آیا میدانید شما میتوانید به صورت "کاملا رایگان" سایت ، محصول خدمات و... خود را در پی سی وب معرفی کنید ؟

فرصت را از دست ندهید
انجمن مه سفر
مشاهده RSS Feed

Information96

این افزونه های کروم، سرعت عمل شما را بالا می‌برد (ادامه...)

به این مطلب امتیاز بدهید
Momentumممنتوم (Momentum) نسخه‌ی سبک‌تر Ultidash است. برخلاف افزونه‌های اشاره‌شده در بالا، ممنتوم باعث افزایش انگیزه برای انجام بهتر و بیشتر کارها در شما نمی‌‌شود و در عوض به شما کمک می‌کند که خونسرد و حواس‌جمع باشید. میزان بهره‌وری در افراد مختلف متفاوت است و این افزونه برای افرادی است که به یک محیط ساده و کوچک و کاربردی برای انجام کارها نیاز دارند.
Todoistگوگل برای جی‌میل خود یک بخش مخصوص مدیریت کارها (To Do list) طراحی کرده و آن قرار داده است. اما این بخش به معنای واقعی کامل نیست و هنوز جا برای پیشرفت دارد. Todoist یک افزونه کارآمد و حرفه‌ای بوده و به صورت هوشمند می‌تواند کارهای شما را در جی‌میل مدیریت و لیست کند. این افزونه می‌تواند کارهایتان را در موضوعات مختلف دسته‌بندی و مرتب کند.افزونه مذکور برای افرادی که به صورت حرفه‌ای و برای فعالیت‌های شغلی خود از جی‌میل استفاده می‌کنند بسیار مناسب است. پس از نصب این افزونه در مرورگر خود، پنجره‌ای در بخش پایین صفحه جی‌میل ظاهر می‌شود. در این بخش می‌توانید موارد مورد نظرتان را وارد کرده و دسته‌بندی کنید. این افزونه با تمامی پلتفرم‌ها (دسکتاپ و تلفن هوشمند) سازگار است و همچنین با استفاده از نسخه پولی به امکاناتی نظیر یادآورها دسترسی داشته باشید.
Tacoافزونه Taco در بین افزونه های مرورگر کروم یک سرویس کوچک است که از طریق افزودن به گوگل کروم قابل استفاده است و تب های جدید را برای شما به یک داشبورد همه کاره تبدیل خواهد کرد. این افزونه در واقع شبیه به یک حلقه نهایی برای task managing و دیگر سیستم ها است. Taco به شما این امکان را می دهد که ۳۰ کار به لیست کارهای خود اضافه کنید و تمام امور آینده را برای خود یادآوری نمایید.این صفحه تمامی لینک ها و اعلان ها را در خود جای می دهد و دیگر نیازی به باز کردن منوهای مختلف برای بعضی کارها نیست. Taco ابزاری بسیار ساده است و لینک های مورد علاقه شما را در پایین صفحه نشان می دهد. علاوه بر این، کار های آینده شما را در پانل سمت چپ نشان می دهد که قابل ویرایش هستند. برای اضافه کردن به لیست کارها نیز می توانید از ویژگی drag & drop استفاده کنید؛ علاوه بر این، امکان خروجی گرفتن از آن ها با فرمت PDF نیز امکان پذیر است. از دیگر امکانات آن می توان به دسترسی به ایمیل و چاپ صفحه لیست کارها اشاره کرد.
ادامه دارد...

طراحان دات نت فعال زمینه چاپ کارت ویزیت در اصفهان و طراحی کارت ویزیت در اصفهان می باشد. همچنین از دیگر زمینه فعالیتهای طراحان دات نت طراحی کاتالوگ در اصفهان و چاپ تراکت تبلیغاتی است.
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات

Designed With Cooperation

Of Creatively