آیا میدانید شما میتوانید به صورت "کاملا رایگان" سایت ، محصول خدمات و... خود را در پی سی وب معرفی کنید ؟

فرصت را از دست ندهید
انجمن مه سفر
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19

موضوع: عدم تایید سایت در گوگل وبمستر

1. jaboli آواتار ها
    jaboli
    کاربر نیمه فعال
    Oct 2016
    140
    49
    107
    39
    متاسفانه بعد از گذشت چند روز مشکل برطرف نشده و هنز گزینه های DNS و robots fetch در حالت اررور هستند!!!!همچنین روی دامنه اول akhbartop.ir هم گزینه DNS در حال اررور هستش.احتمالا مشکل از سرور هستش!!!
    #11 ارسال شده در تاريخ 03-12-2017 در ساعت 03:12 PM

2. HamidrezA آواتار ها
    HamidrezA
    مدیر ارشد
    Oct 2015
    4,395
    679
    1,012
    668
    33
    متاسفانه بعد از گذشت چند روز مشکل برطرف نشده و هنز گزینه های DNS و robots fetch در حالت اررور هستند!!!!همچنین روی دامنه اول akhbartop.ir هم گزینه DNS در حال اررور هستش.احتمالا مشکل از سرور هستش!!!
    بله به احتمال زیاد از سمت سرور هستش . البته سرور های ایران گاهی اوقات چنین مسائلی رو دارند .

سرور های ایرانی گاهی اوقات می بینیم برای دسترسی از خارج از ایران وضعیت خیلی خوبی رو ندارند ولی برای کاربران ایرانی چنین مسائلی رو ندارند و فوق العاده هستند .
    #12 ارسال شده در تاريخ 03-12-2017 در ساعت 07:02 PM

3. کاربر مقابل پست HamidrezA عزیز را پسندیده است .

4. jaboli آواتار ها
    jaboli
    کاربر نیمه فعال
    Oct 2016
    140
    49
    107
    39
    بله به احتمال زیاد از سمت سرور هستش . البته سرور های ایران گاهی اوقات چنین مسائلی رو دارند .

سرور های ایرانی گاهی اوقات می بینیم برای دسترسی از خارج از ایران وضعیت خیلی خوبی رو ندارند ولی برای کاربران ایرانی چنین مسائلی رو ندارند و فوق العاده هستند .
    خب الان مثلا سایت شهرخبر که سرورش ایرانه چطوری براحتی توی گوگل ثبت شده و مال من انقدر به مشکل خورده؟!!
    #13 ارسال شده در تاريخ 03-12-2017 در ساعت 08:00 PM

5. jaboli آواتار ها
    jaboli
    کاربر نیمه فعال
    Oct 2016
    140
    49
    107
    39
    الان راه حلش چیه باید چیکار کنم؟!
    #14 ارسال شده در تاريخ 03-12-2017 در ساعت 08:02 PM

6. Ahmadreza آواتار ها
    Ahmadreza
    پاسخگو و راهنما
    Oct 2015
    1,668
    1774
    1,434
    1,761
    71
    من اخیرا دامین جدیدی برای سایتم گرفتم و کلا دامین قبلی رو به دامین جدید ریدایرکت کردم از akhbartop.ir به akhbartop.com ریدایرکت کردم و تمام مسائل و نکات htaccess هم رعایت شده و فقط مونده بحث گوگل وبمستر که ابتدا باید دامین جدید رو در گوگل وبمستر ثبت کنم و در دامین قبلی از بخش change address لینک های ثبت شده در گوگل با دامین قبلی رو به دامین جدید آپدیت کنم.
    دامنه جدید رو به وب مستر اول معرفی کنید، بعد یک هفته دامنه قبلی رو از اون حذف کنید.

Verification failed for http://akhbartop.com/ using the Meta tag method (less than a minute ago). We were unable to connect to your server.
    این ارور برای دسترس نبود سایت هست، که یا از طرف شما یا از طرف سرور آی پی هایی رو فیلتر کردین و یا این که از طرف DNS ها این مورد وجود داره.
    کد:
    This concerns the DNS zone of a registered domain. Most of the DNS information is at the domain registrar, some may be in the hosting (managed by the hoster).

مسئولین سرور با هر کلکی بود سایت رو به زور در گوگل وبمستر ثبت کردند منتها خیلی جالبه که حتی صفحه اول رو فتچ میکنم اررور میده
    http://s6.uplod.ir/i/00869/7dk7wgtjg84w.png
    صفحه اول اصلً نباید fetch بشه، بلکه صفحات داخلی و مطالب باید این کار انجام بشه.

خب الان مثلا سایت شهرخبر که سرورش ایرانه چطوری براحتی توی گوگل ثبت شده و مال من انقدر به مشکل خورده؟!!
    ایران یدونه سرور نداره، بلکه سرور شما در ایران هست، حالا این که در کدام سرور داخلی ایران قرار داره بحث جداگانه ای هست.

الان راه حلش چیه باید چیکار کنم؟!
    تنها راه پیگیری موضوع از هاستینگ هست به نظرم.

#15 ارسال شده در تاريخ 03-12-2017 در ساعت 09:56 PM

7. کاربر مقابل از 2 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است :

8. jaboli آواتار ها
    jaboli
    کاربر نیمه فعال
    Oct 2016
    140
    49
    107
    39
    سلام بالاخره بعد از تغییر آی پی سرور مشکل ثبت دامنه جدید در گوگل وبمستر حل شد
    حالا وقتی میخوام از دامنه قبلی change address بزنم به دامنه جدید این پیام رو میده
    Confirm that 301-redirects work properly
    URLs from your old site should be redirected to your new site using permanent 301-redirect directives.
    The old site redirects to www.akhbartop.com, which does not correspond to the new site you chose.
    ضمن اینکه در دامنه قبلی فقط یه فایل htaccess قرار دادم و این کد هارو داخلش گذاشتم
    # options+FollowSymLinks RewriteEngine On RewriteCond %{HTTP_HOST} ^akhbartop\.ir$ [OR] RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www\.akhbartop\.ir$ RewriteRule ^(.*)$ "http\:\/\/www\.akhbartop\.com\/$1" [R=301,L] RewriteCond %{HTTP_HOST} ^test\.akhbartop\.ir$ RewriteRule ^(.*)$ "http\:\/\/test\.akhbartop\.com\/$1" [R=301,L] #Redirect 301 / http://akhbartop.com
    #16 ارسال شده در تاريخ 03-14-2017 در ساعت 05:15 PM

9. HamidrezA آواتار ها
    HamidrezA
    مدیر ارشد
    Oct 2015
    4,395
    679
    1,012
    668
    33
    سلام بالاخره بعد از تغییر آی پی سرور مشکل ثبت دامنه جدید در گوگل وبمستر حل شد
    حالا وقتی میخوام از دامنه قبلی change address بزنم به دامنه جدید این پیام رو میده

ضمن اینکه در دامنه قبلی فقط یه فایل htaccess قرار دادم و این کد هارو داخلش گذاشتم
    یه بار این کد ها رو بردارید ، ببینید ، مشکلتون رفع میشه
    #17 ارسال شده در تاريخ 03-14-2017 در ساعت 09:24 PM

10. کاربر مقابل پست HamidrezA عزیز را پسندیده است .

11. jaboli آواتار ها
    jaboli
    کاربر نیمه فعال
    Oct 2016
    140
    49
    107
    39
    نه بازم نشد
    #18 ارسال شده در تاريخ 03-14-2017 در ساعت 11:13 PM

12. HamidrezA آواتار ها
    HamidrezA
    مدیر ارشد
    Oct 2015
    4,395
    679
    1,012
    668
    33
    نه بازم نشد
    سلام

این متن از شما خواسته که دامنه قبلی رو ریدایرکت کنید به دامنه جدید و ریدایرکت از نوع 301 باشه

ولی ظاهرا کد شما رو تایید نمی کنه

من خواستم کد رو بردارید شاید قبول کنه

ولی وقتی قبول نمیکنه ، یعنی کد شما صحیح نیست و ریدایرکت به درستی انجام نمیشه یا مشکلی وجود داره

به نظرم بهتر راه حل زیر رو تست کنید :

1) کلا از این پنل گوگل وب مستر صرف نصر کنید و سایت جدید رو مجدد در گوگل وب مستر ثبت کنید به جای این که ادرس پنل قبلی رو عوض کنید

2) از ریدایرکت خود دایرکت ادمین ، سی پنل ، یا پنل هاستتون استفاده کنید .

3) یا از افزونه های ریدایرکت در وردپرس استفاده کنید ، که ریدایرکت رو به جای وب سرور از روش های دیگر انجام میدهند
    #19 ارسال شده در تاريخ 03-17-2017 در ساعت 03:58 AM

13. کاربر مقابل پست HamidrezA عزیز را پسندیده است .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)