آیا میدانید شما میتوانید به صورت "کاملا رایگان" سایت ، محصول خدمات و... خود را در پی سی وب معرفی کنید ؟

فرصت را از دست ندهید
انجمن مه سفر
مشاهده RSS Feed

نور گیاهان آپارتمانی

تجهیزات گلخانه ای

به این مطلب امتیاز بدهید
تجهیزات گلخانه ای

صنعت تجهیزات گلخانه ای با پیشرفت تکنولوژی به سرعت در حال تحول است در نتیجه داشتن تجهیزاتی مدرن و کاربردی از مهم ترین نیازهای یک محیط صنعتی است.ایران گرولایت اولین تولید کننده و توزیع کننده این تجهیزات میباشد. ساخت تجهیزات گلخانه ای مدرن و کاربردی و واردات به روز و جدید آن نیز از جمله دست آوردهای این شرکت است.

تعریف :

امروزه با توجه به افزایش جمعیت جهان و نیز ویژگیهای بالای میوه های گلخانه ای در سبد خانوار، تولید و پرورش میوه بصورت گلخانه ای اهمیت بسزایی پیدا کرده است .با پیشرفت تکنولوژی در تولید میوه و سبزیجات از نظر اقتصادی در گلخانه ها ، این صنعت رشد بسیار بالایی داشته و با توجه به غنی بودن میوه ها از ویتامین واملاح معدنی نقش بسیار مهمی را در سلامت تغذیه انسان ایفا میکند .به مجموعه عواملی که در کمک به رشد سالم و سریع گیاهان در یک محیط کاملا صنعتی دخیل هستند تجهیزات گلخانه ای میگویند.
تجهیزات مورد نیاز گلخانه ها چیست ؟1:سازه گلخانه ای

2:پوشش گلخانه ای

3:اجزا گخانه ای(بستر کشت)

4:تهویه(سرمایش و گرمایش)

5:نور مکمل

6:تاسیسات گلخانه ای

7:تزریق co2

مزایای تجهیزات گلخانه چیست ؟1:پروسه محصول دهی به روش گلخانهای طولانی تر بوده و کشت محصول به بیش از یک دوره در سال میرسد.

2:نسبت به فضای آزاد در واحد سطح ، محصول تولیدی به چند برابر افزایش یافته و نیز از بالاترین کیفیت بر خوردار است.

3:کاهش زمان به وسیله این تجهیزات امکان پذیر بوده و به نسبت عوامل محیطی ، محصول در زمان کمتری تولید میشود . و به نوعی در بهترین شرایط زمانی تقاضای بازار میتوان،محصول را وارد بازار نمود.

4:بدلیل وجود این امکانات در کنترل گلخانه ها ، راندمان تولید در حد بسیار بالایی قرار می گیرد.شرکت فروش ایران گرولایت:

تخصص ما نور مکمل و تجهیزات گلخانه ای پیشرفته با در نظر گرفتن نیازهای گلخانه داران در هر منطقه با هر محصول و با استفاده از مرغوبترین قطعات و پیشرفته ترین تکنولوژی دنیاست.

تیم ما شامل افراد با تجربه در زمینه راه اندازی امکانات گلخانه ای،نورهای مخصوص رشد گیاهان ، باغبانی، عمران و تولید محصولات گلخانه ای می باشد. تعهد ما پس از فروش به پایان نمی رسد. خدمات پس از فروش ما شامل تعویض قطعات اریجینال، تعمیرات و یا توسعه سریع و بی دغدغه است.

هدف نهائی ما ارائه لوازم گلخانه مناسب، مشاوره فنی دقیق و پیگیری پس از فروش جهت اطمینان از راندمان گلخانه و سیستم هاست. دراین راستا، شرکت همواره بدنبال پیشرفت و کشف تکنولوژی های جدید در زمینه فعالیت گلخانه ها بوده است وخواهد بود.

خرید و فروش تجهیزات گلخانه ایدر سایت ایران گرولایت irangrowlight.ir فروش انواع تجهیزات گلخانه ای ، اتاقک گلخانه و همچنین فروش نورهای گلخانه ای و کشاورزی صورت می گیرد. شما می توانید با ورود به سایت ایران گرو لایت از همه امکانات فروش تجهیزات و نورهای مخصوص رشد گیاه بهره مند شوید.

قیمت تجهیزات گلخانه ای


شما می توانید در سایت ایران گرولایت قیمت ها را از ما استعلام بگیرید و این اطمینان را داشته باشید که بهترین قیمت از ما خواهید داشت. شرکت پرتو رشد نوین تولید کننده و عرضه کننده نورهای مخصوص رشد گیاهان و همچنین تجهیزات گلخانه با بالاترین تکنولوژی روز دنیا می باشد.

مهمترین تجهیزات مورد نیاز هر گلخانه چیست ؟


از مهمترین امکانات و ادوات مورد نیاز گلخانه میتوان به سیستم گرمایشی, سرمایشی, ژنراتور ، بستر کشت ،سیستم آبیاری ،نور مکمل اشاره نمود.

ادامه مطلب

نظرات

Designed With Cooperation

Of Creatively