آیا میدانید شما میتوانید به صورت "کاملا رایگان" سایت ، محصول خدمات و... خود را در پی سی وب معرفی کنید ؟

فرصت را از دست ندهید
انجمن مه سفر
مشاهده RSS Feed

hilma

کف پوش اپوکسی آنتی باکتریال

به این مطلب امتیاز بدهید
پیشرفت تکنولوژی در صنعت ساختمان باعث جایگزینی مصالح نوین با مصالح سنتی شده است. از جمله این موارد می توان به سقف کشسان در اصفهان اشاره کرد که استفاده از آن ها در صنعت ساختمان سازی به صورت فراگیر در اروپا و در ایران در حال توسعه می باشد. همچنین کف پوش اپوکسی در اصفهان نوعی کفپوش با مقاومت بسیار بالا است که به صورت سه جزئی عرضه و تولید شده و مخصوص کفسازی با ضخامت‌های ۱ میلی متر تا ۶ میلی متر می‌باشد و در معماری های داخلی مدرن امروزی بسیار کاربرد دارد. از اینرو بسیاری علاقه مند به یادگیری نصب این ماریالهای جدید هستند به همین خاطر سایروس دکوریشن اقدام به برگزاری دوره های آموزش کف پوش اپوکسی در اصفهان و همینطور آموزش سقف کشسان در اصفهان را به صورت کاملا عملی برگزار خواهد کرد و در پایان دوره آموزشی، به شرکت کنندگان گواهینامه مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری اعطا می نماید.
گروه صنعتی سایروس دکوریشن برای آموزش نمایندگان و علاقه مندان دوره های آموزش تخصصی و حرفه ای کف پوش اپوکسی در شیراز و آموزش و نصبسقف کشسان در شیراز را نیز برگزار می نماید. دوره های آموزشی به دو دوره مقدماتی وپیشرفتهتفکیک می شوند.

آنتی باکتریال در اکثر کشورهاي توسعه يافته بيمارستان ها و مراکز بهداشتي – درماني از جمله کلينيک ها ، داروخانه ها ، آزمایشگاه ها، اطاق هاي عمل و مراکز بهداشتي از کفپوش هاي يکپارچه پليمري پايه اپوکسي و پلي اورتان ، جهت پوشش کف استفاده مي گردد تا ضمن ارائه مدرنترين روش هاي حفاظتي و جلوگيري از آلودگي امکان شستشو و ضد عفوني آسان ، سريع و بهداشتي فراهم آيد .
مزایای کفپوش های آنتی باکتریال

يکپارچگی ، بدون درز و بهداشتی بودن
جلوگيری از رشد و تکثير حشرات ، قارچ ، کپک و …
نداشتن خلل و فرج و نفوذ ناپذیری و مقاوم در برابر استریل شدن
تنوع طرح و رنگ
دوام ، زيبايی
صرفه جويی از اتلاف انرژی
جلوگيری از نشت آب
مقاوم در برابر رطوبت و دمای بالا (تا 300 درجه فارنهایت)
نصب سریع و آسان
مقرون به صرفه
شستشوی آسان
مقاوم در برابر لیز خوردن در مکان هائی از قبیل سرویس دستشوئی و حمام
عدم رنگ پذیری توسط محلول های متداول اتاق های عمل مانند بتادین و ایودین
مقاوم در برابر ضربه، سایش، حرکت دستگاه و امکانات بیمارستان و تخت بیمار
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات

Designed With Cooperation

Of Creatively