آیا میدانید شما میتوانید به صورت "کاملا رایگان" سایت ، محصول خدمات و... خود را در پی سی وب معرفی کنید ؟

فرصت را از دست ندهید
انجمن مه سفر
مشاهده RSS Feed

Information96

کدام پرده برای آشپزخانه بهتر است؟

به این مطلب امتیاز بدهید

آبنوس کابینت یکی از فعالان در زمینه کابینت آشپزخانه در اصفهان می باشد و با توجه به تجربه خود، به علاقه مندان در زمینه زیباسازی فضای آشپزخانه پیشنهاداتی را ارائه می نماید.
اگر می خواهید طراحی دکوراسیون آشپزخانه اصولی و خوبی داشته باشید بهتر است نکاتی را مد نظر قرار دهید. اول از هر چیزی به میزان روشنایی و نور طبیعی آشپزخانه تان توجه کنید. پرده آشپزخانه باید از جنسی باشد که بتواند نور طبیعی را به اندازه دلخواه فیلتر کند ولی در هر صورت دکوراسیون آشپزخانه نیازمند نور کافی است.
برای انتخاب پرده آشپزخانه به هیچ وجه سراغ رنگ های تیره نروید
برای انتخاب طرح و رنگ پرده آشپزخانه، ترکیب رنگی فضا مهم است و بر اساس دکوراسیون آشپزخانه طرح و رنگ مناسب را انتخاب کنید ولی به هیچ وجه سراغ رنگ های تیره نروید. استفاده از پرده های رول شید و مدل رومی که فضای کمی را اشغال می کنند ایده آل است ولی بهتر است از پرده کرکره ای استفاده نکنید. چون چربی که در آشپزخانه بر وسایل می نشیند به سختی پاک می شود.

روابط عمومی آبنوس کابینت در ادامه به تنوع در طرح و رنگ پرده آشپزخانه اشاره دارد. با توجه به پرده آشپزخانه کابینت ها می تواند از نوع کابینت آشپزخانه، کابینت کلاسیک و کابینت ام دی اف انتخاب شوند. در پایان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کابینت سازی در اصفهان، شماره تماس 8399 را اعلام نموده است.

دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات

Designed With Cooperation

Of Creatively