آیا میدانید شما میتوانید به صورت "کاملا رایگان" سایت ، محصول خدمات و... خود را در پی سی وب معرفی کنید ؟

فرصت را از دست ندهید
انجمن مه سفر
مشاهده RSS Feed

علامه حلی

آمار و رتبه سایت تون رو معنای واقعی منفجر کنید

به این مطلب امتیاز بدهید
باسلام و درود خدمت کاربران و بازدید کننده گرامی سایت پی سی وب :

امروز با یک سورپرایز داغ در کنار شما هستیم ، امروز میخواهیم به شما یک سایت رو معرفی کنیم : که میتونه به معنای واقعی آمار و رتبه سایت شما رو مفجر کنه ؟!

باتوجه به جذابیت این موضوع تصمیم گرفتیم برای معرفی سایت امروز این سایت رو به شما معرفی کنیم :اگر مایل هستید در خصوص این وب سایت بیشتر بدانید در ادامه با ما بیشتر همراه باشید .

کوبو کلود یک سرویس حرفه ای برای بهبود رتبه و بازدید وب سایت شما می باشد ، به کمک کوبو کلود شما قادر خواهید بود به صورت اتوماتیک رتبه خودتون رو در موتور های جستجو بالا ببرید . این سیستم در واقع با بهینه سازی سایت شما در موتور های جستجو باعث میشه وب سایت شما در کلمات کلیدی خاص بهترین رتبه رو به دست آورد .

فرض کنید شما یک لباس فروش هستید و تازه سایتی رو راه اندازی کردید :
خیلی چیز ها در دنیای واقعی و ودنیای وب مثل هم هستند و خیلی چیز ها متفاوت هستند ، شما اگر یک مغازه ای رو در دنیای واقعی راه اندازی کنید برای کسب درآمد نیاز به تبلیغات دارید ، در دنیای وب هم نیاز به تبلیغات دارید از این نظر باهم شباهت دارند ولی در دنیای واقعی اگر تبلیغات هم نکنید بالاخره ممکن در اثر عبور افراد از خیابان شما ، شما مشتریان هر چند کمی رو داشته باشید .


ولی در دنیای وب این گونه نیست و بعد از این که شما سایتتون رو راه اندازی کنید ممکن است هیچ بازدید کننده ای رو نداشته باشید .

شما به یک راه حل مناسب برای جذب کاربر و مشتری در دنیای وب نیاز دارید ؟؟؟

این راه حل : سایت کوبو کلود به نشانی : cubocloud.ir نام دارد . این سایت به شما کمک میکنه با بهینه سازی سایت تون در موتور های جستجو اون هم به صورت خودکار کاربران و مشتریان بیشتری رو داشته باشید ، شاید بپرسید نحوه عملکرد این سیستم به چه صورت هست .

در دنیای واقعی شما برای این که مشتریان بیشتری رو داشته باشید ، یکی از نکات مهم اینه که مغازه اتون رو در جایی بخرید که بیشترین تردد رو دارد ، یا کاری کنید که عبور و مرور در محل کسب وکار شما بیشتر شود تا بتوانید مشتریان بیشتری رو داشته باشید . در دنیای وب هم شما برای این که مشتریان بهتری رو داشته باشید ، باید جایگاه مناسبی رو در موتور های جستجو داشته باشید .

کاربران در دنیای وب نیاز های خودشون رو از طریق موتور های جستجو (موتور جستجو مثل گوگل) برآورده می کنند ، مثلا : کاربر X اگر لباس میخواهد در اینترنت سرچ میکنه : فروشگاه لباس ، فروشگاه اینترنتی لباس ، خرید لباس و...

خوب وقتی کاربر سرچ میکنه : خرید لباس :


با یک لیست مواجه خواهد بود .

و خرید خودش رو از یکی از همین سایت ها انجام خواهد داد .
اگر سایت شما هم در این لیست باشد ، مطئنا شما هم مشتری کسب خواهید کرد بسته به رتبه اتون مثلا اگر اول لیست باشید مطمئنا مشتریان بیشتری رو خواهید داشت و بلعکس و همچنین هر چه سایت شما در این لیست ها بیشتر باشد ، مشتریان و بازدید کننده گان بیشتری رو خواهید داشت ، یعنی سود چند برابری

حالا به جای جالب داستان رسیدیم . ما گفتیم که سایت کوبو کلود چی کار میکنه ولی شاید نفهمیده باشید ، ارتباطش با داستان بالا چی هست ؟!

خوب حالا شما میخواهید وقتی در گوگل کاربری سرچ میکنه شما در صفحه اول گوگل باشید ،؟!
ولی این نیاز مند داشتن علم های خاص خودش هست

اما : سایت کوبو کلود کاری کرده که شما بدون داشتن هیچ علمی بتوانید سایت تون رو به رتبه بهتری برسونید .

و در نهایت با انجام کار های بالا کمک میکنه که سایت شما در لیست های بیشتری باشه + رتبه بهتری رو داشته باشه

امروز شروع کنید ، چون شاید فردا کمی دیر باشد :

اگر مایل هستید امروز کار خودتون رو به صورت حرفه ای شروع کنید میتوانید به آدرس : cubocloud.ir مراجعه نمایید .

در نهایت امیدواریم که توضیحات ارائه شده برای شما دوستان مفید واقع شده باشد .

توجه : این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و پی سی وب هیچ گونه مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌ پذیرد. هدف ما حمایت از سایت ها و ایده های خوب ایرانی + کمک به کاربران ایرانی می باشد و در قبال خدمات این سایت و سیاست های آن پی سی وب هیچ گونه دخل و تصرفی ندارد پس مسئولیت خرید و استفاده از خدمات آن بر عهده خودتان می باشد . بهتر است قبل از خرید از هر سایتی در خصوص ان سایت تحقیق کنید و از داشتن نماد اعتماد و مجوز های مربوطه مطمئن شوید .

باتشکر / پی سی وب
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات

Designed With Cooperation

Of Creatively