آیا میدانید شما میتوانید به صورت "کاملا رایگان" سایت ، محصول خدمات و... خود را در پی سی وب معرفی کنید ؟

فرصت را از دست ندهید
انجمن مه سفر
مشاهده RSS Feed

Information96

آشنایی با انواع صفحه کابینت کوارتز (ادامه...)

به این مطلب امتیاز بدهید
در ادامه مطلب آشنایی با انواع صفحه کابینت کوارتز با آما همراه باشید.

صفحه کابینت کوارتز: لبه ها
یکی از ویژگی های دیگر صفحه کابینت کوارتز لبه های قابل تنظیم است، در تصویرهای زیر نمونه هایی از آنها را مشاهده می کنید. به این ترتیب شما می توانید با توجه به سلیقه و موقعیت مکانی خود لبه های کانترتاپ خود را به راحتی فرم دهید.
یکی از ویژگی های دیگر صفحه کابینت کوارتز لبه های قابل تنظیم است
صفحه کابینت کوارتز: نصب و محافظتصفحه کابینت کوارتز می تواند به بهترین نحو ممکن و با حداقل اتصالات نصب شود و بدون نیاز به پولیش واکس و یا نگهدارنده، درخشندگی خود را در طول سالیان متوالی حفظ نموده و با ساده ترین روش های نظافت، درخشندگی روز اول خود را به دست آورد. هم چنین این محصول مانند گرانیت نیازی به مهر و موم ندارد.
صفحه کابینت کوارتز می تواند به بهترین نحو ممکن و با حداقل اتصالات نصب شود
صفحه کابینت کوارتز: نظافتبه دلیل غیر متخلخل و صیقلی بودن سطح این صفحات کابینت و مقاوم بودن آن ها در برابر هر مواد شوینده، احتیاج به مواد خاص و نگهداری و نظافت ویژه ای ندارند و می توان آنها را به سادگی و به آسان ترین روش ممکن تمیز کرد.
صفحات کابینت در برابر هر مواد شوینده، احتیاج به مواد خاص و نگهداری و نظافت ویژه ای ندارند
صفحه کابینت کوارتز: محافظ باکتریو استاتیککوارتز تنها صفحه کابینتی است که حاوی ماده محافظ باکتریو استاتیک می باشد. فرمولاسیون این ماده محافظ که با بهره گیری هوشمندانه از اثر آنتی باکتریال یون های نقره به دست آمده و منحصر به فرد است. این ماده آنتی باکتریال بی نظیری است که از رشد و تکثیر گروه وسیعی از باکتری های مضر بر روی صفحات کابینت کوارتز جلوگیری می نماید. محافظ باکتریو استاتیک هم زمان با بقیه ترکیبات وارد فرآیند تولید می شود؛ در نتیجه به صورت یک نواخت در تمام قسمت های محصول شامل: تمام سطوح و حتی نقاط غیر قابل دسترس، مانند گوشه ها پخش شده و تاثیر آن در طول عمر مفید این ماده از بین نمی رود.
کوارتز تنها صفحه کابینتی است که حاوی ماده محافظ باکتریو استاتیک می باشد
مقایسه صفحه کابینت کوارتز با سایر صفحاتدر جدول زیر ما شاهد مقایسه ویژگی ها و خواص سنگ کوارتز با سایر سنگ ها و صفحات هستیم.
مقایسه ویژگی ها و خواص سنگ کوارتز با سایر سنگ ها و صفحات

روابط عمومی آبنوس کابینت در ادامه به تنوع در طرح و رنگ این محصولات اشاره دارد. این کابینت ها از نوع کابینت آشپزخانه، کابینت کلاسیک و کابینت ام دی اف بوده که متناسب با فضا و طراحی داخلی ساختمان می باشد. در پایان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کابینت سازی در اصفهان، شماره تماس 8399 را اعلام نموده است.
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات

Designed With Cooperation

Of Creatively