آیا میدانید شما میتوانید به صورت "کاملا رایگان" سایت ، محصول خدمات و... خود را در پی سی وب معرفی کنید ؟

فرصت را از دست ندهید
+ پاسخ به موضوع
صفحه 36 از 37 نخستنخست ... 22232425262728293031323334353637 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 351 به 360 از 367

موضوع: معرفی سایت شما در پی سی وب به صورت کاملا رایگان

1. ثبت نام نشده آواتار ها
    ثبت نام نشده
    باسلام و درود

با یک معرفی سایت دیگر در خدمت شما دوستان و بازدید کننده گان گرامی پی سی وب هستیم در این معرفی سایت قصد داریم به معرفی سایت " فروشگاه اینترنتی سحر باتری " در پی سی وب بپردازیم ، پس برای این که با این وب سایت بیشتر آشنا بشید ، در ادامه با ما همراه باشید :

معرفی سایت فروشگاه اینترنتی سحر باتری در پی سی وب :

در این بخش از معرفی سایت با وب سایت فروشگاه اینترنتی سحر باتری بیشتر آشنا خواهید شد.

آیتم ها درباره سایت " فروشگاه اینترنتی سحر باتری" بیشتر بدانید
    نام سایت به فارسی فروشگاه اینترنتی سحر باتری
    نام وب سایت به انگلیسی Saharbattery
    آدرس وب سایت شما www.saharbattery.com
    نام و نام خانوادگی - دلخواه سمیرا سرباز
    آدرس ایمیل samirasarbaz993@gmail.com
    شماره تماس - دلخواه 09195807504
    رده موضوعی فروشگاه اینترنتی
    تاریخ تاسیس سایت 1395
    توضیحات وب سایت خرید آنلاین باتری خودرو با ارسال، نصب و تست رایگان

فرستنده : این فرم توسط یک از اعضای انجمن پی سی وب با نام کاربری : ثبت نام نشده و شماره کاربری : 0 در پی سی وب ارسال شده است

لطفا از وب سایت ما به ادرس : www.saharbattery.com دیدن نمایید . همچنین خوشحال میشویم نظر خود را در باره سایت ما اعلام نمایید.

اگر از طریق پی سی وب با این وب سایت اشنا شدید، جهت دریافت تخفیف ویژه و امتیازات ویژه حتما نام پی سی وب را در هنگام خرید از www.saharbattery.com و یا استفاده از خدمات اعلام نمایید .

امیدواریم از معرفی سایت "فروشگاه اینترنتی سحر باتری" در پی سی وب لذت کافی را برده باشید .

اگر شما هم مایل هستید سایت خود را در پی سی وب معرفی نمایید ، میتوانید از طریق معرفی سایت سایت خود را در پی سی وب معرفی نمایید

یا در صورتی که مایل هستید ارشیو معرفی سایت های ما را مشاهده نمایید میتوانید به لینک " آرشیو معرفی سایت " مراجعه نمایید .
    #351 ارسال شده در تاريخ 08-27-2017 در ساعت 03:00 PM

2. ثبت نام نشده آواتار ها
    ثبت نام نشده
    باسلام و درود

با یک معرفی سایت دیگر در خدمت شما دوستان و بازدید کننده گان گرامی پی سی وب هستیم در این معرفی سایت قصد داریم به معرفی سایت " کدا کسب درآمد اینترنتی " در پی سی وب بپردازیم ، پس برای این که با این وب سایت بیشتر آشنا بشید ، در ادامه با ما همراه باشید :

معرفی سایت کدا کسب درآمد اینترنتی در پی سی وب :

در این بخش از معرفی سایت با وب سایت کدا کسب درآمد اینترنتی بیشتر آشنا خواهید شد.

آیتم ها درباره سایت " کدا کسب درآمد اینترنتی" بیشتر بدانید
    نام سایت به فارسی کدا کسب درآمد اینترنتی
    نام وب سایت به انگلیسی kodaa
    آدرس وب سایت شما http://kodaa.ir/
    نام و نام خانوادگی - دلخواه فاطمه خوش منظر
    آدرس ایمیل khosh96@gmail.com
    شماره تماس - دلخواه 9128330750
    رده موضوعی کار و سرمایه
    تاریخ تاسیس سایت 1396
    توضیحات وب سایت کدا کسب درآمد اینترنتی چیست؟
    ما در کدا سعی بر آن داریم تا تمامی خدماتی که برای کسب درآمد اینترنتی نیاز است را در اختیار کاربران قرار دهیم.

وجه تمایز کدا با دیگر سایت ها در این زمینه ، تعداد بالای روش ها ( بالغ بر ۳۰ روش کسب درآمد از طریق اینترنت که به زودی همه این خدمات در اختیار شما کاربران گرامی قرار خواهد گرفت ) و نیز عمل گرا ( آموزشی نبودن ) آن است ( بسیاری از سایت ها صرفاً به آموزش کسب درآمد از طریق اینترنت می پردازند ، اما کدا سعی دارد تا همه این خدمات را آماده کرده و در اختیار کاربران قرار دهد ، به صورتی که کاربران در پنل کاربری خود بتوانند از تمامی این خدمات استفاده نمایند).

چه راه هایی برای کسب درآمد اینترنتی در کدا وجود دارد؟
    راه های کسب درآمد اینترنتی در کدا در حال حاضر موارد ذیل را شامل می شود ولی به زودی موارد دیگری نیز به آن افزوده خواهد شد:

۱- تبلیغات در شبکه اجتماعی اینستاگرام
    کاربران با ارسال پیام های تبلیغاتی در اینستاگرام به کسب درآمد می پردازند.

۲- تبلیغات در پیام رسان تلگرام
    کاربران با ارسال پیام های تبلیغاتی در تلگرام به کسب درآمد می پردازند.

۳- کسب و کار اینترنتی
    هر کاربری بسته به نوع توانایی هایی که دارد ، می تواند کسب و کار مخصوص به خودش را در کدا ایجاد نماید. کدا طیف وسیعی از کسب و کارها را از طراحی سایت و طراحی لوگو و بنر تا ترجمه و انجام پروژه های پژوهشی و طراحی های صنعتی و … را در بر می گیرد. پس بدون هیچ نگرانی ای می توانید کسب و کار خود را در کدا ایجاد کرده و به دریافت سفارش بپردازید. اصلاً نگران نباشید ، کدا امنیت مالی و شغلی شما را تامین می کند.

۴- تبلیغات کلیکی
    هر کاربر می تواند متن تبلیغاتی مخصوص خود را به همراه لینک مخصوص خودش از نرم افزار دریافت کند و سپس به ارسال آن به دیگران بپردازد. به ازای هر کلیک که بر روی لینک موجود در تبلیغات بشود ، سهمی به کاربر به عنوان درآمد تعلق می گیرد. البته باید توجه داشته باشید که به ازای هر بار کلیک از یک IP فقط یک پرداخت انجام می شود. بدین صورت از هر گونه تقلب نیز جلوگیری خواهد شد.

۵- تبلیغ درون برنامه ای (به زودی)
    این بخش صرفاً برای برنامه نویسان قابل استفاده است. ممکن است یک کاربر که برنامه نویس است نرم افزاری داشته باشد که تعداد کاربران زیادی دارد. این کاربر می تواند از کدا اسکریپت های تبلیغات را دریافت کرده و در داخل نرم افزارش قرار دهد. کدا به نمایش تبلیغات در درون نرم افزار این کاربر پرداخته و به ازای تعداد نمایش تبلیغات و تعداد کلیک بر روی تبلیغات سهمی را به عنوان درآمد به کاربر اختصاص می دهد. در این مورد نیزبه ازای هر بار کلیک از یک IP فقط یک پرداخت انجام می شود.

۶- فروش محصولات (به زودی)
    هر کاربر در کدا یک فروشگاه اختصاص دارد. می تواند محصولات خود را در کدا به نمایش گذاشته و از طریق سایت به فروش محصولات بپردازد. کدا با امکانات تبلیغاتی قوی که در اختیار دارد سهم فروش کاربر را بالا برده و به تبع آن درآمد کاربر نیز بالا می رود.

۷- تبلیغ محصولات (راه اندازی هم زمان با بخش فروش محصولات)
    کاربرانی که محصولی برای فروش ندارند می توانند واسطه فروش محصولات دیگران شوند. به این صورت که هر کاربر می تواند لینکی مخصوص خودش برای هر کالا دریافت کند و آن را با دیگران به اشتراک بگذارد. اگر محصولی توسط این کاربر به فروش برسد سهمی به عنوان حق بازاریابی برای کاربر در نظر گرفته می شود.

امکانات تبلیغاتی کدا
    در همه بخش هایی که در بالا بیان شد، شما می توانید به جای کسب درآمد ، به عنوان خریدار عمل کنید.

۱- پیام تبلیغاتی اینستاگرام خریداری کنید تا کاربران پیام تبلیغاتی شما را به دیگران ارسال کنند.

۲- پیام تبلیغاتی تلگرام خریداری کنید تا کاربران پیام تبلیغاتی شما را به دیگران ارسال کنند.

۳- به دیگران سفاش انجام پروژه بدهید. این پروژه می توانید سفارش طراحی یک سایت یا ترجمه یک مقاله و … باشد.

۴- تبلیغات کلیکی خود را در کدا ثبت کنید.

۵- تبلیغ درون برنامه ای خود را در کدا ثبت کنید تا در نرم افزار های کاربران به نمایش درآید.

۶- از فروشگاه بازدید کرده ، بهترین و ارزان ترین محصول را انتخاب کرده و خرید خود را ثبت کنید و سپس منتظر بمانید تا خریدتان را درب منزل تحویل بگیرید.

kodaa.ir

فرستنده : این فرم توسط یک از اعضای انجمن پی سی وب با نام کاربری : ثبت نام نشده و شماره کاربری : 0 در پی سی وب ارسال شده است

لطفا از وب سایت ما به ادرس : http://kodaa.ir/ دیدن نمایید . همچنین خوشحال میشویم نظر خود را در باره سایت ما اعلام نمایید.

اگر از طریق پی سی وب با این وب سایت اشنا شدید، جهت دریافت تخفیف ویژه و امتیازات ویژه حتما نام پی سی وب را در هنگام خرید از http://kodaa.ir/ و یا استفاده از خدمات اعلام نمایید .

امیدواریم از معرفی سایت "کدا کسب درآمد اینترنتی" در پی سی وب لذت کافی را برده باشید .

اگر شما هم مایل هستید سایت خود را در پی سی وب معرفی نمایید ، میتوانید از طریق معرفی سایت سایت خود را در پی سی وب معرفی نمایید

یا در صورتی که مایل هستید ارشیو معرفی سایت های ما را مشاهده نمایید میتوانید به لینک " آرشیو معرفی سایت " مراجعه نمایید .
    #352 ارسال شده در تاريخ 09-02-2017 در ساعت 06:20 PM

3. MEHRDADFARAJI آواتار ها
    MEHRDADFARAJI
    مدیر آزمایشی
    مدیرآزمایشی
    Nov 2015
    اراک
    181
    217
    134
    118
    9
    باسلام و درود

با یک معرفی سایت دیگر در خدمت شما دوستان و بازدید کننده گان گرامی پی سی وب هستیم در این معرفی سایت قصد داریم به معرفی سایت " ساپورت تم وردپرس " در پی سی وب بپردازیم ، پس برای این که با این وب سایت بیشتر آشنا بشید ، در ادامه با ما همراه باشید :

معرفی سایت ساپورت تم وردپرس در پی سی وب :

در این بخش از معرفی سایت با وب سایت ساپورت تم وردپرس بیشتر آشنا خواهید شد.

آیتم ها درباره سایت " ساپورت تم وردپرس" بیشتر بدانید
    نام سایت به فارسی ساپورت تم وردپرس
    نام وب سایت به انگلیسی support theme wordperss
    آدرس وب سایت شما http://stwp.ir
    نام و نام خانوادگی - دلخواه مهرداد فرجی
    آدرس ایمیل mehrdadfaraji1996@gmail.com
    شماره تماس - دلخواه 09178734675
    رده موضوعی خدمات اینترنتی
    تاریخ تاسیس سایت 15 مرداد 1396
    توضیحات وب سایت
    ساپورت تم وردپرس در سال 1392 با نام تجاری تاج طرح شروع به فعالیت کرد و در چند سال با آن نام تجاری توانست در رتبه بالایی قرار بگیرد و بعد از چند سال فعالیت به مدت 6 ماه سایت غیر فعال شد تا اینکه در سال 96 با نام تجاری ساپورت تم وردپرس شروع به فعالیت مجدد کرد و امید وار هستیم که بتوانیم بهترین خدمت ها را به شما عزیزان بدهیم .

فرستنده : این فرم توسط یک از اعضای انجمن پی سی وب با نام کاربری : MEHRDADFARAJI و شماره کاربری : 33 در پی سی وب ارسال شده است

لطفا از وب سایت ما به ادرس : http://stwp.ir دیدن نمایید . همچنین خوشحال میشویم نظر خود را در باره سایت ما اعلام نمایید.

اگر از طریق پی سی وب با این وب سایت اشنا شدید، جهت دریافت تخفیف ویژه و امتیازات ویژه حتما نام پی سی وب را در هنگام خرید از http://stwp.ir و یا استفاده از خدمات اعلام نمایید .

امیدواریم از معرفی سایت "ساپورت تم وردپرس" در پی سی وب لذت کافی را برده باشید .

#353 ارسال شده در تاريخ 09-02-2017 در ساعت 11:26 PM

4. کاربر مقابل پست MEHRDADFARAJI عزیز را پسندیده است .

5. ثبت نام نشده آواتار ها
    ثبت نام نشده
    باسلام و درود

با یک معرفی سایت دیگر در خدمت شما دوستان و بازدید کننده گان گرامی پی سی وب هستیم در این معرفی سایت قصد داریم به معرفی سایت " ابزار وبلاگ " در پی سی وب بپردازیم ، پس برای این که با این وب سایت بیشتر آشنا بشید ، در ادامه با ما همراه باشید :

معرفی سایت ابزار وبلاگ در پی سی وب :

در این بخش از معرفی سایت با وب سایت ابزار وبلاگ بیشتر آشنا خواهید شد.

آیتم ها درباره سایت " ابزار وبلاگ" بیشتر بدانید
    نام سایت به فارسی ابزار وبلاگ
    نام وب سایت به انگلیسی i tools
    آدرس وب سایت شما http://i-tools.ir/
    نام و نام خانوادگی - دلخواه mojtaba
    آدرس ایمیل m.hosenzade@gmail.com
    شماره تماس - دلخواه 091522222222
    رده موضوعی تفریحی و سرگرمی
    تاریخ تاسیس سایت 1395
    توضیحات وب سایت سایت ابزار دهی ای تولز
    مرجع ابزار وبمستر وبلاگ و سایت
    ابزار وبلاگ
    ابزار سایت

لطفا از وب سایت ما به ادرس : http://i-tools.ir/ دیدن نمایید . همچنین خوشحال میشویم نظر خود را در باره سایت ما اعلام نمایید.

اگر از طریق پی سی وب با این وب سایت اشنا شدید، جهت دریافت تخفیف ویژه و امتیازات ویژه حتما نام پی سی وب را در هنگام خرید از http://i-tools.ir/ و یا استفاده از خدمات اعلام نمایید .

امیدواریم از معرفی سایت "ابزار وبلاگ" در پی سی وب لذت کافی را برده باشید .

#354 ارسال شده در تاريخ 09-05-2017 در ساعت 06:03 PM

6. amirntm آواتار ها
    amirntm
    کاربر تازه وارد
    کاربر تازه وارد
    Sep 2017
    1
    10
    0
    0

آموزش طراحی سایت از 0 تا 100

آیا میخواهید در منزل کسب درآمد کنید؟ آیا میخواهید در منزل آموزش ببینید؟
    آموزش طراحی سایت به صورت آنلاین (live) با برنامه TeamViewer + فیلم ضبط شده در کلاس + پوشه پروژه کلاس
    جلسه اول کاملا رایگان برای ثبت نام از طریق سایت :
    http://www.goldenguard.ir/webdesign/register
    زمان محدود است مهلت باقی مانده برای ثبت نام :
    http://www.goldenguard.ir/webdesign/timer
    #355 ارسال شده در تاريخ 09-09-2017 در ساعت 01:58 AM

7. ثبت نام نشده آواتار ها
    ثبت نام نشده
    باسلام و درود

با یک معرفی سایت دیگر در خدمت شما دوستان و بازدید کننده گان گرامی پی سی وب هستیم در این معرفی سایت قصد داریم به معرفی سایت " کودک آفتاب " در پی سی وب بپردازیم ، پس برای این که با این وب سایت بیشتر آشنا بشید ، در ادامه با ما همراه باشید :

معرفی سایت کودک آفتاب در پی سی وب :

در این بخش از معرفی سایت با وب سایت کودک آفتاب بیشتر آشنا خواهید شد.

آیتم ها درباره سایت " کودک آفتاب" بیشتر بدانید
    نام سایت به فارسی کودک آفتاب
    نام وب سایت به انگلیسی kodakeaftab
    آدرس وب سایت شما kodakeaftab.ir
    نام و نام خانوادگی - دلخواه مریم اقبال
    آدرس ایمیل meysaeghbal@yahoo.com
    شماره تماس - دلخواه 09126337937
    رده موضوعی تفریحی و سرگرمی
    تاریخ تاسیس سایت 1396
    توضیحات وب سایت چقدر دنیای این روزهای کودکان و شاید بعد تر ها خاطرات کودکی نسل نو متفاوت از خاطرات کودکی ماست.خیلی ها را دیده ام که برای کودکان نسل نو دلشان میسوزد چرا که نه قصه های زیبای دوران ما را دارند و نه بازی های شیرین زمان ما را ؟ ! ...

من هم مثل همه نگران بودم ، نگران تک تک کودکان سرزمینم ! و اعتقاد من همیشه بر این است که اگر به کودکان از سن کم درست آموزش داده شود ذهنشان و خلاقیتشان تا آفتاب هم به بلندا خواهد کشید ! این اعتقاد قلبی من است و سالها همراه و همپای کودکان بودن به من آموخته است که همه کودکان به یک اندازه خلاق و با استعداد هستند و تفاوت تنها در زمینه ی استعداد آنهاست ، پس دوست داشتم کاری برای آنها بکنم که در آینده غصه ی دلشان کمتر باشد ، خاطرات کودکیشان تنها یک موبایل و یا تبلت و چند بازی بی روح نباشد ، حالا که سلیقه ی نسل نو سرزمینم عوض شده ، میخواهم به موبایل و تبلت هایشان روح و جان بدهم با قصه های آموزنده و زیبا و سرشار آموزه های روانی و اخلاقی !! قصه ها و آموزه هایی که آنها را در شناخت بهتر خود و راهشان یاری رساند . سعی میکنم حالا که تبلت و موبایل بخشی از روح و بلکه جسم کودکان شده با کمک شما والدین و کودکان سن بالا تر قصه های سرزمین مادریمان را با انیمیشنی سبک و کوتاه جان بدهم تا باشد که روزی برسد که نه تنها قصه ی اساطیر ایرانی مثل رستم ، گردآفرید ، یوتاب ،سهراب و سیاوش در میان کودکان شناخته شده باشد بلکه منش و اخلاق آنها هم ملکه ذهن تک تک ما که همگی به شاهنامه و گنجنامه و ... می بالیم اما اکثرا حتی خطی از آنها را نمیدانیم ، شود .

خودم میدانم که آرزویم بزرگ است ، حتی آرزو دارم که همانطور که همه در ایران داستان شنل قرمزی و سیندرلا را میدانند روزی برسد که همه در دنیا داستان رستم و یوتاب را بدانند . میدانم که آرزویم بزرگ است اما روی تک تک شما حساب کرده ام برای کمکی که میتوانید در این راه به خودمان و سرزمینمان بکنید تنها با انتشار و معرفی آنها . اول تصمیم گرفته بودم که مبلغی ناچیز برای انیمیشن زال و سیمرغ که اولین اثر من هست در نظر بگیرم تا با درآمد حاصل از آن بتوانم به این راه ادامه دهم و عهد بسته بودم که هرچه درآمد را دوباره در همین راه استفاده کنم اما باز فکر کردم که شاید کودکی باشد در سرزمینم که به هر دلیلی نتواند یا نداند که چطور باید پرداخت آنلاین کند پس آن را کاملا مجانی به انتشار میرسانم .اما اگر پسندید و دوست داشتید به کارم ادامه دهم لطفا از قسمت مالی کمک هرچند ناچیز خود را یاری رسان راهمان کنید .

این راه و کاستی های آن دغدغه ی همیشگی من بوده میدانم که کارم پر از اشکال است اما من به تازگی و به صورت کاملا خود آموز مهارت ساخت انیمیشن را تنها به قصد ساختن انیمیشن داستان های ایرانی فرا گرفته ام ، پس هر ایرادی به من و مهارتم بگیرید رواست و به دیده می پذیرم مخصوصا اینکه این اثر اولین تجربه من و در هین یادگیری بوده است . و صد البته تنهایی در این مسیر و انبوه نیازهای سایت از جمله طراحی و برنامه نویسی آن و ترجمه و صفحه آرایی برخی از کتاب ها از لحاظ زمانی مرا در تنگناهای بسیاری قرار داده بود که مطمئن هستم به زودی با کمک شما همراهان این مشکل حل خواهد شد . این نوید را بدهم که داستان های بعدی که ساخته ام و به مرور در اختیار خواهم گذاشت خیلی بهتر شده اند اما چون ساخت انیمیشن بسیار طاقت فرسا و زمانبر است این را از اول نساختم. و در مورد داستان های خارجی هم باید بگویم که همه مبنای روانشناختی دارند و از آثار روانشناسان و نویسندگان بزرگ کودک هستند که توسط خودم ترجمه شده اند .دغدغه کودک آفتاب ، فراهم آوری محیطی سالم برای پرورش ذهن و آفرینش خلاقیت در آیندگان این سرزمین می باشد. این آموزش های تربیتی طوری فراهم آورده شده که کودکان مفهوم آموزش را بطور غیر مستقیم اما بدرستی دریابند. امیدوارم کودکان از آنها لذت ببرند. ضمن تاکید دوباره اینکه گسترش ادبیات و تاریخ ایران زمین مهم ترین هدف تیم ماست، که برای به انجام رساندن این هدف نیازمند حمایت و دلگرمی شما دوستداران ایران زمین هستیم.

به یاد داشته باشید که تنها راه پیشرفت ما نظرات و انتقادات شما در این زمینه است من برای شنیدن نظرات شما در اینجا لحظه شماری میکنم. مخصوصا اینکه آیا در داستان های ایرانی از شعر هم استفاده کنم یا فعلن آنها را با زبان ساده داستانی عنوان کنم . و در آخر جهت اطلاع داستان های بسیاری ساخته و یا ترجمه کرده ام که به مرور و هر هفته اضافه خواهم کرد.لطفا بخش همکاری با ما را هم مطالعه فرمایید.

لطفا از وب سایت ما به ادرس : kodakeaftab.ir دیدن نمایید . همچنین خوشحال میشویم نظر خود را در باره سایت ما اعلام نمایید.

اگر از طریق پی سی وب با این وب سایت اشنا شدید، جهت دریافت تخفیف ویژه و امتیازات ویژه حتما نام پی سی وب را در هنگام خرید از kodakeaftab.ir و یا استفاده از خدمات اعلام نمایید .

امیدواریم از معرفی سایت "کودک آفتاب" در پی سی وب لذت کافی را برده باشید .

#356 ارسال شده در تاريخ 09-16-2017 در ساعت 11:15 PM

8. setayeshs1024 آواتار ها
    setayeshs1024
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    May 2017
    15
    10
    0
    0
    1
    طراحی وب سایت، اپلیکیشن اندروید، ios، تور مجازی
    شرکت ستایش با بیش از 10 سال سابقه در زمینه تولید اپلیکیشن های متنوع اندروید، اپلیکیشن ios وب سایت و پورتال ، پیشتاز در زمینه فناوری اطلاعات میزبان شماست.
    وب سایت: www.setayeshco.ir
    وب سایت اپلیکیشن: www.setayeshapp.com
    شماره تماس: 09131057001-03136621244-03136610775
    #357 ارسال شده در تاريخ 09-17-2017 در ساعت 12:32 PM

9. sabtnik آواتار ها
    sabtnik
    کاربر سایت
    کاربر سایت
    Sep 2017
    7
    10
    0
    0
    باسلام و درود

با یک معرفی سایت دیگر در خدمت شما دوستان و بازدید کننده گان گرامی پی سی وب هستیم در این معرفی سایت قصد داریم به معرفی سایت " ثبت شرکت نیک " در پی سی وب بپردازیم ، پس برای این که با این وب سایت بیشتر آشنا بشید ، در ادامه با ما همراه باشید :

معرفی سایت ثبت شرکت نیک در پی سی وب :

در این بخش از معرفی سایت با وب سایت ثبت شرکت نیک بیشتر آشنا خواهید شد.

آیتم ها درباره سایت " ثبت شرکت نیک" بیشتر بدانید
    نام سایت به فارسی ثبت شرکت نیک
    نام وب سایت به انگلیسی sabt sherkat nik
    آدرس وب سایت شما https://nikregister.com
    نام و نام خانوادگی - دلخواه مارال علی نژاد
    آدرس ایمیل Alinezhad@nikregister.com
    شماره تماس - دلخواه 88888822
    رده موضوعی سایر موضوعات
    تاریخ تاسیس سایت 96
    توضیحات وب سایت جریان این بود که پس از گذراندن تحصیلات دانشگاهی روزی برای ثبت شرکتی به پارک شهر رفته بودم ، در شلوغی های آن روزگار و بوروکراسی های اداری این نیاز را احساس کردم که سازمانی تاسیس کنم تا خدمات اداری متنوعی در زمینه ثبت شرکت به مردم عزیزمان بدهم .
    تا از این راه ارتزاق کنم و روزی حلال بدست آورم.
    آن روزگار فقط 25 سال داشتم ، از یک اتاق 10 متری شروع کردم و 2 خط تلفن و امروز 45 ساله ام و به لطف خدا 600 متر فضای اداری در دفتر مرکزی داریم و 22 شعبه در سراسر تهران .
    حاصل تفکر آن روز ایجاد این شغل در ایران و هزاران شاگرد که بحمداله خودشان دفاتر مستقلی را می گردانند عده زیادی زیر سایه پروردگار روزی می خورند و البته بعضی از شاگردان هم کم لطف و کم حافظه که یادشان رفته این شغل و این کسب را از کجا آموخته اند و استادشان که بوده است.
    رسم روزگار اینچنین است و ما تسلیم رسم ناخوشایند روزگار.
    اکنون تصیم گرفته ایم گامی بلند را در جهت رضایت مندی شما مشتریان گرانقدر برداریم و بدین وسیله برند و نام جدیدی را که ماحصل تلفیق تجارب ارزشمند از سالیان متمادی فعالیت ما در زمینه ثبت با بروزترین سیستم های مکانیزه دنیا در این حیطه می باشد به شما معرفی نماییم.
    نام برند را ” نیک” نهادیم تا به نیکی در یاد شما بمانیم.
    ثبت شرکت ثبت شرکت نیک

فرستنده : این فرم توسط یک از اعضای انجمن پی سی وب با نام کاربری : sabtnik و شماره کاربری : 11476 در پی سی وب ارسال شده است

لطفا از وب سایت ما به ادرس : https://nikregister.com دیدن نمایید . همچنین خوشحال میشویم نظر خود را در باره سایت ما اعلام نمایید.

اگر از طریق پی سی وب با این وب سایت اشنا شدید، جهت دریافت تخفیف ویژه و امتیازات ویژه حتما نام پی سی وب را در هنگام خرید از https://nikregister.com و یا استفاده از خدمات اعلام نمایید .

امیدواریم از معرفی سایت "ثبت شرکت نیک" در پی سی وب لذت کافی را برده باشید .

#358 ارسال شده در تاريخ 09-17-2017 در ساعت 02:36 PM

10. ثبت نام نشده آواتار ها
    ثبت نام نشده
    باسلام و درود

با یک معرفی سایت دیگر در خدمت شما دوستان و بازدید کننده گان گرامی پی سی وب هستیم در این معرفی سایت قصد داریم به معرفی سایت " دارالترجمه آنلاین آپ " در پی سی وب بپردازیم ، پس برای این که با این وب سایت بیشتر آشنا بشید ، در ادامه با ما همراه باشید :

معرفی سایت دارالترجمه آنلاین آپ در پی سی وب :

در این بخش از معرفی سایت با وب سایت دارالترجمه آنلاین آپ بیشتر آشنا خواهید شد.

آیتم ها درباره سایت " دارالترجمه آنلاین آپ" بیشتر بدانید
    نام سایت به فارسی دارالترجمه آنلاین آپ
    نام وب سایت به انگلیسی TarjomeUp
    آدرس وب سایت شما www.tarjomeup.ir
    نام و نام خانوادگی - دلخواه زهرا طاهریان
    آدرس ایمیل tarjome.up@gmail.com
    شماره تماس - دلخواه 02155492475
    رده موضوعی خدمات اینترنتی
    تاریخ تاسیس سایت 1395
    توضیحات وب سایت در حالیکه دفاتر خدمات ترجمه و دارالترجمه های مختلف به عنوان مراکز قابل دسترس و آنلاین دستیابی به ترجمه حرفه ای، تخصصی و با کیفیت را برای کاربران ومشتریان گرامی امکان پذیر می سازند دارالترجمه آنلاین آپ به عنوان یکی از بهترین مراکز ارائه خدمات آنلاین ترجمه که دارای مجوزکسب و کار اینترنتی(نماد اعتماد الکترونیکی) می باشد ارائه انواع خدمات ترجمه در همه رشته ها و گرایشهای عمومی و تخصصی را برای مشتریان عزیز به صورت اینترنتی و عدم مراجعه حضوری به آسانی فراهم آورده است.
    خدمات ترجمه آنلاین درمقیاس های خرد و کلان از ترجمه کتاب، مقاله ،چکیده و پایان نامه تا ترجمه همزمان( شفاهی)و اعزام مترجم، ترجمه وب سایت های مختلف شرکتی، ترجمه کاتالوگ و بروشور محصولات فروشگاهی، ترجمه متون تخصصی و عمومی دانشگاهی همه و همه به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای در مناسب ترین زمان ممکن با توجه به بودجه و سلیقه متقاضیان توسط کارشناسان متخصص، حرفه ای و اعضای فعال دپارتمان های مشتریان و مترجمان به بهترین و آسان ترین روش ممکن ارائه می شود.
    دارالترجمه آنلاین آپ به عنوان یکی از مراکز معتبر و قابل اطمینان در حوزه فعالیتی ترجمه تخصصی آنلاین مفتخر است با دارابودن سایت هوشمند خدمات آنلاین ترجمه که با بهترین سیستم محتوای روز دنیا فعالیت میکند و کادری مجرب و حرفه ای از افراد، دانش آموختگان واساتید با مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا که واجد شرایط همکاری در بخش ترجمه متون مختلف رشته های دانشگاهی، ویرایش، بازخوانی و وبلاگ(مقاله نویسی) شناخته شده اند کمک رسان و راهنمای خوب کاربران عزیز.درعصری که بازارداغ تبلیغات اینترنتی ترجمه در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی بدون درنظر گرفتن نیازهای بنیادین مخاطبین ترجمه باعث ایجاد آشفتگی ذهنی وعدم اعتماد کاربران عزیز هستند به بهترین و با کیفیت ترین شکل ممکن خدمات خود را به هموطنان عزیز ارائه می دهد.
    با کادرمتخصص دارالترجمه آنلاین آپ هنر ترجمه را تجربه کنید، با ما فقط یک مترجم و مشتری نباشید بلکه فعال در عرصه های مختلف مهارت و آموزش و تمام حوزه های مرتبط به علم زبان انگلیسی وکلیه زبان های عربی، آلمانی،فرانسوی، ایتالیایی،چینی و سایر زبان های خارجی باشید.
    هنر و مهارت خدمات آنلاین ترجمه تخصصی آپ را با ترجمه متون علوم انسانی، ترجمه متون اجتماعی، ترجمه متون طبیعی، ترجمه علوم محاسباتی و رایانه، ترجمه علوم پرورشی و آموزشی، ترجمه علوم فنی و مهندسی و پزشکی دراکثریت زبان های انگلیسی، آلمانی، فرانسه،ایتالیایی، عربی،چینی، ترکی استانبولی، اسپانیایی تجربه نمایید.
    دارالترجمه آنلاین آپ با قرار دادن مشتریان و مترجمین عزیز در مسیر مناسب خدمات مورد نیازخود در کوتاهترین زمان ممکن با کمترین هزینه ، و ایجاد حس امنیت و اعتماد سازی و پاسخگویی مناسب و صبورانه در تبادل اطلاعات مربوط به بخش سفارشات و همکاری(استخدام مترجم) گامی بزرگ در ارائه خدمات ترجمه آنلاین نموده است.
    ایجاد سامانه های مختلف اطلاع رسانی مجازی و اینترنتی، پل های ارتباطی(پیامک/ایمیل/تلگرام) و ارتباط وپاسخگویی مستقیم و 24 ساعته مدیریت ، فعالیت بصورت فریلنس و عدم مراجعه حضوری، کدگذاری کلیه سفارشات ارسالی مشتریان و رعایت اصل محرمانگی از مزایای ترجمه آپ می باشد.

لطفا از وب سایت ما به ادرس : www.tarjomeup.ir دیدن نمایید . همچنین خوشحال میشویم نظر خود را در باره سایت ما اعلام نمایید.

اگر از طریق پی سی وب با این وب سایت اشنا شدید، جهت دریافت تخفیف ویژه و امتیازات ویژه حتما نام پی سی وب را در هنگام خرید از www.tarjomeup.ir و یا استفاده از خدمات اعلام نمایید .

امیدواریم از معرفی سایت "دارالترجمه آنلاین آپ" در پی سی وب لذت کافی را برده باشید .

#359 ارسال شده در تاريخ 09-19-2017 در ساعت 09:06 AM

11. ثبت نام نشده آواتار ها
    ثبت نام نشده
    باسلام و درود

با یک معرفی سایت دیگر در خدمت شما دوستان و بازدید کننده گان گرامی پی سی وب هستیم در این معرفی سایت قصد داریم به معرفی سایت " فراصیل-سایت آموزشی رایگان " در پی سی وب بپردازیم ، پس برای این که با این وب سایت بیشتر آشنا بشید ، در ادامه با ما همراه باشید :

معرفی سایت فراصیل-سایت آموزشی رایگان در پی سی وب :

در این بخش از معرفی سایت با وب سایت فراصیل-سایت آموزشی رایگان بیشتر آشنا خواهید شد.

آیتم ها درباره سایت " فراصیل-سایت آموزشی رایگان" بیشتر بدانید
    نام سایت به فارسی فراصیل-سایت آموزشی رایگان
    نام وب سایت به انگلیسی farasil
    آدرس وب سایت شما farasil.com
    نام و نام خانوادگی - دلخواه فرامرز
    آدرس ایمیل dg_karan@farasil.com
    شماره تماس - دلخواه 09126264253
    رده موضوعی علمی و آموزشی
    تاریخ تاسیس سایت 15/06/96
    توضیحات وب سایت بنام خدا
    سایت فراصیل یک سایت آموزشی
    با آموزش ها و دانلود رایگان است
    طراحی با نرم افزار های گرافیکی
    آموزش زبان و مکالمه عربی ووو
    کلیپ های سه بعدی
    و......

لطفا از وب سایت ما به ادرس : farasil.com دیدن نمایید . همچنین خوشحال میشویم نظر خود را در باره سایت ما اعلام نمایید.

اگر از طریق پی سی وب با این وب سایت اشنا شدید، جهت دریافت تخفیف ویژه و امتیازات ویژه حتما نام پی سی وب را در هنگام خرید از farasil.com و یا استفاده از خدمات اعلام نمایید .

امیدواریم از معرفی سایت "فراصیل-سایت آموزشی رایگان" در پی سی وب لذت کافی را برده باشید .

#360 ارسال شده در تاريخ 10-07-2017 در ساعت 10:43 AM

+ پاسخ به موضوع
صفحه 36 از 37 نخستنخست ... 22232425262728293031323334353637 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع