آیا میدانید شما میتوانید به صورت "کاملا رایگان" سایت ، محصول خدمات و... خود را در پی سی وب معرفی کنید ؟

فرصت را از دست ندهید
انجمن مه سفر
مشاهده RSS Feed

RezaM

جشنواره طراحی بنر رایگان به مدت محدود - شروع شد ...

به این مطلب امتیاز بدهید
جشنواره طراحی بنر رایگان به مدت محدود - به زودی :

سلام ، باتوجه به استقبال خیلی خوبی که از جشنواره (طراحی لوگوی رایگان ، پیشنهاد پاییزی) شد و درخواست های مکرر کاربران برای جشنواره های بیشتر در بخش گرافیک ، تصمیم گرفتیم باتوجه به این که نزدیک عید هم هستیم ، به عنوان عیدی جشنواره ای رو تحت عنوان جشنواره طراحی رایگان بنر در پی سی وب ایجاد کنیم .توضیحات خاصی لازم نیست ارائه کنیم و تمامی توضیحات را در پست (نخستین جشنواره طراحی بنر رایگان) قبلا ارائه کردیم .

قبل از این که درخواست خودتون رو مطرح کنید حتما پست فوق رو مشاهده کنید . زمان بندی شروع و پایان جشنواره و تمامی توضیحات در پست فوق ارائه شده است .

امیدواریم که بتوانیم یک جشنواره فوق العاده رو داشته باشیم . این جشنواره احتمالا یکی از هیچان انگیز ترین جشنواره های پی سی وب خواهد بود .

و به زودی توضیحات بیشتر آن را نیز منتشر خواهیم کرد . چشم از مانیتور های خودتان برندارید ....

سرپرست نظارت بر امور طراحی بنر این دوره :

همان طور که قبلا اشاره کرده بودیم این بنر ها توسط کارآموزان پی سی وب طراحی خواهد شد ، اما این گونه هم نیست که تمامی کارها توسط کارآموزان انجام بشه و طراحی بنر ها توسط کارآموزان انجام میشه ولی توسط ناظرانی هم بررسی میشود که بنر ها در سطح کیفی خوبی باشند .

باتوجه به صحبت هایی که با جناب آرایشخواه (Alireza Arayeshkhah) : یکی از گرافیستان پی سی وب انجام شده است .

ارتباط با ایشان : @Alireza Arayeshkhah

از انجایی که نمیخواهیم تاپیک رو شلوغ کنیم از این پس تحویل بنر ها صرفا توسط ایشان انجام خواهد شد . و سایر همکاران صرفا در بخش اطلاع رسانی و فنی همکاری خواهند داشت .
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات

Designed With Cooperation

Of Creatively