 AM

7. sasan آواتار ها
    sasan
    کاربر سایت
    Aug 2018
    4
    10
    0
    0

هک و امنیت تلگرام

سلام
    خدمت دوستان عزیز
    راجب هک تلگرام و امنیت تلگرام خیلی صحبت شده همه میخوان بدونن تلگرام هک میشه و قابل هک شدن هستش
    یک نکته اینکه امنیت صدرصد نیست و ممکنه تلگرام هم هک بشه
    هک تلگرام از سمت کاربر تقریبا شدنیه یعنی ما با استفاده از روش هایی تلگرام اون شخص هک کنیم.این ضعف تلگرام نیست ضعف خود شخص هستش که اطلاعات اولیه راجب امنیت در فای مجازی نداره
    امنیت تلگرام بالا هستش الان چندین سال داره فعالیت میکنه تا الان که اتفاقی براش نیفتاده
    اگه میخواید هیچوقت تلگرامتون هک نشه کافیه یه سرنکات ساده رو رعایت کنید
    #7 ارسال شده در تاريخ 09-09-2018 در ساعت 01:25 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)