آیا میدانید شما میتوانید به صورت "کاملا رایگان" سایت ، محصول خدمات و... خود را در پی سی وب معرفی کنید ؟

فرصت را از دست ندهید
انجمن مه سفر
مشاهده RSS Feed

tarhazma

معرفی سایت شما در پی سی وب به صورت کاملا رایگان

به این مطلب امتیاز بدهید
باسلام و درود

با یک معرفی سایت دیگر در خدمت شما دوستان و بازدید کننده گان گرامی پی سی وب هستیم در این معرفی سایت قصد داریم به معرفی سایت " طرح آزما " در پی سی وب بپردازیم ، پس برای این که با این وب سایت بیشتر آشنا بشید ، در ادامه با ما همراه باشید :

معرفی سایت طرح آزما در پی سی وب :

در این بخش از معرفی سایت با وب سایت طرح آزما بیشتر آشنا خواهید شد.

آیتم ها درباره سایت " طرح آزما" بیشتر بدانید
نام سایت به فارسی طرح آزما
نام وب سایت به انگلیسی Tarhazma
آدرس وب سایت شما www.tarhazma.com
نام و نام خانوادگی - دلخواه
آدرس ایمیل info@tarhazma.com
شماره تماس - دلخواه 021-44830579
رده موضوعی خدمات اینترنتی
تاریخ تاسیس سایت 1394
توضیحات وب سایت برای اغلب کسانی که در فکر دکوراسیون منزل خود هستند اتفاق افتاده که در هنگام انتخاب اجزای دکوراسیون دچار شک و تردید می شوند. بخش عمده ای از این تردید به این دلیل است که افراد وقتی اقلام مختلف را برای چیدمان خود انتخاب می کنند نمی توانند تصور کنند که وقتی همه آنها در کنار هم قرار می گیرد چه شکلی پیدا می کند.

مثلاً می خواهیم دیوار را رنگ کنیم و رنگ پرده ها، مبل، لوستر و غیره را طوری با آن هماهنگ کنیم که بر اساس سلیقه خودمان، بهترین ترکیب ایجاد شود. در این مواقع چه باید کرد؟

راهکارهای موجود:

1- همه مواردی را که در ذهن دارم خریداری می کنم تا ببینم با هم متناسب هستند یا نه!

این کار مستلزم صرف هزینه بالایی است و بسیار محتمل است که از طرح نهایی چندان رضایت نداشته باشید.

2- از دکوراتورهای خبره کمک می گیرم!

این کار خوبی است اما، باز هم هزینه زیادی دارد و در پایان هم خواهید دید که الزاماً سلیقه شما با سلیقه طراح دکور در همه موارد منطبق نبوده است.

3- از نرم افزارهای طراحی استفاده می کنم!

این هم ایده خوبی است، به شرطی که با این نرم افزارها آشنا باشید و وقت و حوصله یادگیری آنها را داشته باشید. اگر از این نرم افزارها کمک بگیرید معمولا فایلهای حجیمی به شما تحویل می دهند که نمی توانید برای نظر دادن در معرض دید دوستانتان قرار دهید.

4- از این کار منصرف می شوم!

لازم نیست منصرف شوید چون راه بهتری هم وجود دارد: وبسایت طرح آزما!

در وبسایت طرح آزما شما امکانات ویژه ای برای رجوع به ایده ها و سلایق خود بصورت شهودی در اختیار دارید. کافیست تصورات خود را با انجام یک چیدمان مجازی در محیطی واقعی به اجرا بگذارید.

طرح آزما، قالبهای تصویری از اتاقهای مختلف یک خانه را در اختیار شما قرار می دهد و شما می توانید به این قالبهای تصویری، طرحها، رنگها و لوازم موجود در وبسایت را اضافه کنید و آنرا بنا بر میل و سلیقه خود بچینید.

اما چگونه؟

طرح آزما یک وبسایت 360 درجه یا به اصطلاح عموم، سه بعدی است. یعنی شما وقتی یک اتاق را برای انجام دکوراسیون انتخاب می کنید قادرید آن اتاق را از زاویه های مختلف ببینید و در آن حرکت کنید. انگار که واقعاً در آن محیط حضور دارید. در این محیط روی هر کدام از اقلام دکوراسیون، مثلاً دیوار، کابینت، ... که کلیک کنید در همان لحظه می توانید طرح یا رنگ مورد نظر را انتخاب نموده و آن بخش را به دلخواه خود تغییر دهید.

محصولات و لوازم خانگی موجود در وبسایت طرح آزما هم بسیار متنوع هستند و البته محصولات برندهای معتبر را می توانید در آن پیدا کنید. پس از انتخاب محصولات، می توانید ببینید که از کجا و چگونه می توان آن را تهیه کرد و به شماره تلفن، نشانی و آدرس وبسایت تأمین کنندگان دستیابی خواهید داشت.

اما نکته مهم دیگر؛ شما می توانید در طرح آزما، پس از انجام چیدمان مجازی خود، طرح خود را با تمام اجزای طراحی شده و درج توضیحات دلخواهتان، با دیگران هم به اشتراک بگذارید و از آنها نظر خواهی کنید. اگر طرح خود را ثبت کنید و با افرادی که می خواهید توسط ایمیل یا شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید، آنها می توانند از طرح شما بازدید کنند و به آن امتیاز بدهند. بدین وسیله ابزار خیلی مناسبی برای نظرسنجی از دیگران در مورد طرحهای دکوراسیون خود در اختیار خواهید داشت.

اگر با واقعیت مجازی آشنایی دارید و عینکهای واقعیت مجازی در اختیار دارید، وبسایت طرح آزما قادر است هر یک از طرحهای شما را به صورت سازگار با عینکهای واقعیت مجازی به شما نشان دهد. برای این کار باید وبسایت را از روی کوشی موبایل خود بارگزاری کنید و سپس می توانید طرح های به اشتراک گذاشته خود یا دیگران را از طریق این عینکها به صورت 360 درجه ببینید و خود را بطور کامل درون فضای طراحی شده احساس کنید.

همه امکانات طرح آزما در موارد فوق خلاصه نمی شود. کافیست به وبسایت طرح آزما سری بزنید و طرح ها و ایده های جالب خود را در اتاقهای مختلف پیاده کنید:

http://www.tarhazma.com

آشپزخانه 360 درجه طرح آزما:
http://www.tarhazma.com/kitchen360

اتاق خواب 360 درجه طرح آزما:
http://www.tarhazma.com/bedroom360

طرح آزما، برای استفاده کاربران طراح، کاملاً رایگان است.

فرستنده : این فرم توسط یک از اعضای انجمن پی سی وب با نام کاربری : ثبت نام نشده و شماره کاربری : 0 در پی سی وب ارسال شده است

لطفا از وب سایت ما به ادرس : www.tarhazma.com دیدن نمایید . همچنین خوشحال میشویم نظر خود را در باره سایت ما اعلام نمایید.

اگر از طریق پی سی وب با این وب سایت اشنا شدید، جهت دریافت تخفیف ویژه و امتیازات ویژه حتما نام پی سی وب را در هنگام خرید از www.tarhazma.com و یا استفاده از خدمات اعلام نمایید .

امیدواریم از معرفی سایت "طرح آزما" در پی سی وب لذت کافی را برده باشید .

اگر شما هم مایل هستید سایت خود را در پی سی وب معرفی نمایید ، میتوانید از طریق معرفی سایت سایت خود را در پی سی وب معرفی نمایید

یا در صورتی که مایل هستید ارشیو معرفی سایت های ما را مشاهده نمایید میتوانید به لینک " آرشیو معرفی سایت " مراجعه نمایید .
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات

Designed With Cooperation

Of Creatively