آیا میدانید شما میتوانید به صورت "کاملا رایگان" سایت ، محصول خدمات و... خود را در پی سی وب معرفی کنید ؟

فرصت را از دست ندهید
انجمن مه سفر
مشاهده RSS Feed

mahanwork

ارائه انواع خدمات حسابداری مالیاتی

به این مطلب امتیاز بدهید
سورین حساب از جمله موسسات برتر در عرصه انواع خدمات حسابداری و مالیاتی میباشد که توانسته طی سالهای اخیر، برترین خدمات حسابداری را به مشتریان خود ارائه دهد.
اشخاصی که دارای واحد حسابداری می باشند، با این انتخاب امور مالیاتی حسابداری خویش را براساس اسناد مثبته انجام می دهند لیکن پس از عقد قرارداد، انجام کلیه امور مالیاتی را به این مؤسسه واگذار می نمایند. بدیهی است از آن پس انجام تکالیف مالیاتی بر عهده این مؤسسه بوده و اموری مانند ارسال لیست حقوق و دستمزد به سازمان تأمین اجتماعی و سازمان امور مالیاتی، محاسبه و پرداخت مالیات بر اجاره، تنظیم و ارسال گزارشات فصلی ماده 169 ق.م.م، تنظیم و ارسال اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده، تنظیم و ارسال اظهارنامه عملکرد و سایر امور مالیاتی حسابداری در موعد مقرر قانونی انجام خواهد پذیرفت.

با توجه به اینکه تکالیف و گزارشات مالیاتی براساس داده های حسابداری تنظیم و ارائه می شوند، از محاسن این انتخاب این است که در صورت انحراف از استانداردهای حسابداری، مشاوره های لازم جهت اصلاح عملکرد واحد حسابداری توسط این مؤسسه ارائه خواهد شد.
خدمات حسابداری

خدمات حسابداری امور مالی شامل طیف وسیعی از اقدامات می باشد که انجام صحیح آن باعث می شود کارفرمایان با استفاده از گزارشات شفاف، به درک درستی از وضعیت جاری شرکت رسیده و براساس آن اقدام به تصمیم گیری های موثر نمایند. این موسسه با بهره گیری از کارشناسان خبره و با سابقه، آماده ارائه کلیه خدمات حسابداری مالی به اشخاص حقوقی و حقیقی می باشد که این خدمات به تناسب نیاز و درخواست متقاضی می تواند به اشکال مختلفی ارائه شود.
کلیه امور مالیاتی حسابداری و قانونی از صفر تا صد توسط مؤسسه سورین حساب انجام می شود و این اطمینان را به کارفرمایان محترم می دهیم که کلیه اقدامات براساس رفتار حرفه ای به بهترین نحو ممکن انجام شود تا بتوانیم رضایتمندی کارفرمایان را در تمام مراحل شاهد باشیم. با این انتخاب کارفرمایان قادر خواهند بود تمام تمرکز خود را به کار و پیشبرد اهداف مجموعه خویش معطوف نمایند.
اگر چه پیشگیری بهتر از درمان است ولی در هر شرایطی، دریافت کمک اطلاعاتی منجر به انتخاب بهترین راه برای رسیدن به نتیجه مطلوب می باشد.
خدمات حسابداری مالیاتی

با توجه به ساختار پیچیده بازارهای امروزی و قوانین متعدد مالیاتی، وجود یک مشاوره مالیاتی با تجربه قطعاْ می تواند سرنوست ساز باشد. این مؤسسه با بهره گیری از مشاورین با تجربه ، افتخار دارد در خصوص کلیه خدمات حسابداری مالیاتی از ابتدا تا انتها در کنار شما باشد و می کوشد تا با استفاده از به کار گیری دانش فنی به روز ،تعهد، تخصص، امانت داری و راز داری، رضایت کامل عزیزان متقاضی را جلب نماید.
مشاوره مالیاتی همراه:

در این حالت یک مشاور خبره گزارش وضعیت جاری شرکت یا شخص متقاضی را مطالعه کرده و در صورت نیاز به صورت حضوری وضعیت را بررسی می کند و پس از آن قدم به قدم چگونگی اجرای تکالیف مالی، مالیاتی و قانونی را به کارفرما اعلام می نماید و در صورت نیاز، در هر ساعت از روز، به صورت کاملاً در دسترس به کارفرما در خصوص موارد مورد نیاز مشاوره مالیاتی ارائه داده و به سئوالات وی پاسخ می دهد.
برخی از خدمات سورین حساب:


 • مشاوره در مورد چگونگی اجرای عملیات خدمات حسابداری مالی و ارایه گزارش های مورد نیاز مدیریت
 • مشاوره در خصوص چگونگی اصلاح پرونده های مالیاتی و رسیدن به نقطه مطلوب و مد نظر کارفرما
 • مشاوره در خصوص چگونگی تحریر دفاتر قانونی
 • مشاوره در مورد کلیه امور مربوط به گزارش صورت معاملات فصلی و مالیات بر ارزش افزوده
 • مشاوره در زمینه چگونگی اقدام در خصوص جرائم مالیات بر ارزش افزوده
 • انجام امور مالی و حسابداری به صورت تمام وقت و پاره وقت
 • پیاده سازی نرم افزارهای حسابداری
 • تغییر از روش دستی به مکانیزه
 • ثبت اسناد حسابداری
 • اجرای کدینگ حساب ها
 • اجرای عملیات اصلاح و تعدیل حساب ها
 • تعریف اتوماسیون اداری و طراحی فرم ها
 • اجرای عملیات انبارگردانی و بروز رسانی آمار موجودی کالا
 • تحریر دفاتر قانونی

نظرات

Designed With Cooperation

Of Creatively