آیا میدانید شما میتوانید به صورت "کاملا رایگان" سایت ، محصول خدمات و... خود را در پی سی وب معرفی کنید ؟

فرصت را از دست ندهید
انجمن مه سفر
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: درخواست بررسی سایت

1. reza177 آواتار ها
    reza177
    کارآموز
    Nov 2015
    231
    50
    87
    40

درخواست بررسی سایت

سلام
    درخواست بررسی سایت از نظر سئو و کمک جهت برطرف کردن مشکلات سایت هستم
    www.1roman.ir
    #1 ارسال شده در تاريخ 04-09-2018 در ساعت 01:30 AM

2. seosoft آواتار ها
    seosoft
    کاربر سایت
    Sep 2018
    38
    10
    0
    0

آنالیز سئو

سلام هزینش چقدره ؟
    برای سایت خودم میخوام ببینم به چه شکله
    لطفا یک شماره تماس یا راه ارتباطی هم بزاریذ

سپاس
    #2 ارسال شده در تاريخ 09-16-2018 در ساعت 03:55 PM

3. Ahmadreza آواتار ها
    Ahmadreza
    پاسخگو و راهنما
    Oct 2015
    1,668
    1774
    1,434
    1,761
    71
    سلام هزینش چقدره ؟
    برای سایت خودم میخوام ببینم به چه شکله
    لطفا یک شماره تماس یا راه ارتباطی هم بزاریذ

سپاس
    سلام;

آخرین قیمتی که از سئو کارها دارم بطور میانگین ماهاینه 300 تا 700 هزارتومن هست.
    البته زمانی ارزش داره که محتوای کافی داشته باشید و زمان کافی برای ادامه‌ی تولید محتوا هم داشته باشید.

بهترین روش برای هزینه کم اینه که از آنالیزرهای فارسی استفاده کنید که مشکلات رو مینویسه و با سرچ اون مشکل در گوگل راه حل هم پیدا میشه.
    استفاده از تکنولوژی های جدید هم شرط هست و اسکریپت های تایید شده! در واقع چند ماهی میشه که گوگل بطور رسمی اعلام کرده که WordPress برای سئو خوب هست و یا فریم ورک مناسب انتخاب کردند؛ از بین چندین فریم ورک طراحی سایت بوت استرپ بهترین گزینه هست قبل از نسخه 4 بوت استرپ بهترین گزینه زارب فاندیشن بود (ZURB Foundation).

استفاده از CDN هم خیلی مواقع تاثیر مثبت داره و بعضی مواقع هم تاثیر منفی! باید یک ماه تست بشه تا معلوم بشه.
    ولید بودن یا استاندارد بودن کدها هم تاثیر گذار هست اما نه به اندازه سال های قبل که خیلی رش تاکید بوده (جدیدا اهمیت آنچنانی نداره مگه اینکه بین دو نفر اول گوگل رقابت باشه)

استفاده از وب مسترهای مختلف (گوگل، بینگ، یاندکس، بایدو و ...) و گوگل آننالیتیک هم تاثیر زیادی داره اما اگر ادامه دار نباشه به درد نمیخوره برای همین سئو کارها ماهانه هزینه میگیرند چون هر ماه و هر هفته باید روش کار بشه
    کسانی که کدنویسی می کنند و ux طراحی می کنند بهتره از مرورگر بلیسک (https://blisk.io) استفاده کنند که مشکلات در گجت های مختلف رو نشون میده.

تمام این ها 40 درصد داستان هستند و 60 درصد بقیه فقط محتوای درست و مناسب تشکیل میده

#3 ارسال شده در تاريخ 09-16-2018 در ساعت 05:52 PM

4. danesh آواتار ها
    danesh
    کاربر سایت
    Dec 2018
    مشهد
    36
    10
    1
    0
    شرکت ما به طور تخصصی در زمینه سئو سایت کار میکنه اگه خواستین به سایت ما سر بزنید.

فناوری اطلاعات تریداتس

طراحی سایت مشهد | آموزش لینوکس
    #4 ارسال شده در تاريخ 01-19-2019 در ساعت 10:50 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)