آیا میدانید شما میتوانید به صورت "کاملا رایگان" سایت ، محصول خدمات و... خود را در پی سی وب معرفی کنید ؟

فرصت را از دست ندهید
انجمن مه سفر
مشاهده RSS Feed

Ahmadreza

ربات تولید محتوا | ربات سازنده محتوا چیست ؟

به این مطلب امتیاز بدهید
ربات‌های تولید کننده‌ی محتوا : ربات تولید محتوا | ربات سازنده محتوا چیست ؟ | رباط تولید محتوا :

باسلام و درود خدمت شما کاربران و بازدید کننده گان انجمن تخصصی پی سی وب ، با یک مقاله بسیار جالب توجه در خدمت شما هستیم ، در این مقاله قصد داریم شما را با ربات تولید محتوا آشنا کنیم . پس اگر مایل هستید در این خصوص بیشتر بدانید ، در ادامه این مقاله با من همراه باشید .


همان طور که در تصویر فوق مشاهده میکنید به صورت خیلی خلاصه :

ربات تولید محتوا : نوعی ربات هست ، که به شما کمک میکند محتوایی با کیفیت ، در کمترین زمان بسازید .

هدف از ساخت چنین ربات هایی :

 • افزایش تولید روزانه محتوا : اگر با روزانه 120 دقیقه 1 محتوا میشد تولید کرد : حال بتوان با ربات در 120 دقیقه حداقل 6 محتوا تولید کرد .
 • صرفه جویی در زمان (کاری که در 120 دقیقه میشه انجام داد را در کمتر از 20 دقیقه بتوان انجام داد)
 • ذخیره منابع : کاری رو که قبلا برای آن باید روزانه حداقل 120.000 تومان هزینه میشد رو بتوان با روزانه 20.000 تومان انجام داد)
 • افزایش بهره بردازی : اگر قبلا در ازای 120 دقیقه - 120.000 تومان هزینه - 1 محتوا : روزانه 10 بازدید و 1 مشتری داشتیم با این سیستم بتوانیم با 120 دقیقه فعالیت - کمتر از 20.000 تومان - 6 محتوا - 60 بازدید و 6 مشتری داشته باشیم .
 • و...

به نظر ما باتوجه به افزایش رقابت در دنیای امروز ، افزایش تورم در جامعه و.... تولید محتوا به سبک سننتی دیگر پاسخ گوی نیاز کاربران و مدیران سایت ها نیست و آینده تولید محتوا در دنیا به مرور به سمت ربات ها خواهد رفت ، یعنی اینده تولید محتوا برپایه ربات های تولید محتوا هستند . ربات های تولید محتوا خواهند توانست با استفاده از تکنولوژی های مختلف + هوش مصنوعی نیاز های مدیران سایت ها ، مدیران شرکت ها و... را برطرف کنند ، حتی چه بسا ربات های تولید محتوا در برخی از موارد بهتر از انسان عمل خواهند کرد و محتوای بهتری رو تولید خواهند کرد .

ربات سازنده محتوا چیست | ربات تولید محتوا چیست (به زبان ساده و مختصر) :

به زبان خیلی ساده : ربات تولید محتوا : ابزاری هست که به شما کمک میکند محتوایی با بهترین کیفیت را در کمتری زمان تولید کنید . در حال حاظر تعداد محدودی از سایت ها در ایران و دنیا از چنین شیوه ای برای تولید محتوا استفاده میکنند ، اما همان طور که امروزه همه سایت ها تقریبا به این نتیجه رسیده اند که برای پیشرفت نیاز به تولید محتوا دارند ، به مروز به این نتیجه هم خواهند رسید که برای تولید محتوا دیگر شیوه سنتی پاسخ گوی نیازشون نیست و نیاز به ربات ها تولید محتوا دارند .

البته اشتباه نکنید : ربات های تولید محتوا ، شیوه سنتی رو از بین نخواهند برد ، بلکه میزان استفاده از ان را کمتر خواهند کرد !

در حال حاظر دو نمونه ، بسیار ساده و اولیه ان توسط پی سی وب پیاده سازی شده است که اگر مایل هستید بیشتر بدانید میتواند برای شما مفید باشد :

- برنامه نویسی نسخه اول ربات جمع اوری مطالب

- نسخه دوم ربات تولید محتوای پی سی وب

امیدوارم این مقاله مفید توجه واقع شده باشد . تا مقالاتی دیگر برای شما بهترین ها رو آرزومندم.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستم ، همچنین در صورتی که هر گونه سئوال و یا مشکلی در رابطه با این موضوع داشتید ، میتوانید در ادامه مطرح نمایید .

خوشحال میشوم ، بتوانم به شما کمک کنم .
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات

 1. Ahmadreza آواتار ها
  توضیحات اصلی و کامل:
  https://forum.p30web.org/thread15870.html#post23841

  در صورت داشتن سوال و ابهال در این لینک وارد شوید.
  با تشکر

Designed With Cooperation

Of Creatively