آیا میدانید شما میتوانید به صورت "کاملا رایگان" سایت ، محصول خدمات و... خود را در پی سی وب معرفی کنید ؟

فرصت را از دست ندهید
انجمن مه سفر
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

موضوع: کپچا جدید گوگل برای ویبولتین - نسخه فارسی (ویرایش شده توسط پی سی وب)

1. P30web آواتار ها
    P30web
    مدیر کل سایت
    علیرضا احمدی
    Oct 2015
    وب پارسی
    8,323
    7834
    1,793
    5,373
    36

کپچا جدید گوگل برای ویبولتین - نسخه فارسی (ویرایش شده توسط پی سی وب)

سلام دوستان :

امیدوارم حالتون خوب باشه و عید بهتون خوش گذشته باشه

یکی از چیز هایی که من به شخصه دوست دارم ساده باشه ، فرم ثبت نام هست ، خیلی وقت هست که دارم روی فرم ثبت نام پی سی وب کار میکنم ، تا اینجا که به جرات میتونم بگم در بین انجمن های ویبولتین ساده ترین عضویت رو در انجمن پی سی وب خواهید داشت . و در عرض کمتر از 2 دقیقه میتوانید ثبت نام تون رو انجام بدید .

از انجمن هایی که یک ساعت باید وقت بزاریم تا ثبت نام کنیم ، به شخصه خوشم نمیاد ، به خاطر همین سعی کردیم ثبت نام انجمن خیلی ساده و راحت باشه .

اما امروز داشتم باز فکر میکردم چه چیزهایی رو حذف کنیم و چه چیزی رو اضافه کنیم ، به این نکته رسیدم که زبان کپچا گوگل رو فارسی کنیم ، که کاربرا راحت تر باشند :

که علاوه بر بخش فوق این قسمت هم فارسی شد :

پلاگین ادیت شده رو در اختیارتون قرار میدهم که شما دوستان هم از آن استفاده کنید :

نسخه جدید :

جهت دانلود آخرین نسخه کپچا جدید گوگل برای ویبولتین فارسی اینجا کلیک کنید .

نسخه قدیمی :

جهت دانلود با لینک مستقیم این پلاگین اینجا کلیک کنید .

ویژه کاربرانی که از نسخه php 7 و ویبولتین 4.2.5 استفاده میکنند :

توی نسخه 4.2.5 و php 7 این پلاگین خطا میداد و مشکل داشت من نسخه جدیدش رو اماده کردم لینکشو قرار میدهم :

https://up.p30web.org/up/15182864005...ecaptcha_2.zip

یکی از خوبی های این پلاگین این هست ، که واقعا جلوی ثبت نام اسپمر ها رو میگیره و اسپمر ها نمیتوانن ثبت نام کنند .

اگر سئوال و یا مشکلی بود میتوانید در همین تاپیک مطرح کنید + امیدوارم مفید واقع شود .
    موفقیت کلید شادی نیست، شادی کلید موفقیت است؛ اگر آنچه انجام می دهی دوست بداری، موفق خواهی بود.

#1 ارسال شده در تاريخ 03-26-2017 در ساعت 09:31 PM

2. کاربر مقابل از 4 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است :

3. amir_opensource آواتار ها
    amir_opensource
    کاربر نیمه فعال
    Jan 2017
    248
    66
    261
    56
    من این هک رو از طریق محصولات نصب کردم ولی توی بخش ثبت نام میزم چیزی مشاهده نمیشه. برای فعال کردنش کار خاصی باید انجام بشه. ؟
    #2 ارسال شده در تاريخ 05-21-2017 در ساعت 04:18 PM

4. P30web آواتار ها
    P30web
    مدیر کل سایت
    علیرضا احمدی
    Oct 2015
    وب پارسی
    8,323
    7834
    1,793
    5,373
    36
    من این هک رو از طریق محصولات نصب کردم ولی توی بخش ثبت نام میزم چیزی مشاهده نمیشه. برای فعال کردنش کار خاصی باید انجام بشه. ؟
    بله ، باید برید قسمت تنظیمات و فعالش کنید .
    موفقیت کلید شادی نیست، شادی کلید موفقیت است؛ اگر آنچه انجام می دهی دوست بداری، موفق خواهی بود.

#3 ارسال شده در تاريخ 05-21-2017 در ساعت 04:23 PM

5. کاربر مقابل پست P30web عزیز را پسندیده است .

6. amir_opensource آواتار ها
    amir_opensource
    کاربر نیمه فعال
    Jan 2017
    248
    66
    261
    56
    ممنونم از پیگیری تون. من بخش تنظیمات رو بررسی کردم چیزی برای فعال کردن این مورد نداشت. میتونم خواهش کنم بیشتر راهنمایی بفرمایید.
    #4 ارسال شده در تاريخ 05-21-2017 در ساعت 04:41 PM

7. P30web آواتار ها
    P30web
    مدیر کل سایت
    علیرضا احمدی
    Oct 2015
    وب پارسی
    8,323
    7834
    1,793
    5,373
    36
    ممنونم از پیگیری تون. من بخش تنظیمات رو بررسی کردم چیزی برای فعال کردن این مورد نداشت. میتونم خواهش کنم بیشتر راهنمایی بفرمایید.
    سلام

برید به لینک زیر :

https://forum.p30web.org/admincp/verify.php

گزینه New reCAPTCHA رو انتخاب کنید .

#5 ارسال شده در تاريخ 05-21-2017 در ساعت 11:28 PM

8. amir_opensource آواتار ها
    amir_opensource
    کاربر نیمه فعال
    Jan 2017
    248
    66
    261
    56
    ممنونم. طبق مسیری که فرمودید فعال کردم. وقتی میرم توی پیج ثبت نام نصفه لود میشه. مجدد به مسیری گفته شده برگشتم و دیدم زیر آپشن New reCAPTCHA Verification یک گزینه Click here to test connection داره که وقتی روی اون میزنم دوتا خطا بهم برمیگردونه :
    Site key is not set
    Secret key is not set
    #6 ارسال شده در تاريخ 05-22-2017 در ساعت 08:01 AM

9. amir_opensource آواتار ها
    amir_opensource
    کاربر نیمه فعال
    Jan 2017
    248
    66
    261
    56
    مشکل این دو مورد رو حل کردم. باید ثبت نام میکردم که یه کد و پسورد بهم بده که توی تنظیمات کپچا در ویبلتین بزنم. من سه تا سوال دیگه دارم. بعد از اینکه توی گوگل برای کپچا ثبت نام کردم یک site key و secret key بهم داد که اونو توی تنظیمات کپچا در ویبلتین زدم سپس گفته دو تا کار دیگه هم انجام بدیم که نمیدونم نیاز هست انجام بشه یا نه.
    دو تا کد بهم داده که گفته شده در تگ HTML بزن و دومین کد رو گفته که در تگ form بزن. آیا نیازی هست اینا رو هم بزنم و اینکه توی ویبلتین در کجا وارد کنم ؟
    کد PHP:
    Paste this snippet before the closing </headtag on your HTML template:
    <
    script src='https://www.google.com/recaptcha/api.js'></script>

Paste this snippet at the end of the <form> where you want the reCAPTCHA widget to appear:
    <div class="g-recaptcha" data-sitekey="XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXxxx"></div> 
    مورد دوم اینکه توی فورم ثبت نام کپچا سمت چپ قرار داره. اینو چطور میشه راست چین کرد؟

با سپاس
    ویرایش توسط amir_opensource : 05-22-2017 در ساعت 08:17 AM
    #7 ارسال شده در تاريخ 05-22-2017 در ساعت 08:15 AM

10. P30web آواتار ها
    P30web
    مدیر کل سایت
    علیرضا احمدی
    Oct 2015
    وب پارسی
    8,323
    7834
    1,793
    5,373
    36
    مشکل این دو مورد رو حل کردم. باید ثبت نام میکردم که یه کد و پسورد بهم بده که توی تنظیمات کپچا در ویبلتین بزنم. من سه تا سوال دیگه دارم. بعد از اینکه توی گوگل برای کپچا ثبت نام کردم یک site key و secret key بهم داد که اونو توی تنظیمات کپچا در ویبلتین زدم سپس گفته دو تا کار دیگه هم انجام بدیم که نمیدونم نیاز هست انجام بشه یا نه.
    دو تا کد بهم داده که گفته شده در تگ HTML بزن و دومین کد رو گفته که در تگ form بزن. آیا نیازی هست اینا رو هم بزنم و اینکه توی ویبلتین در کجا وارد کنم ؟
    کد PHP:
    Paste this snippet before the closing </headtag on your HTML template:
    <
    script src='https://www.google.com/recaptcha/api.js'></script>

Paste this snippet at the end of the <form> where you want the reCAPTCHA widget to appear:
    <div class="g-recaptcha" data-sitekey="XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXxxx"></div> 
    مورد دوم اینکه توی فورم ثبت نام کپچا سمت چپ قرار داره. اینو چطور میشه راست چین کرد؟

با سپاس
    وقتی اون گزینه رو انتخاب میکنید :

یه همچین چیزی رو خواهید داشت که باید تکمیل کنید .

نکته : شما هر کاری قرار باشه انجام بدید از طریق تنظیمات هست و نیازی نیست هیچ جای دیگری رو ادیت کنید .

#8 ارسال شده در تاريخ 05-22-2017 در ساعت 10:47 AM

11. amir_opensource آواتار ها
    amir_opensource
    کاربر نیمه فعال
    Jan 2017
    248
    66
    261
    56
    ممنونم منم دقیقا همین تنظیمات رو انجام دادم. ولی وقتی فورم ثبت نام رو باز میکنم کپچا سمت چپ هستش.

میخوام این کپچا بیاد سمت راست. ممنون
    #9 ارسال شده در تاريخ 05-22-2017 در ساعت 01:07 PM

12. Ahmadreza آواتار ها
    Ahmadreza
    پاسخگو و راهنما
    Oct 2015
    1,667
    1775
    1,435
    1,762
    71
    انتهای ادشنال قرار بدین:
    کد:
    .blockrow .g-recaptcha {
        margin-left: 100%;
    }

#10 ارسال شده در تاريخ 05-23-2017 در ساعت 01:51 PM

13. کاربر مقابل از 2 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)