آیا میدانید شما میتوانید به صورت "کاملا رایگان" سایت ، محصول خدمات و... خود را در پی سی وب معرفی کنید ؟

فرصت را از دست ندهید
انجمن مه سفر
مشاهده RSS Feed

record

معرفی سایت فروش دستگاه برش لیزری

به این مطلب امتیاز بدهید
دستگاه های لیزر co2 یکی از پرکاربرد ترین و پایدارترین نوع لیزر می باشد. ثبات وضعیت و عملکرد این نوع لیزر سبب شده به پر مصرف ترین نوع لیزر تبدیل شود. طول موج لیزر این دستگاه نسبتا بلند است و این موضوع آن را برای کارکردن روی عناصری که الکترون آزاد ندارند سازگار می سازد.

اصول کارکرد دستگاه لیزر و حکاکی ساده بوده و ضریب بازتاب بالا پرتو به نقطه نهایی منتقل می گردد. نحوه کنترل توان در این ماشین به صورت کنترل جریان و ولتاژ موج منتقل شده در طول تیوب شیشه ای می باشد که حجم فوتون تولید شده را کنترل می کند به صورت عادی حداکثر توان سوئیچ زنی روی این نوع تیوب ها بیست هزار بار در ثانیه معادل 20 کیلوهرتز می باشد، استفاده از این دستگاه ها درحکاکی و برش غیر فلزات بسیار رایج و در هزینه اولیه بسیار مقرون به صرفه هستند. کنترل آسان پرتو در لیزر های کربن دی اکسید آن را برای مواردی چون حکاکی با سرعت بالا مناسب می سازد.


استفاده از تیوب شیشه ای پرتو لیزر ارزشمند را که به راحتی به دست نمی آید به نسبت هزینه پایینی مورد بهره برداری قرار می دهد . این دستگاههای لیزری با وجود یک تیوب شیشه ای که همانند لامپ لیزری مولد پرتو لیزر است به راحتی روی اجسام مختلف حک یا برش انجام می دهند انتقال این پرتو از تیوب لیزر توسط آینه انجام شده و مشکل خاصی در انتقال به وجود نمی آورد از این رو دستگاه های برش لیزری CO2 از نظر قیمتی در محدوده قابل قبولی قرار دارند چرا که تامین توانی در حد برش کاری و حکاکی (نیاز معمول یک دستگاه ) نیز از روش های دیگر بسیار پر هزینه تر و سخت تر خواهد بود.سکانس کاری این دستگاه ها به این صورت است که مین برد دستگاه حکاکی لیزر اقدام به ارسال فرمان آنالوگ یا مجموعه ای سیگنال ها برای مولد یا پاور های ولتاژ که تامین کننده توان تیوب لیزر است می کند این فرمان در مدار این سیستم تحلیل شده و با ضریب خطی جریان و ولتاژ مورد نظر را در تیوب ایجاد می نماید که ضرایب اصلی توان خروجی هستند سپس پرتو از طریق سیستم آینه های لیزر به هد لیزر یا گان لیزر منتقل می شود.

از طرفی ارسال فرمان حرکتی محور ها در قالب درایه های یک ماتریس مختصات برای کنترلر ها یا درایو موتورهای محورهای دستگاه انجام شده که در نهایت منجر به عملیات مورد نظر در مجموعه نقاط ارسال شده می باشد مجموعه نقاط پیوسته با توان ثابت تشکیل خطی برای برش یا مجموعه گسسته و پیوسته از نفاط می توانند تشکیل کادری برای حکاکی باشند.
شرکت روتک آماده ارائه رایگان اطلاعات به همه دوستان عزیز در زمینه ارائه حل مشکلات با دستگاه های لیزر در سایت خود می باشد.


دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات

Designed With Cooperation

Of Creatively