آیا میدانید شما میتوانید به صورت "کاملا رایگان" سایت ، محصول خدمات و... خود را در پی سی وب معرفی کنید ؟

فرصت را از دست ندهید
انجمن مه سفر
مشاهده RSS Feed

Information96

بهترین جنس برای صفحه کابینت چیست؟

به این مطلب امتیاز بدهید
فارغ از انتخاب صحیح جنس، رنگ و اندازه ی کابینت، انتخاب صفحه روی کابینت نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. انتخاب صفحات رویه کابینت ها یکی از مهمترین گزینه ها بوده و نیازمند شناخت کافی از جنس، کیفیت و قیمت این عناصر است.توجه داشته باشید که بیشترین فعالیت های روزمره در آشپزخانه بر روی کانترتاپ صورت می گیرد.

با توجه به اینکه آبنوس کابینت به منظور تنوع بخشیدن به محصولات کابینت آشپزخانه، خود اقدام به تولید کابینت نموده است لذا برای افزایش آگاهی مشتریان و علاقه مندان، در ادامه به بررسی بهترین جنس برای صفحه کابینت پرداخته شده است.


کانترهای چوبیصفحات چوبی زیبا، گرم و به طور شگفت انگیزی با دوام اند و تا زمانی که خط و خش نداشه باشند بسیار براق به نظر می رسند.این صفحات باید در بالاترین لایه کانتر نصب شوند تا تاب برندارند.عامل اصلی آسیب به کانترتاپ های چوبی حرارت مستقیم و رطوبت است!
صفحات چوبی زیبا، گرم و با دوام اند و تا زمانی که خط و خش نداشه باشند براق به نظر می رسند
کانترتاپ های گرانیتیمحبوبیت و زیبایی صفحات گرانیت انکار ناپذیر است.این نوع کانترتاپ جز صفحات رویه طبیعی (سنگ طبییعی) دسته بندی می شود.در مقابل سنگ های مهندسی مانند کوارتز به توجه و رسیدگی بیشتری نیاز دارند، مسئله ی دیگر در مورد این صفحات این است که این سنگ ها باید با تمیز کننده ی مخصوص گرانیت تمیز شوند، چرا که تخلخل زیاد باعث جذب مایعات و ایجاد لک می شود. امروزه توجه معماران و طراحان به سنگ های خاص با طرح های منحصر به فرد افزایش یافته است.
محبوبیت و زیبایی صفحات گرانیت انکار ناپذیر است


ادامه دارد...

روابط عمومی آبنوس کابینت در ادامه به تنوع در طرح و رنگ این محصولات اشاره دارد. این کابینت ها از نوع کابینت آشپزخانه، کابینت کلاسیک و کابینت ام دی اف بوده که متناسب با فضا و طراحی داخلی ساختمان می باشد. در پایان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کابینت سازی در اصفهان، شماره تماس 8399 را اعلام نموده است.
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات

Designed With Cooperation

Of Creatively